Zamierzania programowe drużyn Harcerskiej Służby Ruchu Dr

forum drużyn Harcerskiej Służby Porządkowej, Harcerskiej Służby Granicznej i Harcerskiej Służby Ruchu Drogowego hsp.zhp.pl
ODPOWIEDZ
Maciek P
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Maciek P » 18 wrz 2007, 11:43

Na prośbę zajmującego się HSRD Kuby Cichockiego zamieszczam:

Przede wszystkim chciałbym doprowadzić do spotkania kadry drużyn HSRD z całego kraju - albo jego większości. Tu myślę, że w ogóle powinniśmy zrobić takie spotkanie jeszcze na jesieni, połączyć to z pozostałymi - to znaczy HSG, jeśli jest to jeden Inspektorat.

Chciałbym zorganizować szkolenie dla instruktorów tej specjalności - przygotowanie do pracy z tą specjalnością.
Na wiosnę zorganizowanie zlotu harcerzy motorowych - zlot samochodowy, może motocyklowy - jako wspólny lub drugi. To Zlot, na którym przede wszystkim można by poruszać sprawy bezpieczeństwa a jednocześnie pójść w kierunku rozwoju tych elementów, które mogą być atrakcyjne dla młodzieży.

Może udałoby się zorganizować turniej bezpieczeństwa na drodze dla harcerzy zmotoryzowanych.
Maciej Pietraszczyk 503-664-824
hsg@zhp.pl; maciej.pietraszczyk@strazgraniczna.pl

Nad sruby korouhev zavlála, to v¹ak neznaèí, ¾e je tam sláva,
v¹em vìrným poka¾dé nesmírnou sílu a jednotu dává,
ve znaku kalich, v kalichu víra, jen pravda vítìzí, v pravdì je síla.

kubi
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kubi » 19 wrz 2007, 07:18

Witam!

Tak jak napisał Maciek, s¹ pewne propozycje działań w ramach specjalnoÅ“ci HSRD. Najbardziej zależy mi na wspólnym spotkaniu kadry drużyn.

W zwi¹zku z tym bardzo proszę o kontkat wszystkich którzy maj¹ z t¹ specjalnoÅ“ci¹ coÅ“ wspólnego, lub też chcieliby mieć. Pomoże nam to na pewno w planowaniu wspólnych działań i integracji Å“rodowiska.

Czekam na kontakt pod adresem mailowym: cichockik@interia.pl

Mam nadzieję, że już niedługo uda nam się także wspólnie spotkać - po raz pierwszy po wielu latach!
hm. Jakub Cichocki

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „HSG/HSRD/HSP”