Tytuł i "Odznaka Grunwaldzka"

Bartu$$
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 22 maja 2009, 18:50
Lokalizacja: Polaris
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Bartu$$ » 03 cze 2009, 20:40

Zastanawiamy się, co dzieje się z naszymi czeladnikami, których posłaliśmy na szkolenie. Jeden szkolił się 1,5 roku a dodatkowo nie ma go już 2 kolejne miesiące. Inni mieli wrócić na Gromniczną, bodajże w styczniu 1402, a mamy już wrzesień 1402r. Z innymi jest podobnie.

Bartu$$
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 22 maja 2009, 18:50
Lokalizacja: Polaris
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Bartu$$ » 03 cze 2009, 21:44

wypadki chodzą po ludziach .. :) chyba pomyliłem tematy czy któryś druh mógł by przenieść ostatni post do teamtu o Grunwaldzkiej Grze Internetowej ?

Yanek
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 14 maja 2008, 18:24
Lokalizacja: 43 DSH "Matecznik"
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Yanek » 21 cze 2009, 20:57

Takie pytanko mam. Czy na zlot zgłosiły się jakieś środowiska z Obornik? Jeśli tak, to jakie?
43 Drużyna Starszoharcerska "Matecznik" Im. Klimka Bachledy
VI Szczep im. Zdobywców Wału Pomorskiego
Hufiec Piła

---------------------
Samotny pasażer, samotna pasażerka...

MYCHAS
Stały bywalec
Posty: 494
Rejestracja: 30 gru 2003, 14:26
Lokalizacja: Gdańsk - Orneta - Lidzbark War
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: MYCHAS » 21 cze 2009, 23:28

Odpowiedź jest że tak:))

Jedna drużyna:)

Jaka nie pamiętam:)
Tymczasem długi trzeba spłacać, depozyty przekazać innym. Może nikt im tego nie powiedział?”
S t e f a n M i r o w s k i „ S p ł a c i ć d ł u g ”
www.orneta.zhp.pl

hm. Michał Ludkiewicz
Chorągiew Warmińsko - Mazurska

MYCHAS
Stały bywalec
Posty: 494
Rejestracja: 30 gru 2003, 14:26
Lokalizacja: Gdańsk - Orneta - Lidzbark War
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: MYCHAS » 21 cze 2009, 23:34

Drużyny * wpisane na listę uczestników
XXXVIII Zlotu Grunwalddzkiego

* niektóre jednostki jeszcze uzupełniają składy lub jeszcze czekaja na wpis

Drużyna Hufiec




7 DH Dragon Miedzychód


16 DH im. Jana Jaworskiego "Maryśka" Kedzierzyn-Koźle
98 Nyska Harcerska Druzyna Grunwaldzka "Pomian" im. Hm. Eugeniusza Stasickiego Nysa


17 DSH Białystok
40 GDW Białystok


66 GZ "Wesołe Nutki" Giżycko
51 GDH im. Tadeusza Kościuszki Ostróda
34 WDH "Antidotum" Warmiński
34 DH "Zielone Szeregi" Lidzbark
50 ŚWGDH "Kamyki" Lidzbark
13 ŚWGDH "Szperacze" im. Hm. Józefa Szalli Lidzbark
8 GDW "Szwadron" Orneta
1 OGWRDSH "Akwarium" im. Andrzeja "Morro" Romockiego Orneta
22 GADH "Frejlanki" Orneta
34 Iławska Druzyna Harcerska "Błyskawica" Iława
58 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Drazożercy" Orneta
12 Iławska Gromada Zhucowa "Lesna Gromada" Iława
13 Grunwaldzka Artystyczna Druzyna Harcerska "Kruki" im. Zawiszy Czarnego Bartoszyce
71 Iławska Grunwaldzka Wędrownicza Drużyna Turystyczna „Grom Iława
71 IHDTK "PIORUN" Iława
9 Działdowska Wielopoziomowa druzyna Harcerska "Sztorm" Działdowo
35 Żeńska Drużyna Wielopoziomowa „Viribus Unitis” Warmiński
36 Męska Drużyna Wielopoziomowa „Viribus Unitis” Warmiński
77 Grunwaldzka Drużyna Harcerzy "Lazaron" Orneta
12 GDH „ORLIKI” im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Kętrzyn
HGRMiPM HARCMED Orneta


1 GDH "Dąbrowa" im. Władysława Szafera Zabrze
39 GDH "Gniazdo" Zabrze
77 Rudzka Grunwaldzka Druzyna Harcerska "Twierdza" im. Bohaterów Westerplatte Ruda Śląska
78 Rudzka Grunwaldzka Druzyna Harcerska im. mjr. H. Sucharskiego Ruda Śląska
XXV Zabrzańska Drużyna Harcerska ``SZANIEC`` im. A. Kamińskiego Zabrze


1 GZ "Słoneczne Zuchy" Konin
2 GZ "Wędrowne Zuchy" Konin
2 DH im. T. Kosciuszki Konin
43 Drużyna Starszoharcerska "Matecznik" im. Klemensa Bachledy - klimka Piła
42 Drużyna Wędrownicza "ERYMO" Piła
Harcerski Klub Turystyczny "10,5" im. Jerzego Kukuczki Piła
88 Drużynę Starszoharcerską "Róża Wiatrów" Oborniki


GGZ "Śmiali wszędobylscy" Kutno
10 GDH "Per Pedes" Kutno
VI GDH "Traperzy" Kutno
I Kutnowska drużyna Wędrownicza im. T. Rejtana Kutno
6 GGZ "Nutki" Kutno


77 GŚDH Świecie - Powiat
6 GDH NS "Włóczykije" Świecie - Powiat
88 DSH "Czarne Łapy" Świecie - Powiat
Żnińska Druzyna Harcerska "AD ASTRA" Pałuki
29 GDH "Trampy" im. Grup Szturmowych Szarych Szeregów Grudziądz
29 GGZ "Wesołe Trampy" im. Aleksandra Kamińskiego "Kamyka" Grudziądz
88 TGDH "Extreme" Toruń


7 Nowodworska Wielopoziomowa Grunwaldzka Drużyna Harcerska i Zuchowa "Dziabąg" Nowy Dwór Mazowiecki
423 GWDHS "Mrowisko" Warszawa - Żoliborz
11 Strzeleceka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Strzelcy Modlińscy" Nowy Dwór Mazowiecki
Harcerski Klub Łączności SP5ZRW przy Komendzie Hufca ZHP Warszawa Praga Po1)ud Warszawa Praga Pd.


