mundury zeglarskie pomijane...

regulaminy i instrukcje w ZHP, propozycje zmian
Zablokowany
madziak8

Post autor: madziak8 » 16 kwie 2003, 22:35

mam wrazenie ze problem ktory staralam sie poruszyc zostal zbagatelizowany:( przykro mi z tego powodu,ale skoro tak prosto znalezc material i uszyc sobie mundur,to po co tyle krzyku o zla jakosc materialu z ktorego sa szyte zielone i szare mundury w KaDeHa???a tak na marginesie-biale koszule instruktorskie tez nie sa do zdobycia-trzeba samemu szyc...a "nie instrukor" w takiej koszuli chodzic nie moze.
co do sprzedazy zawiszy...nie omoeszkam przeczytac...ale akurat nasze srodowisko jest szczesliwym posiadaczem 4 wlasnych okretow(co przwda srodziemnomorskich,ale zawsze to okrety;))i na nich plywamy i nie zamierzamy przestac;)
dzieki za reakcje na temat:)

--
pwd. Madzia kołodziejska
przyboczna 8 ŁWDH
KH Łódź- Śródmieście

Fedajkin
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Fedajkin » 17 kwie 2003, 10:44

Madziak nie pomijane a poprostu wy błotniacy (sorry mialo byc wodniacy ;) ) nie wypowiadacie sie i to juz wasz problem... notabene mialem przyjemnosc (lub nie) biegania w bluzie wodniackiej pare lat temu i powiem jedno, przy temperaturze 35 stopni to jest katorga. Rozumiem twoja frustracje dlatego proponuje, ci cobys popatrzyla za materialem i porosila kogos o uszycie z niego bluzy wodniackiej. Alternatywa moga byc biale koszule z pagonami(zdaje sie ze instruktorzy w takich biegaja i z lotniskami na glowie - pozdrowienia dla Kulastego)...
Czuwaj!
phm. Sergiusz Papuga
Wydział Systemów Informatycznych
HelpDesk ESHD

jarrak

Post autor: jarrak » 17 kwie 2003, 10:51

W końcu nikt od początku nie jest asem i uczymy się całe życie...
No ale cóż, nie zmienia to faktu, że instruktorzy typowo niedokształceni istnieją i co gorsza, nie są tego świadomi i nie robią nic w tym kierunku.[/quote]
I to jest sedno sprawy. Nie sztuką jest tylko coś wiedzieć, nieprównanie większą sztuką jest uświadomić sobie , jak wiele jeszcze trzeba się nauczyć, by być dobrym instruktorem.

--
Jarrak

madziak8

Post autor: madziak8 » 17 kwie 2003, 14:19

mam wrazenie ze problem ktory staralam sie poruszyc zostal zbagatelizowany:( przykro mi z tego powodu,ale skoro tak prosto znalezc material i uszyc sobie mundur,to po co tyle krzyku o zla jakosc materialu z ktorego sa szyte zielone i szare mundury w KaDeHa???a tak na marginesie-biale koszule instruktorskie tez nie sa do zdobycia-trzeba samemu szyc...a "nie instrukor" w takiej koszuli chodzic nie moze.
co do sprzedazy zawiszy...nie omoeszkam przeczytac...ale akurat nasze srodowisko jest szczesliwym posiadaczem 4 wlasnych okretow(co przwda srodziemnomorskich,ale zawsze to okrety;))i na nich plywamy i nie zamierzamy przestac;)
dzieki za reakcje na temat:)

--
pwd. Madzia kołodziejska
przyboczna 8 ŁWDH
KH Łódź- Śródmieście

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 17 kwie 2003, 14:33

Madziu, nie przejmuj się. Problem mundurów, to kwadratura koła. W zeszłym tygodniu kupiłem sobie nową bluzę "zieloną" w sklepie ZHR. Całkiem, całkiem. Może żeglarskie też mają !?.Nie zauważyłem, ale
pójdę jeszcze raz.

Fedajkin
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Fedajkin » 22 kwie 2003, 08:58

Nom a moje starszaki wpadly na pomysl (niewiedziec skad, czyzby czytali forum ZHP??? ;) ) nowego umundurowania i na grande kupuja BDR i przystosowywuja go pod mundury druzyny (dobrze ze calosc konczy sie na zalozeniu pagonow i przyszyciu emblematow).

[Edytowany przez Fedajkin dnia 22.04.2003 o 09:59 ]
Czuwaj!
phm. Sergiusz Papuga
Wydział Systemów Informatycznych
HelpDesk ESHD

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Regulacje prawne”