Ocena - propozycje

Zablokowany
przemekc
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: przemekc » 21 paź 2004, 11:57

Właśnie trwają prace nad formułą Wędrowniczej Watry 2005. Ważne są Wasze sugestie. Piszcie co było do tej pory złe, co dobre, co warto zmienić, co wprowdzić etc...
" nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem "

gzk84
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: gzk84 » 21 paź 2004, 15:26

Jak dla mnie organizacyjnie zrobione było w porzadku na zlocie np uczestnicy mogli by być blizej siebie na Watrze 2004 ludzie , z którymi sie zżyło najbardziej na trasie zdarzało sieże byli rozbici zupełnie w innym sektozre ale mysle że sektory i tak były niezłe zorganizowane:)
hm. Jakub Juszyński

rojek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: rojek » 21 paź 2004, 16:09

jesli chodzi o sektory...
było nas tak mało, że chyba nie były do końca potrzebne - a przynajmniej mogłyby byc mniejsze :)
jesli chodzi o organizację... ja wiem, że marudzę, że krzyczeć będą... :) ale jeśli dałoby się usprawnic system sanitarny - byłoby miło :)
poza tym poproszę w kantynie o przystijnych Druhów sprzedających :)
oj, cieszę się na tę Watrę :)
Wolno szaleć młodzieży, wolno starym zwodzić,
Wolno się na czas żenić, wolno i rozwodzić,
Godzi się kraść ojczyznę, łatwą i powolną;
A mnie sarkać na takie bezprawia nie wolno?

przemekc
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: przemekc » 21 paź 2004, 18:51

Dzięki za pierwsze sugestie... czekamy na kolejne :]
" nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem "

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 21 paź 2004, 20:57

Zalatwcie sprawy z pradem - zeby moznabylo go dociagnac na Wwszystkie zajecia... w Suchej bylo z tym male zamieszanie...

Pozdr.
orcus
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

zablocka

Post autor: zablocka » 24 paź 2004, 22:55

Oj, Rojek, przesadzasz z tymi sektorami! Ja bylam wniebowzięta - nie musiałam łazić między linkami. A że mieszkaliśmy blisko ogniska na skrzyżowaniu dróg - tym lepiej.. Zawsze mieliśmy świeże wiadomości od HSP ;-) Kwestie sanitarne - hmm... może faktycznie będą krzyczeć, ale ja popieram. Głupio tak jedną ręką trzymać czuprynę, a drugą - rynnę, żeby nie spadła. Że nie wspomnę o druhu, który zlał nas zimnym strumieniem wody przy wlewaniu jej do zbiornika, brrrrr, w Augustowie jest wystarczająco zimno ;-) No i ogniobranie... czy musi być?? Pozdrawiam i CZEKAM !!!

--
.::ja, yhm::.

rojek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: rojek » 02 lis 2004, 19:06

Oj, Druhno Zabłocka :)
Przypomniała mi się jeszcze jedna sprawa - czytelność biletów na zajęcia. Fajnie bym wiedziała na jakie zajęcia ide, bo czasem ich tytuły nic nikomu nie mówiły. ja rozumiem, że super niespodzianka, ale jesli można to je poproszę bez :)
Wolno szaleć młodzieży, wolno starym zwodzić,
Wolno się na czas żenić, wolno i rozwodzić,
Godzi się kraść ojczyznę, łatwą i powolną;
A mnie sarkać na takie bezprawia nie wolno?

gzk84
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: gzk84 » 02 lis 2004, 20:55

zablocka napisał:
No i ogniobranie... czy musi być??
Pewnie że musi bez ogniobrania to nie to samo ;)
hm. Jakub Juszyński

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 07 lis 2004, 19:07

Tak mi sie przypomiala rzecz ktorej nam jako organizatorom trasy zabralko... W regulaminie umiesccie podpunkt ze organizatorzy moga przeniesc patrol z jednej trasy na druga przyda Wam sie gdy na jedna trase zaplanowana na 50os zglosi sie 10 a na zaplanowana na 70os - 100.

Niesety nam jedna trasa wypadla(mimo iz tereny byly swietne), bo zglosilo sie za malo osob a na druga oragnizowana przez moj szczep zaplanowana na 50 osob zglosilo sie 70... Swoja droga ze te 70 nie przyjechalo...

Pozdr.
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

Wrzos
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Wrzos » 10 lis 2004, 12:14

rojek napisał:
Oj, Druhno Zabłocka :)
Przypomniała mi się jeszcze jedna sprawa - czytelność biletów na zajęcia. Fajnie bym wiedziała na jakie zajęcia ide, bo czasem ich tytuły nic nikomu nie mówiły. ja rozumiem, że super niespodzianka, ale jesli można to je poproszę bez :)
Czytelność to raczej mało powiedziane.....
Kiedy mam bilet na zajęcia pt. "Zwierzęta" to pierwszą nasuwającą mi się myślą było - o w końcu poszerzę swoją wiedze o zwierzętach.....
No to rwę się do biletu.....
Co się okazało, że zwierzęta owszem były ale jako postacie dla rozpowszechnionej gry w "Mafię"
zajęcia były miłe, ale nic nie wnoszące do mojej wiedzy ani też raczej nie zaspokoiły mojego rozczarowania... :??|
Pozdrawiam
hm Marcin Niemczyk
IV ŚSzH "Żagiew"
Hufiec Jastrzebie Zdrój
www.zagiew.harc.pl
www.woodcraft.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicza Watra 2005”