GZ "Bractwo Tęczy" Gostynin
GZ "Przyjaciele Niezapominajki" Gostynin
GZ "Leśne Ludki" Gostynin
3 DH z Rusinowa Przysucha
2 GZ "Polne kwiaty" Przysucha
3 Ostrołęcka Gromada Zuchowa "Skrzydlaci Przyjaciele" Ostrołęka
2 Mazowiecka Drużyna Harcerska "Bractwo Wilków" im. Jana Bytnara "Rudy" Plock
203 Druzyna Harcerska "Skrzydlaci" Plock
VII Przyparafialna Wodna ¬eńska Drużyna Harcerska "JUNGI" Mława
20 Sierpecka Grunwaldzka Drużyna Wędrownicza "KASJOPEJA" Sierpc
10 Sierpecka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "DECIMA" im. Ignacego Domeyki Sierpc
3 Sierpecka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "SEMPER MAGNA" Sierpc
13 Druzyna Harcerska "Kaldera" im. Arkady Fiedlera Mińsk Mazowiecki
8 Ostrołęcka Grunwaldzka Druzyna Harcerska "Wilki" Ostrołęka
Próbna Wyszkowska Drużyna Harcerzy Starszych "Utopieni" Wyszków
12 Drużyna Starszoharcerska im. Zawiszy Czarnego
Drużyna Harcerska „Pomyłka


Drużyna Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Impeesa” – 87 Polski Szczep w Dublinie Dublin
Tymczasem długi trzeba spłacać, depozyty przekazać innym. Może nikt im tego nie powiedział?”
S t e f a n M i r o w s k i „ S p ł a c i ć d ł u g ”
www.orneta.zhp.pl

hm. Michał Ludkiewicz
Chorągiew Warmińsko - Mazurska

MYCHAS
Stały bywalec
Posty: 494
Rejestracja: 30 gru 2003, 14:26
Lokalizacja: Gdańsk - Orneta - Lidzbark War
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: MYCHAS » 21 cze 2009, 23:38

Jeżeli kogoś nie ma proszę o info na michal.ludkiewicz@zhp.net.pl
Tymczasem długi trzeba spłacać, depozyty przekazać innym. Może nikt im tego nie powiedział?”
S t e f a n M i r o w s k i „ S p ł a c i ć d ł u g ”
www.orneta.zhp.pl

hm. Michał Ludkiewicz
Chorągiew Warmińsko - Mazurska

adawilczek
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 30 paź 2008, 00:03
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: adawilczek » 16 wrz 2009, 12:16

Czuwaj! Już połowa września, a tym samym moment przesyłania meldunków Grunwaldzkich. No i tak z wielką radością wchodzę na stronę aby pobrać dokument, wypełnić go i wysłać i niestety ale jest on nieaktualny. Czy mogłabym się dowiedzieć gdzie mogę otrzymać dobrą wersję i tym samym ochoczo przystąpić do pracy?

Svensson
Stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: 03 maja 2007, 19:03
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Svensson » 16 wrz 2009, 14:49

Jeśli się uda, to od tego roku październikowy meldunek będzie wysyłany poprzez wypełnienie specjalnego formularza na stronie www.meldunek.grunwald.zhp.pl. Kiedy się ukaże ten formularz - nie bardzo wiem, bo za to nie odpowiadam (com słyszał, powtarzam :D)

A jeśli chodzi o same zadania do wykonania, to drużyny inne niż pierwszoroczne mają do wykonania zadania następujące:

1) jak zawsze "Grunwaldzkie Ognie",

oraz zadania z programu "Grunwaldzki Czas" (http://www.wici.grunwald.zhp.pl/2009/GR ... I_CZAS.pdf), czyli:

2) "Grunwaldzki Szlak",
3) "Moje Harcerstwo",
4) "W harcerskiej służbie"

a także wkład w program, organizację lub propagandę Zlotu 2010.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2009, 14:51 przez Svensson, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nieważne, skąd przychodzisz. Ważne, co chcesz wspólnie z nami zrobić".

http://www.grunwald.zhp.pl

Piszu
Użytkownik
Posty: 120
Rejestracja: 19 sty 2008, 16:27
Lokalizacja: 8 GDW "SZWADRON"
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Piszu » 17 wrz 2009, 10:45

Informuje, wszem i wobec, że Meldunek Elektroniczny działa.
Czyli właśnie przed chwilą został umiejscowiony na stronie www.meldunek.grunwald.zhp.pl

Przepraszam, że tak późno, ale przed chwilką dopiero otrzymałem hasła, aby móc go tam umieścić.

Ponadto informuje, że jestem osobą odpowiedzialną za ten skrypt, więc jak by coś nie działało to: mariusz.pisz@zhp.net.pl
W przypadku innych pytań również pod ten e-mail.

Nie daje głowy uciąć, że będzie to działać, tak, jak powinno, dlatego na stronie www.meldunek.grunwald.zhp.pl będzie zakładka: "Drużyny, które przystąpiły do Współzawodnictwa", ażeby można było się upewnić, że na pewno zostaliśmy przyjęci.

Jeśli wypełniliście formularz, a waszej Drużyny nie będzie tam, w przeciągu maksymalnie 3 dni, również proszę o kontakt.

Ponadto prosiłbym o przestrzeganie instrukcji, no i wypełnianie rubryk treściwie i w temacie.

Z resztą wszystko jest na stronie Meldunku.


Pozdrawiam
Piszu
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2009, 12:31 przez Piszu, łącznie zmieniany 1 raz.

alanek
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 16 lip 2006, 21:48
Lokalizacja: 8 OGDH Wilki
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: alanek » 17 wrz 2009, 16:57

Mi z www. nie działa, ale bez tego działa ; )
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2009, 17:00 przez alanek, łącznie zmieniany 1 raz.

