strzelectwo na zlocie

ania
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: ania » 06 sty 2005, 22:58

GK zajrzała :) w niedzielę na zlocie bedzie zorganizowany blok zajęć specjalosciowych, w tym oczywiście mogłyby się odbyć również warsztaty strzeleckie, ale nie jestem pewna, czy w dwóch godzinach da się zdobyć patent strzelecki, a więcej czasu na takie zajęcia przeznaczyć nie możemy. Z warunkami do zajęć faktycznie nie ma problemu ;) W każdym razie- pomyśli nad tym Wydzial Specjalności na pewno:)
pozdrawiam, hm. Anna Poraj, Komendantka Zlotu

cichutka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cichutka » 07 sty 2005, 20:51

Wiem, ze jest jeden klub HKS 47 z Kielc ktory sie tym zajmuje oni maja duzo sprzetu i uprawnienia. Moge podac druhnie meila hks47-kielce@go2.pl
Czuwaj!
Cichutka
drużynowa 4 DH "LORIEN"
szczep drużyn ZHP NIEPRZEMAKALNI
http://www.zhp.zapis.net.pl

Fedajkin
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Fedajkin » 11 sty 2005, 10:20

ooo... ten blok zajęć bardzo by mnie interesował :D
Czuwaj!
phm. Sergiusz Papuga
Wydział Systemów Informatycznych
HelpDesk ESHD

cichutka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cichutka » 14 sty 2005, 21:34

a moze zainteresowal by sie druh Mistrzostwami Chorągwi Wielkopolskiej w Strzelectwie?? niby Wielkopolskie ale harcerze z innych regionów Polski rowniez sa mile widziani:-) Zapraszam na http://www.zhp.zapis.net.pl/hks
Pozdrawiam
Cichutka
drużynowa 4 DH "LORIEN"
szczep drużyn ZHP NIEPRZEMAKALNI
http://www.zhp.zapis.net.pl

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 14 sty 2005, 23:43

Taaak.

Przyjeżdżajcie do Ostrowa :D :D
Zimowa Akcja Szkoleniowa KOSMOS 2013 - www.kursykosmos.pl

dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 17 lut 2005, 15:22

W odpowiedzi na wątpliwość Dh.Komendantki Zlotu informuję, że tak jak druhna przewiduje
nie da sie w 2h zajęć zdobyć patentu strzeleckiego. Co prawda sam egzamin może trwać 2h, ale na jakiej podstawie i skąd kursanci mieliby posiąść wiedzę do tego egzaminu?8)
Ze swojej strony sugerowałbym zadanie pytania drurzynowym czego chcieliby się dowiedzieć na temat strzelectwa???
Ja jestem do dyspozycji zarówno w fazie planowania zajęć, jak też przy realizacji:Oo
Na zlocie proponuję dla zainteresowanych tą specjalnościa- dyscypliną sportową zajęcia w tematach:
1) Jak organizować strzelectwo sportowe w drużynie
2) Praktyczna organizacja zajęć strzeleckich
3) Zajęcia, zawody w strzelaniu z broni sportowej różnych kalibrów

Oczywiście wszelkie uprawnienia do dysponowania taką bronią i prawo do prowadzenia zajęć mamy na podstawie stosownych zezwoleń UKFiS, KWP Kielce.
Niechcąc się powtarzać zapraszam do dyskusji na link Program- strzelectwo na zlocie i nie tylko...
pozdrawiam!!!
hm.D.Kwapisz;);)
szef Harcerskiego Klubu Strzeleckiego 47-Kielce
licencja PZSS nr 14/LK/99/R

dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 17 lut 2005, 15:27

Przepraszam, ale poprzedni tekst pisał , niebardzo uprawniony harcerz i nie zdążyłem sprawdzić literówek m.in. błąd ortograficzny . drużynowch. SORKI !

dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 17 lut 2005, 15:40

Oczywiście potwierdzam, że na ZLOCIE możemy przeprowadzić wszystkie tematy, jakie wymienił pisząc w moim imieniu pierwszy tekst , ten(e) z małymi błędami -nasz medalista MICHAŁEK.
I tak szybko tekst ten wysłał, że nie dało rady go sprawdzić.
Następne notatki będą już pisane osobiście- pozdrawiam !!!
D.Kwapisz hm

dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 05 mar 2005, 15:07

Nadal oczekuję na telefon od dh.Komendantki , dh.Kier.WS
z zadaniami dla HKS 47- Kielce na ZLOCIE drużynowych oraz na spotkanie - jak już
pisałem najlepiej w Kielcach.
Niech mnie druhowieństwo dobrze zrozumie- Strzelcy też muszą mieć czas na zorganizowanie
się , na przygotowanie sprzętu itp.
Poza tym wszyscy pracujemy i to także należy uwzględnić w przygotowaniach...:(
hm.Dariusz Kwapisz

dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 05 mar 2005, 15:16

I jeszcze jedno....
Chciałbym aby w przygotowania włączył się HKS GROT i takie uzgodnienie współdziałania także wymaga czasu oraz postawienia nam zadań- możliwych do wykonania.:eyes na Zlocie .
...jeśli chcemy aby cel wprowadzenia strzelectwa był osiągnięty w Krakowie , a póżniej
realizowany - bezpiecznie i z pożytkiem dla drużyn. :):):) w pracy śródrocznej itd.
CZUWAJ !
hm.Dariusz Kwapisz

dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 10 mar 2005, 14:23

Także i na tej stronie chciałbym potwierdzić otrzymanie odpowiedzi
z GK ZHP od dh.Tomka Nowaka.
Pozdrawiam !
hm.Dariusz KWAPISZ

dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 13 cze 2005, 16:43

Bardzo proszę o formalne potwierdzenie na adres HKSu Kielce potrzeby naszej bytności na ZLOCIE oraz terminów zajęć, zakresu i tematyki tychże oraz spraw logistyki i zaopatrzenia. :Oo
Wakacje za pasem , a my nie mamy w tym temacie dyspozycji ,???

Dziękuję i pozdrawiam !

hm.Dariusz Kwapisz ;)

dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 14 lip 2005, 09:15

Minął równo miesiąc od mojej ostatniej wypowiedzi na tym forum, wypowiedzi- prośby
o postawienie nam harcerzom-strzelcom ZADAń do realizacji na ZLOCIE DRUŻYNOWYCH.
Chętni do pomocy byli zarówno moi strzelcy jak też druhowie z OSTROWA Wlkp.
I co ? Ano w międzyczasie;
1. Rada Naczelna określiła warunki jakie mają spełniać organizatorzy zajęć w niektórych dyscyplinach sportu - i słusznie, bo na zajęciach specjalistycznych, czy to
z płetwonurkowania,czy ze strzelectwa ma być bezpiecznie !
2. Było mi dane przyłożyć się troszkę do tego tematu- ze strzelectwa, na prośbę
dh. Tomka Nowaka z WS i miałem nadzieję pociągnąć dalej ten temat na ZLOCIE, a tu CISZA !
3. Teraz są wakacje, ludzie się porozjeżdżali w Polskę.
My przygotowujemy się do kolejnego startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie MŁodzieży- zawody rangi Mistrzostw Polski , do których zakwalifikowało się 2ch jun.mł z HKS 47-Kielce.
Trenujemu codziennie u siebie , a na strzelania kulowe dojeżdżamy do odległych o 50km Starachowic. Zawody są pod koniec lipca br.
Póżniej trzeba też coś zrobić dla swojego miasta -dla KIELC, gdyż możemy mieć finanse na WAKACYJNĄ LIGę STRZELECKĄ na sierpień br.
Należałoby też wznowić, pod konbiec sierpnia treningi z pozostałymi, aby na zawodach we wrześniu nie dać plamy ... i godnie reprezentować harcerstwo (także wynikowo).
Tak więc nie siedzimy z założonymi rękoma , tylko cały czas działamy- a mimo wszystko chcieliśmy znależć trochę luzu i włączyć się na ZLOT - pomóc innym drużynowym w organizacji strzelectwa, a może coś byśmy wspólnie uradzili ?
Szkoda, bo " ja- jako były drużynowy" pamiętam, żewłaśnie takich zajęć - typowo praktycznych bardzo potrzebowałem i szukałem ! Ale może czasy się zmieniły i potrzeby drużynowych ?
Tylko, czy napewno drużynowych ? Jeśli tak , to b.przepraszam !
Szkoda mi też ,że zapał i zaangażowanie ludzi -chcącym pomóc innym ( mam tu na myśli druhów z OSTROWA) może w przyszłości , przy takim podejściu CENTRALI, wygasnąć !
SZkoda, bo jak widać - ani rozmowy osobiste, ani e-maile bezpośrednio do ZLOTU(napisz do nas)
ani wypowiedż w księdze gości, czy na tym forum - nic nie dają ! Doprawdy nie zrozumiem tego !!!
??? ??? ???
Wystarczyło wg.mnie - jeśli w jakiś sposób ten temat nie może wejść na ZLOT- powiedzieć to otwartym tekstem ... i podziękować , sorry ale NIE MA CZASU na STRZELECTWO !
Każdy zrozumie, a przynajmniej będzie usiłował zrozumieć.
Obecnie młodzież - jak wszędzie jest na obozach, starzy albo pracują ,albo na urlopach ... skoro nie było odzewu i potrzeby zaplanowania min.urlopów na czas ZLOTU.
POWODZENIA !!!
Pozdrawiam Serdecznie !
Udanego ZLOTU i realizacji wszystkich zamierzeń - raz jeszcze !

Darek Kwapisz hm :)

pigwa
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pigwa » 15 lip 2005, 06:44

ja proponuje, aby o przyczyny zapytac programowca zlotu - dh. Ele Czaparę

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Zlot Drużynowych 2005”