BALETY ???

Zablokowany
Pelikan
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Pelikan » 09 mar 2005, 21:42

W śniegową zadymkę zrodził mi się pewien pomysł na program naszego Zlotu…
Co sądzicie o baletach na OZD? Większość z nas lubi tańczyć. Większość z nas czasem bywa w dyskotekach lub klubach. Ile razy byłaś(-eś) tam ze znajomymi instruktorami? Życie towarzyskie i dyskoteki na imprezach harcerskich zatrzymują się na piosenkach przy gitarze lub czasem karaoke dochodzi… a może czas na instruktorską dyskotekę?
Mam dwie propozycje do przedyskutowania:

1.DYSKOTEKA – prawdziwa z DJ’em, kolorofony, mikser, wzmacniacze itp. Pełen wypas itp. Oraz muzyczka klubowa lub inna możliwa do potańczenia na parkiecie (ewentualnie w namiocie – stołówce ; ) Wiadomo oczywiście, że wszystko w harcerskich klimatach, znaczy w klimatach przyjętych za porządne jak na porządną wychowawczą organizację przystało…

2.KAWIARENKA TANECZNA – lub nastrojowe miejsce z tańcem towarzyskim? Sam za takim przepadam. Dlaczego nie wziąć zaprzyjaźnionej instruktorki i wieczorkiem potańczyć. Może jest to osoba z drugiego końca Polski i nie będziemy prędko możliwości razem zatańczyć?…

Czy nie macie ochoty potańczyć, gdy wiosna się nie kwapi do przyjścia, a ciepłe ciuchy krępują ruchy?
Czekam na Wasze opinie.
hm. Marek Jedynak
Przewodniczący Kapituły Harcerskiego Znaku Spadochronowego GK ZHP
www.spadochroniarze.zhp.pl
--
Zainteresowanych "Ponurym" i "Nurtem" zapraszam na Wykus
www.ponury-nurt.blogspot.com

gulka

Post autor: gulka » 09 mar 2005, 22:39

:D

gulka

Post autor: gulka » 09 mar 2005, 22:41

TANIEC?? WARSZTATY?? swietny pomysl!! ze tez sama na taki nie wpadlam.... :D juz na sama mysl slinka mi cieknie :P az nie moge sie doczekac!! o ile oczywiscie pomysl przejdzie... !!! milo by bylo wziasc udzial w jakis profesjonalnych warsztatach, OJ MIŁO :D

Nikt_name

Post autor: Nikt_name » 10 mar 2005, 19:51

Nie znajdziesz książkowej definicji, ponieważ jest to związek frazeologiczny luźny, a takich się w słownikach nie definiuje (bo nie ma po co, to po prostu zwykła suma znaczeń słów wchodzących w skład frazeologizmu). Związek międzyludzki to relacja zachodząca między osobnikami gatunku homo sapiens. Tyle. Jeśli koniecznie chcesz sięgać po słownik, to sprawdź definicję rzeczownika związek i przymiotnika międzyludzki.

--
Igor Kuranda HO
Szczep 7 Wieluńskich Drużyn Harcerskich

agab

Post autor: agab » 10 mar 2005, 20:52

;)no ciekawy pomysł. ciekawe skąd inspiracja?:D ja jak najbardziej "za" mamy koncerty czemu nie tańce? a myślę, że znajdzie się kilku instruktorów z doświadczeniem, ktorym z chęcią sie podzielą:) no i ćwiczymy ciekawą formę: tańce integracyjne

--
phm.Agnieszka Bełza
Członek Komendy Chorągwi Krakowskiej

Pelikan
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Pelikan » 10 mar 2005, 23:21

plazik napisał:
Tylko musisz mi obiecać choć jeden taniec tego pięknego wieczoru ;)
Jeden? Tylko jeden?... Jak tylko sie komenda II OZD zgodzi to nawet wiecej zatanczymy. Niech tylko sie zgodzi ;) Prawda Elu-Pchełko? :D
hm. Marek Jedynak
Przewodniczący Kapituły Harcerskiego Znaku Spadochronowego GK ZHP
www.spadochroniarze.zhp.pl
--
Zainteresowanych "Ponurym" i "Nurtem" zapraszam na Wykus
www.ponury-nurt.blogspot.com

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Zlot Drużynowych 2005”