Piszu
Użytkownik
Posty: 120
Rejestracja: 19 sty 2008, 16:27
Lokalizacja: 8 GDW "SZWADRON"
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Piszu » 21 wrz 2009, 15:19

Uwaga!

Jeśli meldunek został złożony najprawdopodobniej nie będziemy tego umieszczać na stronie, tylko wysyłać maila... ale to jeszcze w trakcie ustaleń... przepraszam za kłopot..

metty
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 31 sie 2004, 14:11
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: metty » 01 paź 2009, 13:27

wniosek online złożyłem, aplikacja u mnie zadziałała, czas zacząć robić zadania :D
Ostatnio zmieniony 01 paź 2009, 13:27 przez metty, łącznie zmieniany 1 raz.
phm Maciej Pawłowski
drużynowy 27 ADHD
http://adhd.harcerze.pl

MYCHAS
Stały bywalec
Posty: 494
Rejestracja: 30 gru 2003, 14:26
Lokalizacja: Gdańsk - Orneta - Lidzbark War
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: MYCHAS » 01 lis 2009, 16:38

Oto jednostki, które złożyły Meldunek o przystąpieniu do Współzawodnictwa


Pełna nazwa Drużyny
Hufiec
Choragiew




1.
Krąg Instruktorów i Starszyzny Grunwaldzkiej
GK
Główna Kwatera
2.
40 Grunwaldzka Drużyna Wędrownicza w Zabłudowie
Białystok
Białostocka
3.
17 Grunwaldzka Drużyna Starszoharcerska w Zabłudowie
Białystok
Białostocka
4.
6 Drużyna Harcerska Sykamore na próbie
Białystok
Białostocka
5.
6 Gromada Zuchowa "Przyjaciele"
Białystok
Białostocka
6.
6 Suwalska Drużyna Wędrownicza "Wilki"
Białystok
Białostocka
7.
7 Drużyna Wielopoziomowa"Marzyciele"
Białystok
Białostocka
8.
6 Suwalska Drużyna Harcerska Polaris
Białystok
Białostocka
9.
15 Gromada Zuchowa "Tęczowa Strona Świata"
Lubin
Dolnośląska
10.
10 Świdnicka Drużyna Harcerska "MRÓWKOJADY" im. Aleksandra Kamińskiego
ŚWIDNICA
Dolnośląska
11.
11 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Elfy z Doliny Mgieł"
Wrocław
Dolnośląska
12.
11 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Elfy z Cienistej Doliny"
Wrocław
Dolnośląska
13.
11 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Elfy z Doliny Mgieł"
Wrocław
Dolnośląska
14.
11 Wrocławska Grunwaldzka Druzyna Wędrownicza "Envintalaya"
Wrocław
Dolnośląska
15.
Wrocławski Grunwaldzki Szczep Harcerski "11"
Wrocław
Dolnośląska
16.
11 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Elfy z Cienistej Doliny"
Wrocław
Dolnośląska
17.
2 Drużyna Harcerska
Gdańsk Przymorze
Gdańska
18.
32 Konecka Drużyna Harcerska "Lamus" im. hm. Tomasza Ferdyna
Końskie
Kielecka
19.
3 Konecka Gromada Zuchowa "Wesołe Tygryski"
Końskie
Kielecka
20.
6 gromada zuchowa Dzieci Słońca
Kraków Nowa Huta
Krakowska
21.
17 Drużyna Harcerska "Wicher"
Oświęcim
Krakowska
22.
2 Gromada Zuchowa Owadzia Rodzinka
Świecie - Powiat
Kujawsko - Pomorska
23.
29 GRUDZIĄDZKA DRUŻYNA HARCERSKA "TRAMPY"
GRUDZIĄDZ
Kujawsko - Pomorska
24.
29 GRUDZIĄDZKA GROMADA ZUCHOWA "WESOŁE TRAMPY"
GRUDZIĄDZ
Kujawsko - Pomorska
25.
17 Drużyna Harcerska NIEDOŚCIGLI
GRUDZIĄDZ
Kujawsko - Pomorska
26.
ZÓŁTE STRZAŁY Z KRUSZWICY
INOWROCŁAW
Kujawsko - Pomorska
27.
7 Żeńska Koronowska Drużyna Starszoharcerska BABINIEC
Koronowo
Kujawsko - Pomorska
28.
8 Koronowska Drużyna Harcerska CZŁAPY
Koronowo
Kujawsko - Pomorska
29.
6 Koronowska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Czupierzaki" im. Batalionu Obrony Narodowej Koronowo
Koronowo
Kujawsko - Pomorska
30.
2 Koronowska Drużyna Harcerska SOKOŁY
Koronowo
Kujawsko - Pomorska
31.
8 Koronowska Gromada Zuchowa DUDUSIE
Koronowo
Kujawsko - Pomorska
32.
ŻNIńSKA DRUŻYNA HARCERSKA ,,AD ASTRA"
PAŁUKI
Kujawsko - Pomorska
33.
Żnińska Drużyna Harcerska PAŁUCKIE TRAMPY
PAŁUKI
Kujawsko - Pomorska
34.
Żnińska Drużyna Harcerska Dęby
Pałuki
Kujawsko - Pomorska
35.
Żnińska Drużyna Wędrownicza "SYSUNIE"
Pałuki w Żninie
Kujawsko - Pomorska
36.
4 Drużyna Harcerska Regionaliści
Świecie
Kujawsko - Pomorska
37.
88 Drużyna Harcerzy Starszych
Świecie - Powiat
Kujawsko - Pomorska
38.
77 Grunwaldzka Środowiskowa Drużyna Harcerska im Zawiszy Czarnego w Laskowicach
Świecie-Powiat
Kujawsko - Pomorska
39.
6 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Nieprzetartego Szlaku" Włóczykije ze Świecia
Świecie-Powiat
Kujawsko - Pomorska
40.
9 Drużyna Wędrownicza SFORA
Świecie-Powiat
Kujawsko - Pomorska
41.
77 Harcerska Drużyna Jeździecka im 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Gródku
Świecie-Powiat
Kujawsko - Pomorska
42.
88 Toruńska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Extreme"
Toruń
Kujawsko - Pomorska
43.
