strzelectwo na zlocie

dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 27 lip 2005, 10:32

Idę w ślady Klaudiusza Sytka i kończę swoją aktywność na FORUM . Dlaczego ?
Nie spełnia ono moich oczekiwań ... może za wysokich - jeśli za takie można uznać dopominanie się o robotę w specjalności - proszenie się ciągle o odpowiedż i brak jakiegokolwiek odzewu z Centrali. NIE POJMUJę TEGO I JUŻ !
Zastanawiam się też nad sensem dalszego prowadzenia HKS 47-KIELCE ...
Mnie też przestaje to już być potrzebne, skoro nie jest potrzebne mojej organizacji !
HKS powstał przecież dlatego aby służyć pomocą innym , reprezentować harcerstwo w tej dyscyplinie sportu - jak to dawniej bywało...
I doprawdy nie rozumiem , jak można pisać uchwały dot. prowadzenia strzelectwa w drużynach
i nie skorzystać z naszej pomocy przy wyjaśnianiu tej problematyki ,bądż zainteresowaniu nią drużynowych na ZLOCIE. No chyba ,że jest tak że mamy tam być i dowiemy się o tym dzień wcześniej. Ale tak się nie da zrobić- choć może o to właśnie chodzi ?
I dziwię się też , że nikt nie podejmuje tej rozmowy ? Bardzo się dziwię !
Nie chciałbym nikogo obrazić, błędnie ocenić za brak reakcji w przedmiotowej sprawie- rozumiem zbliża się ZJAZD , tylko co to ma do rzeczy ? Mamy do tego czasu dać się zamrozić ?!
Ręce opadają !!!
Forumowiczom życzę ... ano właśnie czego tu życzyć ? Może
Drużynowym na Zlocie życzę ciekawych i pożytecznych zajęć
Pozdrawiam !
hm D.Kwapisz
szef Harcerskiego Klubu Strzeleckiego 47-Kielce
licencja PZSS nr 14/LK/99/R

dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 01 sie 2005, 08:38

Odpowiadając jeszcze na propozycję zadania pytania -o brak naszych zajęć- dh E.Czaparze,
pragnę zauważyć że potwierdzenie mieliśmy w lutym br. i to na linku założonym przez Cichutką
Tak więc mieliśmy prawo oczekiwać, że wszystko jest na dobrej drodze... i odpowiedż jest na TAK !
A wyszło - jak zwykle ... :~( :~( :~(
Waldek Pukalski miał rację , dzięki Ci za mądre słowa !
Jest jeszcze jedna wypowiedż Marka Jedynaka , na PROGRAM I KSZTAŁCENIE
gdzie twierdzi, że "nie skończy się na pisaniu"... Oby !
Tylko, czy jeśli mamy swoich szkoleniowców - w wielu dziedzinach (najlepiej wie to K.Sytek),
to ciekaw jestem kto poprowadzi zajęcia specjalistyczne na ZLOCIE ?
Jeśli fachowcy "CYWILE" i do tego pełnopłatni - nie podważam absolutnie ich wiedzy i uprawnień- to nie widzę sensu dla utrzymywania specjalności w Związku... ???
Przykro,że nikt z decydentów nie czyta tych wypowiedzi- bo już dawno ta dyskusja powinna być przekształcona w twórcze działanie na rzecz ZLOTU ! :)

Czuwaj !
hm.D.Kwapisz

ania
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: ania » 04 sie 2005, 15:10

witam:)
jestem zdziwiona tym, że temat strzelectwa na zlocie nadal istnieje na tym forum. Zajrzalam tu dziś w zasadzie przypadkiem i widzę, że są jakieś ogromne niedomówienia w tym temacie. Nie wyjasnię ich wszystkich, bo nie wszystko wiem na ten temat, ale wiem, że:
-zajęcia strzeleckie odbywają się podczas części krakowskiej zlotu
-gospodarzem bloku specjalnościowego w niedzielę jest Wydział Specjalności GK ZHP i przekazałam im od razu, kiedy temat pojawił się na forum, aby wykorzystać do zajęć chętne środowisko
- jeżeli zajęć w niedzielnym bloku nie ma, to o przyczynę pytać należy kierownika wydziału hm.Tomka Nowaka (zaraz do niego napiszę z prośbą o wyjaśnienia)
- na pewno nie jest tak, że nie ma miejsca na strzelectwo na zlocie, wręcz odwrotnie, programowiec zlotu - Ela miała problem, bo specjalnościowcy zaproponowali za mało zajęć w tym bloku i musiała znaleźć inne tematy na warsztaty niedzielne
- sprawę na pewno należy wyjaśnić, ale chciałam zaznaczyć, ze programu zlotu, zaplanowanych zajęć już nie możemy zmienić, żadnych nowych zajęć nie możemy wprowadzić już do bazy biletowej

Mam nadzieję, że niedługo w tym miejscu pojawi się wyjasnienie Tomka Nowaka
Czuwaj! komendantka Zlotu hm.Anna Poraj
PS. co do tego wszystkiego ma zbliżający się Zjazd? :Oo

dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 05 sie 2005, 11:47

Nie chcę dalej nt.temat już prowadzić dyskusji. :(
Pozostaję przy swoim stanowisku , szkoda że nas tam nie będzie - trudno !
Szerszą odpowiedż przesyłam na adres dh.Komendantki dla wyjaśnienia sprawy...
i lepszej łączności w przyszłości ... 8) BYć MOŻE ?
Proszę Administratora o wyłączenie mnie z forum ... bo sam to chyba się nie wyłączę :lol:lol:lol Czuwaj !
D.Kwapisz hm

dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 08 sie 2005, 14:50

Dziękuję DH. Komendantce za zainteresowanie się tematem.
Dyskusję i odpowiedzi na linii : TN-DK są na SPECJALNOŚCIACH.
Temat jest zakończony . :~(
Oby sytuacja nie wróciła... w przyszłości . 8)
hm D.Kwapisz

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Zlot Drużynowych 2005”