XLI Sejmik Wspólnoty - Iława 2011

ODPOWIEDZ
Marta_kurczak
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Marta_kurczak » 01 gru 2010, 16:45

Witam wszystkich :)
Mam pytania dotyczące sejmiku:
1) Czy sejmik w nowym terminie odbędzie się w Działdowie, czy tak jak było przewidywane na początku w Słupcy?
2)Co, jeśli (choć mam nadzieję, że to się nie zdarzy) warunki pogodowe w nowym terminie będą takie same lub jeszcze gorsze niż teraz? Jest jakieś wyjście awaryjne?
Pozdrawiam :)

MYCHAS
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: MYCHAS » 01 gru 2010, 23:00

W związku z wieloma pytaniami informuje, że Zespół Meldunku Elektronicznego czyli Piszu i Lutek nie podejmowali decyzji w sprawie odwołania sejmiku, ta decyzje podejmowała Dh. Przewodnicząca i do niej należy kierować wszystkie uwagi.
Osobiście jesteśmy przeciwni tej decyzji gdyż styczniowy termin nam nie odpowiada, jak wielu osobom, a obecnie mamy popsute obecne plany w życiu zawodowym, prywatnym i służbowym.

Ponadto informuje, że w ciągu 10 dni na stronie www.zlotgrunwaldzki.pl pojawi się informacja o zasadach zgłoszeń na Zlot Grunwaldzki.

Pozdrawiam

Lutek
Tymczasem długi trzeba spłacać, depozyty przekazać innym. Może nikt im tego nie powiedział?”
S t e f a n M i r o w s k i „ S p ł a c i ć d ł u g ”
www.orneta.zhp.pl

hm. Michał Ludkiewicz
Chorągiew Warmińsko - Mazurska

PawełM
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: PawełM » 02 gru 2010, 13:14

Michale wiemy, że to nie Ty za tym stoisz :) to zima i śnieg :):)

Marta_kurczak
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Marta_kurczak » 02 gru 2010, 16:29

No niestety... Przy okazji, gdyby ktoś nie wiedział, to tak wygląda globalne ocieplenie :(
No, ale mam nadzieję, że teraz wszystko będzie ok :)

MYCHAS
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: MYCHAS » 02 gru 2010, 18:49

PawełM pisze:Michale wiemy, że to nie Ty za tym stoisz :) to zima i śnieg :):)
Pawle Ty wiesz, kilku wie, ale niektórzy nie wiedzą i piszą na adres meldunku i wylewają (słuszne) żale. Więc lepiej napisać:)
Tymczasem długi trzeba spłacać, depozyty przekazać innym. Może nikt im tego nie powiedział?”
S t e f a n M i r o w s k i „ S p ł a c i ć d ł u g ”
www.orneta.zhp.pl

hm. Michał Ludkiewicz
Chorągiew Warmińsko - Mazurska

azymut
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: azymut » 26 gru 2010, 13:08

Druhny i Druhowie,
Drużynowi, Przedstawiciele,
Członkowie Rady i Instruktorzy
"Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich"

Informuję, że wcześniej zapowiadany Zimowy Sejmik Wspólnoty w Działdowie w grudniu br. odbędzie się w Iławie w dniach 14-16 stycznia 2011 r. zgodnie z wcześniej ustalonym programem spotkania.
Proszę Druhny i Druhów przedstawicieli oraz drużynowych drużyn działających poza przedstawicielstwami, a także instruktorów i członków Rady "Wspólnoty" o przekazanie do dnia 3 stycznia 2011 r. na mój adres internetowy listy uczestników spotkania w Iławie.
Informacji o szczegółach spotkania szukajcie na stronie internetowej "Wspólnoty". Przypominam przedstawicielom o obowiązku zgłoszenia i spowodowania przyjazdu na Sejmik osób, które w przedstawicielstwach będą realizować zadania w zakresie działalności programowej i kształcenia w przedstawicielstwach.

Pozdrowienia z Grunwaldzkiego Szlaku!

hm. Barbara Bogdańska-Pawłowska
Przewodnicząca "Wspólnoty"
hm. Rafał M. Socha HR
Wiceprzewodniczący ZHP - http://www.rn.zhp.pl
Prezes Harcerskiego Klubu Turystycznego "Azymut" w Swarzędzu - http://www.azymut.org.pl

Marta_kurczak
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Marta_kurczak » 07 sty 2011, 10:39

Przepraszam, ale czy ja już nie dowidzę, albo jestem jakaś dziwna? Bo nie mogę znaleźć na stronie szczegółowych informacji na temat sejmiku poza terminem i miejscowością :( Możecie mi podrzucić linka z jakimiś informacjami?

czmiela888
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: czmiela888 » 08 sty 2011, 12:34

XLI Sejmik Zimowy odbędzie się w dniach 14-16 stycznia 2011 w Iławie w Zespóle Szkół im. Konstytucji 3 Maja "Mechanik", ul. Mierosławskiego 10, 14-200 Iława.

czmiela888
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: czmiela888 » 08 sty 2011, 12:59

W ślad za informacją 21 grudnia 2010 ponownie zawiadamiam, że XLI Sejmik Zimowy odbędzie się w dniach 14-16 stycznia 2011 w Iławie w Zespóle Szkół im. Konstytucji 3 Maja "Mechanik", ul. Mierosławskiego 10, 14-200 Iława.
Komendę Sejmiku powierzam phm. Maciejowi Marciniakowi - Komendantowi Hufca ZHP w Iławie; prowadzenie Obrad Regulaminowych Wielkiego Sejmiku hm. Rafałowi Socha; obsługę Biura Wspólnoty, protokołowanie i pomoc techniczną HO. Monice Chmiel i phm. Michałowi Kowalskiemu – instruktorom Wspólnoty.
Zgłoszenia do 05 stycznia 2011 proszę kierować na adres internetowy: bogdanskabarbara@wp.pl i ilawa@zhp.pl (jednocześnie), przy czym przedstawiciele zgłaszają imienne listy drużynowych z terenu przedstawicielstw, zastępcy członkowie Rady Wspólnoty, zastępcy przewodniczącej i pozostali instruktorzy Wspólnoty – indywidualnie jw.
Wszystkie pozostałe ustalenia odnośnie programu Sejmiku oraz udziału w pracach spotkania, warunków zakwaterowania i odpłatności – pozostają bez zmian, organizatorzy spotkania proszę o przywiezienie w ramach indywidualnego ekwipunku, miękkiego obuwia.
W przypadku wcześniejszych przyjazdów lub indywidualnych potrzeb (przed godz. 17:00) proszę o bezpośrednie kontakty telefoniczne: 609 402 077.
Pozdrowienia z Grunwaldzkiego Szlaku!

hm. Barbara Bogdanska-Pawłowska
przewodnicząca

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wspólnota Drużyn Grunwaldzkich”