88 Toruńska Grunwaldzka Drużyna Starszoharcerska "Ewenement"
Toruń
Kujawsko - Pomorska
44.
5 Męska Kwatermistrzowska Koronowska Druzyna Starszoharcerska PIORUN
Koronowo
Kujawsko - Pomorska
45.
11 Lubelska Gromada Zuchowa "Smerfna Kraina"
Lublin
Lubelska
46.
48 Lubelska Ekologiczna Drużyna Harcerska "Araukanie"
Lublin
Lubelska
47.
54 Lubelska Drużyna Harcerska Celestis
Lublin
Lubelska
48.
233 Lubelska Drużyna Starszoharcerska "Pogoń"
Lublin
Lubelska
49.
5 Łukowska Grunwaldzka Drużyna Wędrownicza im. Fryderyka Koziarza
Łuków
Lubelska
50.
72 Łukowska Grunwaldzka Drużyna Harcerzy Starszych
Łuków
Lubelska
51.
55 Łukowska Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Ks. Stanisława Brzóski
Łuków
Lubelska
52.
23 Drużyna Starszoharcerska "PANDA"
Puławy
Lubelska
53.
24 Puławska Drużyna Harcerska ŚWIT
Puławy
Lubelska
54.
69 DH i SH PYSZCZYDŁA
Zamość
Lubelska
55.
Łódzka gromada zuchowa Leśna Duchy
Łódź- Bałuki
Łódzka
56.
XIII Grunwaldzka Łódzka Drużyna Harcerzy "Stalowa Trzynastka" im. gen. Józefa Bema
brak
Łódzka
57.
I Kutnowski Szczep "Innominata"
Kutnie
Łódzka
58.
1 Krośniewicka Drużyna Harcerska "Ognisty Podmuch"
Kutno
Łódzka
59.
1 Krośniewicka Drużyna Harcerska "Ognisty Podmuch"
Kutno
Łódzka
60.
10 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Per Pedes"
Kutno
Łódzka
61.
14 Grunwaldzka Drużyna Harcerska Płomienie
Kutno
Łódzka
62.
I Kutnowska Drużyna Wędrownicza im. Tadeusza Rejtana
Kutno
Łódzka
63.
Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku "Szare Wilki"
Kutno
Łódzka
64.
VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Traperzy"
Kutno
Łódzka
65.
6 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Nutki"
Kutno
Łódzka
66.
Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Śmiali Wszędobylscy"
Kutno
Łódzka
67.
8 Drużyna Starszoharcerska "Ignis"
Kutno
Łódzka
68.
Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Krasnoludkowy Ród"
Kutno
Łódzka
69.
124 ŁDH "Bór" im. K.K. Baczyńskiego
Łódź - Bałuty
Łódzka
70.
917 Łódzka Drużyna Harcerzy "Krzemień" im. hm. Floriana Marciniaka
Łódź- Bałuty
Łódzka
71.
Łódzka Gromada Zuchowa "Słoneczne Promyki"
Łódź Bałuty
Łódzka
72.
8 Łódzka Drużyna Harcerska im. W. Broniewskiego
Łódź Bałuty
Łódzka
73.
57. Łódzka Drużyna Harcerzy "Orły" im. mjr.cc.Eugeniusza Kaszyńskiego "Nurta"
Łódź-Bałuty
Łódzka
74.
124 ŁDW Riposta
Łódź-Bałuty
Łódzka
75.
II Łódzka Drużyna Harcerzy im. mjr. Waleriana Łukasińskiego
Łódź-Bałuty "Promieniści"
Łódzka
76.
18 Łódzka Grunwaldzka Drużyna Wędrowniczek "Płomienie"
Łódź-Bałuty "Promieniści"
Łódzka
77.
II Piotrkowska Drużyna Harcerska "Sulima" im. Zawiszy Czarnego
Piotrków Trybunlski
Łódzka
78.
202 Drużyna Harcerska im. Janusza Korczaka
Płock
Mazowiecka
79.
1 Grunwaldzka Gromada Zuchowa Leśne Ludki
Gostynin
Mazowiecka
80.
2 Gromada Zuchowa Przyjaciele Niezapominajki
Gostynin
Mazowiecka
81.
13 Grunwaldzka Drużyna Harcerska Kaldera im. Arkadego Fiedlera
Mazowsze Mińsk Mazowiecki
Mazowiecka
82.
VII Przyparafilna Wodna Żeńska Drużyna Harcerska"JUNGI"
Mława
Mazowiecka
83.
3 Ostrołęcka Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Skrzydlaci Przyjaciele"
Ostrołęka
Mazowiecka
84.
2 Ostrołęcka Gromada Zuchowa "Szare Wilczki"
Ostrołęka
Mazowiecka
85.
3 Zambrowska Druzyna Harcerska "Grota"
Ostrołęka
Mazowiecka
86.
13 Kurpiowska Drużyna Wędrownicza "Piątek"
Ostrołęka
Mazowiecka
87.
8 Ostrołęcka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "WILKI"
Ostrołęka
Mazowiecka
88.
203 drużyna harcercka "skrzydlaci"
PŁock
Mazowiecka
89.
6 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska Lawa
Podlasie w Siedlcach
Mazowiecka
90.
6 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska Lawa
Podlasie w Siedlcach
Mazowiecka
91.
11 wielopoziomowa druzyna harcerska Darnia zastep TEHAWANKA
podlasie w Siedlcach
Mazowiecka
92.
2 Grunwaldzka Gromada Zuchowa"Polne Kwiaty" z Rusinowa
Przysucha
Mazowiecka
93.
3 Grunwaldzka Drużyna Harcerska z Rusinowa
Przysucha
Mazowiecka
94.
13 Druzyna Harcerska im.Danuty Śiedzikówny -INKI
Przysucha
Mazowiecka
95.
5 WIELOPOZIOMOWA DRUŻYNA HARCERSKA IM.EMILII P ER
PRZYSUCHA
Mazowiecka
96.
16Drużyna Harcerska Przyjaciele
Sierpc
Mazowiecka
97.
20. Sierpecka Grunwaldzka Drużyna Wędrownicza KASJOPEJA
Sierpc
Mazowiecka
98.
3 Sierpecka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Semepr Magna" im. Bohaterów Grunwaldu
Sierpc
Mazowiecka
99.
7 Wyszkowska Drużyna Harcerzy Starszych "Utopieni"
Wyszków
Mazowiecka
100.
29 Drużyna Harcerska Pogodni
Wyszków
Mazowiecka
101.
