po zlocie...

Zablokowany
rojek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: rojek » 21 sie 2005, 14:57

Jeśli się nie mylę - już jestem w domu :-)
a Wy?
zadowoleni?
Wolno szaleć młodzieży, wolno starym zwodzić,
Wolno się na czas żenić, wolno i rozwodzić,
Godzi się kraść ojczyznę, łatwą i powolną;
A mnie sarkać na takie bezprawia nie wolno?

Fedajkin
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Fedajkin » 22 sie 2005, 07:54

Super zlot, lecz niestety nie udało się ekipie dokonać tego co chciała zrobić.. miał to być zlot Drużynowych, a niejednokrotnie okazał się zlotem zbieraniny ludzi z łapanki.

Na pierwszych zajęciach o wspaniałej nazwie "Kasa Misiu, Kasa!" z Kowlakiem miałem przyjemność (lub nie) uczestniczenia z druhenką, która w ZHP była od 3 miesięcy, a że drużynowa nie mogła przyjechać to pożyczyła jej mundur i ona przyjechala na zlot.
Druga sprawa dokumentów - jest mowa o bezwzględnym posiadaniu Książeczki Harcerskiej/Instruktorskiej z wbitymi składkami i potwierdzeniami pełnionych funkcji, a wychodziło na to, że ponad połowa przyjeżdżających zapominała dokumentów.

Ogólnie, zlot znowu udał się i znowu nie udało się kadrze zrobić tego co sobie obiecywała. Jednakże było wspaniale, mimo, że zamieszanie z biletami było niemiłosierne... i pomijając zaginięcie przydziałów na zajęcia (wina, ponoć, bazy danych) to bilety na pierwszym zlocie były w lepszy sposób pomyślane i dawały możliwość weryfikacji, czy osoby uczestniczące w zajęciach, na prawdę były na nie "skierowane" czy przyszły z własnego "widzimi się".

Na koniec wielki gratz dla Wydziału Badań i Analiz - tą ankietą, jeżeli została wypełniona żetelnie a w co nie wierzę, prześwietliliście dogłębnie drużynowych.
Czuwaj!
phm. Sergiusz Papuga
Wydział Systemów Informatycznych
HelpDesk ESHD

michalina32
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: michalina32 » 22 sie 2005, 09:48

Fedajkin napisał:
Na koniec wielki gratz dla Wydziału Badań i Analiz - tą ankietą, jeżeli została wypełniona żetelnie a w co nie wierzę, prześwietliliście dogłębnie drużynowych.
Lejesz miód na moje serce.
mam nadzieję, ze jednak uda się cos z tego wyciągnąć. Ci, którzy oddali jednak wypełniali ankietę.
Teraz jeszcze dużo dużo pracy nad nia, od wklepywania przez wazenie po analizę.
Ale juz nie mogę sie doczekać weryfikacji niektórych hipotez.
Pozdrawiam
Anka Nowakowska
hm. Anna Michalina Nowakowska HR

michalina32
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: michalina32 » 22 sie 2005, 10:05

Niebawem, mam nadzieję, dowiemy sie, jak wam podobał się Zlot.
Ankieta ewaluacyjna kadry zapewne wklepuje się już w rzeszowie.
Gosia Kawalec zapewne pospieszy z informacją zwrotna.
Jest więc na co czekać:) sama jestem ciekawa, który koncert podobał się bardziej, a który mniej.
pozdrawiam
Anka
hm. Anna Michalina Nowakowska HR

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Zlot Drużynowych 2005”