POWSPOMINAJMY.....

Zablokowany
przemekc
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: przemekc » 31 sie 2005, 08:46

Elo... co tu tak cicho? Wszyscy jeszcze śpią? Napiszcie jak wy przeżywaliście Watrę.... Co zapamiętacie na długo... co się podobało... a co nie...

Chyba każdy z nas przywiezie coś innego... Ja... zapewne ulewę gdy wyjeżdżaliśmy z bazy... stres gdy wystartowały trasy, kombinatorykę chłopaków z kwaterki, którzy często robili coś z niczego by postawić namioty MP, naszą nysunię... która jak nigdy nic mknęła po serpentynach.. koncert Kasprzyckiego, który tak się rozkręcił, że sam bisował przez godzinę... awarię prądu w kawiarence gdy... staliśmy po zapiekanki... etc etc
" nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem "

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 31 sie 2005, 11:46

przemekc napisał:
awarię prądu w kawiarence gdy... staliśmy po zapiekanki... etc etc
heh, a ja pamiętam, jak zaczęliście się wiercić, kiedy nam prąd strzelił.
a jakie mieliśmy wtedy zapachy w kuchni - przedłużacz przepaliło na wylot :)

pamiętam też, jak śpiąc w redakcji (jakieś 4h, żeby NaTrop był złożony na czas), punkt 8.00 kochany sztab przechodził pod moim hamaczkiem z kanapkami.. ech :)
phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

przemekc
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: przemekc » 31 sie 2005, 14:40

Wiem, że przepaliło bo później z braku sprzętu pod ręką tego "trupa" reanimowaliśmy i hulał do końca zotu. heeheh A zapiekanek i tak nie zjedliśmy bo ncały wolny czas robiliśmy ten kabel...

A kanapeczki sztabu... trzeba było się dołączyć ... buhahahaha
" nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem "

kraqsia
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kraqsia » 02 wrz 2005, 21:26

Z watry za wiele nie zapamiętam, gdyż byłam dopiero od 21 w piątek... Ale to "cudne" spanie na betonie i wiatr z zachodu czyli od toi znaczy... hym... ;) i ta prezentacja nie pamiętam jakiego środowiska z "Crazy Frog" i umc umc umc ;) i sushi zapamiętam :D i wykłócanie się ludzi na zajęciach "Rada Miasta", że zamiast schroniska dla zwierząt stworzą fabrykę mielonki :> (pozdr dla Iniemamocnych).
O! I do końca życia nie zapomnę tego, że jak już się gdzieś w Polsce znalazła osoba o takim samym nicku jak ja (w sensie nie kraqsia, a kraqś którego częściej używam) to jest ona 1,5m chłopcem :> Niestety do spotkania nie doszło, ale mam nadzieję okazja się jeszcze znajdzie ;)
ŻKA
Hufiec Wrocław

cienik
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cienik » 06 wrz 2005, 16:28

Aaa Staśka - fajno Cię było zobaczyć :P Dzięki za wyśmienitą czekoladę z bitą śmietaną :) W sumie na poziom pożywienia nie mam co narzekać - faceci z patrolu świetnie gotowali (no tak, sprzęt też niezły - kartusze, kuchenki, patelnia, przyprawy, zioła, olej, kotleciki, spaghetti, kiełbaska, sałatka..), ale miło było wpaść wieczorkiem na pychotka herbatkę z cytrynką. Chwała naukowcom, że wymyślili kubki termiczne :P

Pozdrawiamy trasę 3 cerkiewną vel asfaltową - komendę kochaniutką Miecia, Aborygena i Żarkę :P
Brygada N.N.
Środowiska Hufca Lublin
pwd. Olga Gumieniak HO
47 LDW Widmo
Zespół ds. Wizerunku
Hufiec Lublin ZHP
http://zhp.lublin.pl

maruda
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: maruda » 14 wrz 2005, 20:15

a ja Wam mówie,ze trasa historyczna była naj XDD Szczególnie dzień drugi - mokro, brudno, głodno,ale ...XDDD Do tego Tańce Irlandzkie(nieee no, to juz pod samouwielbienie podpada) i parę męsko - męską, tańczącą razem walca ;) swoją drogą -wielkie przepraszam dla wszystkich, którzy chcieli muzykę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale cały bałagan z poczatkiem roku, maturą i tymi tam dał mi się we znaki ... raz jeszcze przepraszam!!!!! ;) i ciągle o Was pamiętam,zeby nie było ;)

a może by tak..?... - traso historyczna , jestescie tu gdzieś??XDDDD
Agata Kozioł, HO
drużynowa 330 WDW
"Ostatnia Baszta Caballari"

http://www.330wdw.wgl.pl/

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 05 paź 2005, 11:00

stacha napisał:
kubki trzymamy, mam nadzię że watra zapaliła Was wszystkich na długie palenie, choć raczej nie łatwo(sądząc po wędrówkach) i dobrze. do zobaczenia na szlaku
to ja jakies jedno wiaderko poprosze, bo niestety moje ktos na zlocie w krakowie pozyczyl i nie oddal, a rudy tez sie nie chce dzielic :P
phm. Jakub Król

Kinka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Kinka » 05 lis 2005, 21:51

kiubik napisał:
pamiętam też, jak śpiąc w redakcji (jakieś 4h, żeby NaTrop był złożony na czas), punkt 8.00 kochany sztab przechodził pod moim hamaczkiem z kanapkami.. ech :)
Hehe... Pamiętam... Osobiście je niosłam :D Kochani, co tu dużo mówić... (będę się rozczulać)... Ten wyjazd był najwspanialszą przygodą, jaką przeżyłam... Chciałabym podziękować całemu sztabowi, który składał się z samych fantastycznych ludzi (tak Przemek Ty też, mimo tego, że chciałeś mnie zabić)... Watra była fantastyczna tylko strasznie żałuję, że nie zostałam do końca... Dziękuję Wam za ten wyjazd i do zobaczenia na przyszłej... Będziecie nie???
"Poinformowany jest ten, który wie, gdzie znaleźć to, czego nie wie" :)

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 05 lis 2005, 23:16

no ba :)
jasne, że będziemy :)
czy po takiej cudownej pracy i efektach wyobrażacie sobie jeszcze Watrę bez NaTropa? ;)

a w przyszłym roku będzie równie ładnie, oj będzie :)
phm. Jakub Król

Kinka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Kinka » 06 lis 2005, 12:31

kiubik napisał:
no ba :)
jasne, że będziemy :)
czy po takiej cudownej pracy i efektach wyobrażacie sobie jeszcze Watrę bez NaTropa? ;)

a w przyszłym roku będzie równie ładnie, oj będzie :)
Heh... niestety w Sztabie już nie będę, więc nie ponoszę kanapeczek pod Twoim hamaczkiem... A szkoda... Pozdrawiam serdecznie!
"Poinformowany jest ten, który wie, gdzie znaleźć to, czego nie wie" :)

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicza Watra 2005”