3 Grunwaldzka Zuchowa Bractwo Tęczy
Gostynin
Mazowiecka
102.
6 Grójecka Drużyna Harcerska "ŻaR"
Grójec
Mazowiecka
103.
69 Wędrownicza Druzyna Harcerska ,,Apokalipsa"
Mszczonów
Mazowiecka
104.
2 Mazowiecka Drużyna Harcerska "Braterstwo Wilków" im. Jana Bytnara ps. "Rudy"
PŁOCK
Mazowiecka
105.
101 Wielopoziomowa Środowiskowa Drużyna Harcerska „ SZKWAŁ”
Podlasie
Mazowiecka
106.
10 Sierpecka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Decima" im. Ignacego Domeyki
Sierpc
Mazowiecka
107.
4 Harcerska Brygada Strażacka
Prudnik
Opolska
108.
2 GZ "Słoneczne Ludki"
Kędzierzyn- Koźle
Opolska
109.
16 Drużyna Harerska im. Jana Jaworowskiego ps. "Maryśka"
Kędzierzyn- Koźle
Opolska
110.
23 Drużyna Harcerska AGAMIDAE im. Jana Bytnara
Kędzierzyn- Koźle
Opolska
111.
97 NGDH NYSKIE SMERFY - DRUŻYNA NIEPRZETARTEGO SZLAKU
Nysa
Opolska
112.
98 Nyska Drużyna Wędrownicza "Malachit"
Nysa
Opolska
113.
98 Nyska Drużyna Harcerek ISKRY im. harc. Ewy Grodeckiej
Nysa
Opolska
114.
4NGZ Leśne Skrzaty
Nysa
Opolska
115.
8 Nyska Drużyna Harcerska "Federacja" im. Orląt Lwowskich
Nysa
Opolska
116.
8 Nyska Drużyna Harcerska "Enklawa" im. mjr. H. Dobrzańskiego "Hubala"
Nysa
Opolska
117.
7 Nyska Gromada Zuchowa ,,Dzieci z Południa"
Nysa
Opolska
118.
98 Nyska Harcerska Drużyna Grunwaldzka "Pomian" im. harcmistrza Eugeniusza Stasieckiego
Nysa
Opolska
119.
Krywiczy
Bialorus - Glebokie
PGK
120.
Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Impeesa", 87 Polski Szczep w Dublinie
Dublin
PGK
121.
1 Druzyna Lwowska Skautowa imieniu Krola Danyla
Lwow-Lviv Organizacja Skautow Ukrainskich- Організація Українських Скаутів
PGK
122.
307 Kołaczycka Grunwaldzka Drużyna Harcerska Wilki im. Andrzeja Małkowskiego
Jasło
Podkarpacka
123.
6 Druzyna Harcerzy Starszych
Mielec
Podkarpacka
124.
2 Niżańska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "UROCZYSKO"
Nisko
Podkarpacka
125.
12 Grodziska Grunwaldzka Drużyna Starszoharcerska "Błękitna Dwunastka"
Grodzisk Mazowiecki im. Leonida Teligi
Stołeczna
126.
725 Grodziska Grunwaldzka Drużyna Wędrownicza Grzmot
Grodzisk Mazowiecki
Stołeczna
127.
25 Grodziska Grunwaldzka Druzyna Starszoharcerska "Zawiszacy"
Grodzisk Mazowiecki
Stołeczna
128.
95 Grodziska Drużyna Wędrownicza "Sfora"
Grodzisk Mazowiecki
Stołeczna
129.
10 Próbna Grodziska Drużyna Wędrownicza "Zielona"
Grodzisk Mazowiecki im. Leonida Teligi
Stołeczna
130.
13. Turystyczna Drużyna Harcerska "Czarne Ścieżki"
Nowy Dwór Mazowiecki
Stołeczna
131.
11 Strzelecka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Strzelcy Modlińscy"
Nowy Dwór Mazowiecki
Stołeczna
132.
7 Nowodworska Wielopoziomowa Grunwaldzka Drużyna Harcerska i Zuchowa "Dziabąg"
Nowy Dwór Mazowiecki
Stołeczna
133.
10 Harcerska Drużyna Kawalerii Rowerowej "gr.Kampinos"
Nowy Dwór Mazowiecki
Stołeczna
134.
Harcerski Klub Łączności SP5ZRW
Warszawa Praga Południe
Stołeczna
135.
296 Warszawska Drużyna Harcerska "Mich"
Warszawa Praga Południe im I Warszawskiej Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki
Stołeczna
136.
206 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Skrzetuscy"
Warszawa Praga Północ
Stołeczna
137.
295 Warszawska Drużyna Harcerska "Sulima"
Warszawa Praga-Południe
Stołeczna
138.
423 Warszawska Grunwaldzka Drużyna Wędrownicza "MROWISKO"
Warszawa Żoliborz
Stołeczna
139.
200 Grunwaldzka Warszawska Drużyna Wędrownicza "Leśne Błotniaczki"
Warszawa-Wola
Stołeczna
140.
200 "Grunwaldzka" Warszawska Drużyna Harcerska "Leśnicy"
W-wa Wola
Stołeczna
141.
27 ADHD - Ambitna Drużyna Harcerska Deja vu
Milanówek
Stołeczna
142.
78 Drużyna Harcerska "Halny"
Beskidzki
Śląska
143.
77 Drużyna Starszo Harcerska TOLEMAK
Beskidzki
Śląska
144.
14 Chrzanowska Grunwaldzka Środowiskowa Drużyna Harcerska "Camelot"
Chrzanów
Śląska
145.
6 Drużyna Harcerska
Czechowice-Dziedzice
Śląska
146.
27 Czestochowska Grunwaldzka Drużyna Harcerska Widmo im. Zawiszy Czarnego
Częstochowa
Śląska
147.
17 Drużyna Harcerska
Katowice
Śląska
148.
78 Rudzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "LWY GÓRSKIE" im. mjr. H. Sucharskiego
Ruda Śląska
Śląska
149.
77 Rudzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "TWIERDZA" im Bohaterów Westerp te
Ruda Śląska
Śląska
150.
90 Rudzka Środowiskowa Grunwaldzka Drużyna Harcerska "INDIANIE"
Ruda Śląska
Śląska
151.
7 Rudzka Drużyna Harcerska Albatrosy
Ruda Śląska
Śląska
152.
69 Rudzka Gdrunwaldzka Drużyna Harcersk "Rekishi Kage"
Ruda Śląska
Śląska
153.
101 Rudzka Drużyna Wędrownicza Rose's Team
Ruda Śląska
Śląska
154.
2 Rudzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Władysława Jagiełły
Ruda Śląska
Śląska
155.
17 Rudzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska VICTORY
Ruda Śląska
Śląska
156.
5 Rudzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Bractwo Białej Stopy" przy SP 23
Ruda Śląska
Śląska
157.
13 Rudzka Drużyna Harcerska
Ruda Śląska im. hm. Łucji Zawada
Śląska
158.
39 Grunwaldzka Druzyna Harcerska "Gniazdo"
Zabrze
Śląska
159.
1 Grunwaldzka Drużyna Harcerska Dąbrowa im. Władysława Szafera
Zabrze
Śląska
160.
1 Drużyna Harcerska "Amonit"
Ziemi Zawierciańskiej
Śląska
161.
9 Gromada Zuchowa Roześmiane Nutki
Braniewie
Warmińsko - Mazurska
162.
34 Iławska Dróżyna Harcerska Błyskawica
Iława
Warmińsko - Mazurska
163.
71 Iławska Grunwaldzka Wędrownicza Drużyna Turystyczna 'Grom'
Iława
Warmińsko - Mazurska
164.
21 Pasłęcka Turystyczna Drużyna Harcerska OREZEŁ
Pasłęk
Warmińsko - Mazurska
165.
6 Gromada Zuchowa "Czarodziejskie Gumisie"
Bartoszyce
Warmińsko - Mazurska
166.
13 Grunwaldzka Artystyczna Drużyna Harcerska Kruki im. Zawiszy Czarnego
Bartoszyce im. Aleksandra Kowalskiego "Olka"
Warmińsko - Mazurska
167.
20 Grunwaldzka Drużyna Starszoharcerska "NaprzekUr" im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku
Biskupiec
Warmińsko - Mazurska
168.
9 Grunwaldzka Harcerska Drużyna Sanitarna im. Obrońców Poczty Gdańskiej
Braniewie
Warmińsko - Mazurska
169.
10 Gromada Zuchowa Poszukiwacze Przygód
Braniewo
Warmińsko - Mazurska
170.
15 Grunwaldzka Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku "PROMYK"
Braniewo
Warmińsko - Mazurska
171.
1 Grunwaldzka Harcerska Drużyna Pożarnicza im. Stefana Batorego
Braniewo
Warmińsko - Mazurska
172.
125 Elbląska Turystyczna Drużyna Nieprzetartego Szlaku
Elbląg
Warmińsko - Mazurska
173.
25 GZ " Zielone Płomyczki "
Giżycko
Warmińsko - Mazurska
174.
6 Grunwaldzka Drużyna Hracerska Tornado im. "Zawiszy Czarnego"
Giżycko
Warmińsko - Mazurska
175.
22 Grunwaldzka Artystyczna Drużyna Harcerska
Giżycko
Warmińsko - Mazurska
176.
26 Grunwaldzka Drużyna Starszoharcerska "Wikingi"
Giżycko
Warmińsko - Mazurska
177.
27 Wędrownicza Drużyna Harcerska "Zielone Płomienie"
Giżycko
Warmińsko - Mazurska
178.
4 Drużyna Harcerska Ardoris
Giżycko
Warmińsko - Mazurska
179.
1 Wodna Drużyna Harcerska Widmo
Giżycko
Warmińsko - Mazurska
180.
12 Iławska Gromada Zuchowa "Leśna Gromada"
Iława
Warmińsko - Mazurska
181.
12 Grunwaldzka Drużyna Harcerska ORLIKI im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
KęTRZYN
Warmińsko - Mazurska
182.
31 Wielopoziomowa Środowiskowa Kętrzyńska Drużyna Harcerek
Kętrzyn
Warmińsko - Mazurska
183.
8 Grunwaldzka Środowiskowa Turystyczna Wielopoziomowa Kętrzyńska Drużyna Harcerska 'Viator' im Szarych Szeregów
Kętrzyn
Warmińsko - Mazurska
184.
8 Drużyna Harcerska "Dzikie Koty" Sorkwity
Mragowo
Warmińsko - Mazurska
185.
IX Żeńska Drużyna Harcerska "Watra"
Mrągowie
Warmińsko - Mazurska
186.
11DH Włoczykije
Mrągowo
Warmińsko - Mazurska
187.
7 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Kwiaty Polskie" im. bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego
Mrągowo
Warmińsko - Mazurska
188.
6 Drużyna Harcerska Banita im. ks Kazimierza Lutosławskiego
Mrągowo
Warmińsko - Mazurska
189.
1 Gromada Zuchowa "Leśne Skrzaty"
Mrągowo
Warmińsko - Mazurska
190.
3 Gromada Zuchowa "Tęczowe Płomyczki"
Mrągowo
Warmińsko - Mazurska
191.
Zastęp Zuchowy "Dzwoneczki" z 7 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej "Kwiaty Polskie"
Mrągowo
Warmińsko - Mazurska
192.
XV Gromada Zuchowa "Nibylandia"
Mrągowo
Warmińsko - Mazurska
193.
26 DH "OMEGA"
Nidzica
Warmińsko - Mazurska
194.
6 Nidzicka Drużyna Harcerska "Vitae" im. Floriana Marciniaka
Nidzica
Warmińsko - Mazurska
195.
10 Grunwaldzko Nidzicka Drużyna Harcerska "Kabomba" im. Eugeniusza Stasieckiego
Nidzica
Warmińsko - Mazurska
196.
3 Drużyna Harcerskiej Służby Ruchu "NKK Nocny Koszmar Komendanta"
Orneta
Warmińsko - Mazurska
197.
77 Grunwaldzka Pożarnicza Drużyna Harcerzy "Lazaron"
Orneta
Warmińsko - Mazurska
198.
22 Grunwaldzka Artystyczna Drużyna Harcerek ,,Frejlanki''
Orneta
Warmińsko - Mazurska
199.
58 Grunwaldzka Drużyna Harcerska Drażożercy
Orneta
Warmińsko - Mazurska
200.
3DH "Ogniki" im. Karola Wojtyły
Ostróda
Warmińsko - Mazurska
201.
51 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Tadeusza Kosciuszki
Ostróda
Warmińsko - Mazurska
202.
4 Grunwaldzka drużyna Starszoharcerska DWA MIECZE im. Wł. Jagiełł w Stębarku
Ostródzie
Warmińsko - Mazurska
203.
XIII Harcerska Służba Ruchu Drogowego COBRA
Pasłęk
Warmińsko - Mazurska
204.
2 Olsztyńska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Szarpie-Beta Vulgaris" im. Armii Krajowej
Rodło Olsztyn
Warmińsko - Mazurska
205.
8 Olsztyńska Gromada Zuchowa "Świetliki"
Rodło Olsztyn
Warmińsko - Mazurska
206.
3 Olsztyńska Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Tropiciele Entliczka Pentliczka"
Rodło Olsztyn
Warmińsko - Mazurska
207.
1 Olsztyńska Grunwaldzka Drużyna Harcerek Pędzące
Rodło Olsztyn
Warmińsko - Mazurska
208.
34 Grunwaldzka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Antidotum" z Dywit
Warmiński
Warmińsko - Mazurska
209.
23 Olsztyńska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Semaforki"
Warmiński
Warmińsko - Mazurska
210.
26 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Wikingi"
Giżycko
Warmińsko - Mazurska
211.
66 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Wesołe Nutki"
Giżycko
Warmińsko - Mazurska
212.
50srodowiskowa wielopoziomowa grunwaldzka druzyna harcerska kamyki
Lidzbark Welski
Warmińsko - Mazurska
213.
34 Wielopoziomowa Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Zielone Szeregi"
Lidzbark Welski
Warmińsko - Mazurska
214.
13 Środowiskowa Wielopziomowa Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Szperacze" im. hm. Józefa Szalli
Lidzbark Welski
Warmińsko - Mazurska
215.
44 Grunwaldzka Ratownicza Drużyna Starszoharcerska "Joannici"
Orneta
Warmińsko - Mazurska
216.
1 Ornecka Grunwaldzka Wodno - Ratownicza Drużyna Starszoharcerska AKWARIUM im Andrzeja MORRO Romockiego
Orneta
Warmińsko - Mazurska
217.
55 Olsztyńska Harcerska Drużyna Grunwaldzka "Dżed" im. Strażackiego Ruchu Oporu "Skała"
Rodło
Warmińsko - Mazurska
218.
35 Żeńska Drużyna Wielopoziomowa "Viribus Unitis" z Tylkowa
Warmiński
Warmińsko - Mazurska
219.
35 Żeńska Drużyna Wielopoziomowa "Viribus Unitis" z Tylkowa
Warmiński
Warmińsko - Mazurska
220.
36 Kaliska Drużyna Harcerska ORŁY
Kalisz
Wielkopolska
221.
1 GROMADA ZUCHOWA "SŁONECZNE ZUCHY"
KONIN
Wielkopolska
222.
2 GROMADA ZUCHOWA "WęDROWNE ZUCHY"
KONIN
Wielkopolska
223.
2 DH IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
KONIN
Wielkopolska
224.
88 Drużyna Starszoharcerska "Róża Wiatrów"
Oborniki
Wielkopolska
225.
86 Gromada Zuchowa "Wędrujące Zuchy"
Oborniki
Wielkopolska
226.
89 Środowiskowa Wędrownicza Druzyna Harcerska "Na Szlaku"
Oborniki
Wielkopolska
227.
87 Drużyna Harcerska "Podróżnicy do świtu"
Oborniki
Wielkopolska
228.
7 Grunwaldzka Środowiskowa Drużyna Wędrownicza "Piasty" im. Bolesława Krzywoustego
Ostrów Wielkopolski
Wielkopolska
229.
8 GRUNWALDZKA DRUŻYNA STARSZOHARCERSKA IM. EMILII P ER
Ostrów Wielkopolski
Wielkopolska
230.
103 DH Bene Gesserit
Ostrów Wielkopolski
Wielkopolska
231.
43 Drużyna Starszoharcerska "Matecznik" im. Klemensa "Klimka" Bachledy
Piła
Wielkopolska
232.
12 Gromada Zuchowa "Rozbrykane Tygryski"
Poznań - Rejon
Wielkopolska
233.
36 GDH Ogień im. Zawiszy Czarnego
Poznań - Rejon
Wielkopolska
234.
6 Drużyna Harcerzy im. księcia Józefa Poniatowskiego w Pobiedziskach
Poznań - Rejon
Wielkopolska
235.
28 Swarzędzka Drużyna Harcerska HKT "Azymut" "WIGRY"
Poznań - Rejon
Wielkopolska
236.
29 Swarzędz Drużyna Harcerska HKT Azymut Chaber
Poznań - Rejon
Wielkopolska
237.
Harcerski Klub Turystyczny "AZYMUT" w Swarzędzu
Poznań - Rejon
Wielkopolska
238.
27 Swarzędzka Drużyna Harcerska HKT "Azymut" "CONTRA"
Poznań - Rejon
Wielkopolska
239.
35 Drużyna Wędrownicza "Talpa"
Poznań - Rejon
Wielkopolska
240.
39 Harcerska "Drużyna Szarżującego Dzika"
Poznań - Rejon
Wielkopolska
241.
Poczta Harcerska 157 Buki Szamotuły
Szamotuły
Wielkopolska
242.
9 Grunwaldzka Drużyna Harcerska w Wielichowie
Śmigiel
Wielkopolska
243.
15 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Uśmiechnięte Chmurki" w Wielichowie
Śmigiel
Wielkopolska
244.
43 Drużyna Harcerska im. Marii Gąszczak z Głomska
Złotów
Wielkopolska
245.
88 Wielopoziomowa DH Czarna Kompania im. Samodzielnej Brygady Strzelców Podhalańskich
Ziemii Koszalińskiej
Zachodniopomorska
246.
7 DH Dragon im. 1 Dywizji Pancernej
Międzychód
Ziemi Lubuskiej
247.
7 DSH "Wilki" im. Roberta Baden Powella
Zielona Góra
Ziemi Lubuskiej
248.
12 Drużyna Wędrownicza BURZA im. gen. Stefana 'GORTA' Roweckiego
Żagań
Ziemi Lubuskiej
Tymczasem długi trzeba spłacać, depozyty przekazać innym. Może nikt im tego nie powiedział?”
S t e f a n M i r o w s k i „ S p ł a c i ć d ł u g ”
www.orneta.zhp.pl

hm. Michał Ludkiewicz
Chorągiew Warmińsko - Mazurska

azymut
Starszy użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 16 wrz 2004, 22:34
Lokalizacja: Chorągiew Wielkopolska ZHP
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: azymut » 01 mar 2010, 10:22

Miło mi poinformować, że Rada Naczelna ZHP na swoim pierwszym zebraniu w tej kadencji, podjęła jednogłośnie uchwałę w sprawie Tytułu i "Odznaki Grunwaldzkiej". Wniosek w tej sprawie został skonsultowany z Przewodniczącą "Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich" druhną hm. Barbarą Bogdańską-Pawłowską. Uchwała potwierdziła ukształtowaną przez ostatnie dwie dekady rolę naszego Ruchu w realizacji programu grunwaldzkiego w ZHP.

Uchwała nr 5/XXXVI Rady Naczelnej ZHP
z dnia 28 lutego 2010 r.
w sprawie Tytułu i „Odznaki Grunwaldzkiej”


W roku jubileuszu 600-lecia bitwy pod Grunwaldem, na podstawie § 67 ust. 4 pkt 12 Statutu ZHP, Rada Naczelna ZHP uchwala co następuje:

1. Określa się zasady nadawania Tytułu i „Odznaki Grunwaldzkiej” oraz „Znaku Zawiszy”, ustanowionych przez Radę Naczelną ZHP w dniu 6 czerwca 1987 r. i przyznawanych od dnia 15 lipca 1988 r. dla upamiętnienia odznaczenia Związku Harcerstwa Polskiego Orderem Krzyża Grunwaldu II klasy.
2. Koordynację wszystkich przedsięwzięć związanych ze zdobywaniem przez jednostki harcerskie Tytułu i „Odznaki Grunwaldzkiej”, a przez harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów „Znaku Zawiszy”, prowadzi Ogólnopolski Ruch Programowo-Metodyczny „Wspólnota Drużyn Grunwaldzkich”.
3. Tytuł i „Odznakę Grunwaldzką” nadaje rozkazem Naczelnik ZHP, na wniosek władz „Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich”.
4. „Wspólnota Drużyn Grunwaldzkich” określa regulamin oraz zasady zdobywania Tytułu i „Odznaki Grunwaldzkiej” oraz regulamin „Znaku Zawiszy”.
5. Tracą moc zasady zdobywania „Odznaki Grunwaldzkiej” określone w uchwale nr 35 Rady Naczelnej ZHP z dnia 6 czerwca 1987 r. w sprawie ustanowienia Odznaki Grunwaldzkiej.
6. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Związku Harcerstwa Polskiego
hm. Adam Massalski

Przewodniczący obrad
Wiceprzewodniczący Związku Harcerstwa Polskiego
hm. Rafał M. Socha
hm. Rafał M. Socha HR
Wiceprzewodniczący ZHP - http://www.rn.zhp.pl
Prezes Harcerskiego Klubu Turystycznego "Azymut" w Swarzędzu - http://www.azymut.org.pl

MYCHAS
Stały bywalec
Posty: 494
Rejestracja: 30 gru 2003, 14:26
Lokalizacja: Gdańsk - Orneta - Lidzbark War
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: MYCHAS » 04 kwie 2010, 20:25

Druhno! Druhu!

W związku ze zbliżającym się terminem zakończenia Współzawodnictwa wstawiam instrukcje do złożenia meldunku końcowego:


1. W terminie do 5 maja 2010 r. drużyny wypełniają zamieszczony na stronie www.meldunek.grunwald.zhp.pl formularz meldunku elektronicznego, a na adres meldunek@grunwald.zhp.pl przesyłają elektroniczne kroniki wykonania zadań grunwaldzkich w roku harcerskim 2009/2010.

2. W terminie do 10 maja 2010 r. zostanie wywieszony wykaz drużyn, które wypełniły formularz meldunku elektronicznego, z wyszczególnieniem tych jednostek, które uczyniły to po terminie bądź złożone przez nie meldunki zawierają inne braki. Lista ta jest niezwłocznie publikowana i poprawiana na www.meldunek.grunwald.zhp.pl.

3. Po 25 maja 2010 r., po konsultacji zespołu ds. współzawodnictwa z Przewodniczącą, opublikowana będzie lista drużyn nominowanych do Tytułu i Odznaki Grunwaldzkiej, w tym drużyn, które ze względu na usuwanie braków otrzymują tę nominację warunkowo.

4. W dniu 20 czerwca 2010 r. w porozumieniu z Przewodniczącą ustalana jest ostateczna lista drużyn nominowanych do Tytułu i Odznaki Grunwaldzkiej.

5. Do 25 maja jednostki przesyłają potwierdzenie komendy hufca wg wzoru na adres Komendy Chorągwi Warmińsko–Mazurskiej ZHP Olsztyn 10-512 ul. Kopernika 45.
(nie liczą się skany, ani faksy)


Czuwaj!



--
Zlot Grunwaldzki - www.zlotgrunwaldzki.pl
Współzawodnictwo Grunwaldzkie 2009 / 2010 - www.zlotgrunwaldzki.pl/wspolzawodnictwo
Serwis - www.harcmed.pl
Tymczasem długi trzeba spłacać, depozyty przekazać innym. Może nikt im tego nie powiedział?”
S t e f a n M i r o w s k i „ S p ł a c i ć d ł u g ”
www.orneta.zhp.pl

hm. Michał Ludkiewicz
Chorągiew Warmińsko - Mazurska

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wspólnota Drużyn Grunwaldzkich”