Strona 4 Żywiołów

forum Składnicy 4 Żywioły
Zablokowany
Lucumon
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Lucumon » 06 sie 2007, 15:17

Po dłuższej nieobecności zajrzałem na stronę 4 Żywiołów...
Wszystko fajnie, ale nie można znaleźć nigdzie katalogu towarów, oferty, cennika itd. Zarówno przed zalogowaniem jak i po. Tak jakby ta firma nic nie sprzedawała...
Pionowe menu zawiera pozycje: "Strona Główna", "Partnerzy", "Aktualności", "Koszty przesyłki", "Almanach", "Promocje", "Nowości", "Rabaty", "Kolekcja ZHP" i "Bannerki", zaś poziome: "Strona Główna", "Forum", "O firmie", "Składnica", "Sklep internetowy", "Historia", "Kontakt", "Księga gości", "Koszyk". Nigdzie nie można znaleźć oferty.
Jest wprawdzie przycisk "Produkty w sklepie" ale nieczynny. Jakieś jaja sobie robią panowie z 4Ż czy co?
Szczep "Leśni" Poznań / 11 PDH "Tajga" www.lesni.fla.pl
"Harcerz Rzeczypospolitej" www.hr.bci.pl
Historia harcerstwa P-ń NM www.historiahpnm.jdm.pl
RPM 21 http://rpm21.socjum.pl

Gisburn
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Gisburn » 06 sie 2007, 17:03

4 żywioły pisze:Do zlotu w Kielcach już tylko 7 dni 02.08.2007

Zlot w Kielcach zbliża się szybkimi krokami. Do jego rozpoczęcia pozostało już tylko 7 dni.

Może się tak zdarzyć, że niektórzy z Was na ostatnią chwilę zostawią sobie zakupy związane z uzupełnieniem ekwipunku harcerskiego bądż zdecydują się na nowe umundurowanie.

Zdajemy sobie sprawę, że w przed zlotowej gorączce możemy nie zdąrzyć wszystkich Was obsłużyć. Jednak damy z siebie wszystko co możliwe aby zamówiony towar dotarł na czas.

Dlatego też poniżej przedstawiamy, jak pracujemy do chwili rozpoczęcia zlotu.

- sklep wysyłkowy (zamówienia składane przez sklep internetowy, maile, telefonicznie, faxem) zamówienia można składać tylko do dnia 5 sierpnia - zamówienia po tym terminie nie będą realizowane

- sklep detaliczny pracuje w normalnych godzinach tylko do dnia 9 sierpnia

za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy i gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Zlocie ZHP w Kielcach

Zastęp Skladnicy
Harcerskiej 4 Żywioły
Ludzie czytajcie aktualności a potem miejcie pretensje ;)
phm. Maciej Gralak HR
Drużynowy 42 BDSH "Krzewy" im. Dzieci Bydgoskiego Września
Szef Zespołu Programowego Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 06 sie 2007, 17:28

Taki news to się powinien pojawić w widocznym miejscu tak żeby ktoś kto wchodzi tylko po zakupy a nie po to żeby sobie poczytać mógł na niego trafić...

To problem 4ż żeby klienci wyrabiali sobie zdanie o składnicy. Osobiście nie dziwiłoby mnie po akcji w opóźnieniach z mundurami ktoś zwyczajnie przeoczył że coś się w sklepie wyłączyło i tak już myślałem bo próbowałem dobić się do jakiś artykułów z 15 minut i nie trafiłem na tego newsa.
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

Lucumon
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Lucumon » 06 sie 2007, 18:58

"Zlot w Kielcach zbliża się szybkimi krokami. Do jego rozpoczęcia pozostało już tylko 7 dni.
Może się tak zdarzyć, że niektórzy z Was na ostatnią chwilę zostawią sobie zakupy związane z uzupełnieniem ekwipunku harcerskiego bądż zdecydują się na nowe umundurowanie.
Zdajemy sobie sprawę, że w przed zlotowej gorączce możemy nie zdąrzyć wszystkich Was obsłużyć. Jednak damy z siebie wszystko co możliwe aby zamówiony towar dotarł na czas.
Dlatego też poniżej przedstawiamy, jak pracujemy do chwili rozpoczęcia zlotu.
Na stronie głównej po otwarciu jest dokładnie tyle napisane, drobnym drukiem zresztą. A poza tym nawet jeśli sklep jest nieczynny, to co stoi na przeszkodzie żeby można było obejrzeć cennik i towary? Na serio zamierzałem kupić kilka elementów z kolekcji ZHP, ale widząc takie podejście do klienta, chyba udam się do najbliższego sklepu outdoorowego po polar bez loga ZHP.

Gisburn
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Gisburn » 06 sie 2007, 19:37

jak się nie może w 4ż to się idzie do konkurencji. pomyśl o WGL albo 3piórach ;)
phm. Maciej Gralak HR
Drużynowy 42 BDSH "Krzewy" im. Dzieci Bydgoskiego Września
Szef Zespołu Programowego Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej

Lucumon
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Lucumon » 07 sie 2007, 16:05

Heh, dzięki za dobre rady (nie wpadłbym...)
Nie doskwiera mi brak sklepów outdoorowych w najbliższej okolicy ani w internecie, natomiast boli mnie lekceważenie klienta przez firmę będącą własnością ZHP. Szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego jest nieczynne podczas Zlotu (za mało pracowników?) ale to jestem jeszcze w stanie pominąć, przykry jest natomiast brak wyraźnej informacji na stronie głównej oraz na podstronach "Sklep Internetowy" i "Składnica". 4Ż wciąż jest jedynym w Polsce dystrybutorem niektórych artykułów z umundurowania ZHP i kolekcji ZHP.
* * *
"Chcieliśmy by było dobrze, a wyszło jak zawsze"
Wiktor Czernomyrdin

Mateusz13
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Mateusz13 » 19 lut 2008, 15:43

'Ja zamowaim ze strony www.wgl.pl dla mnie to najleopsza srona harcrska zajrzyjcie :):):)
Być wychowawcą znaczy: dawać, służyć, pomagać, inspirować (…) Aleksander Kamiński

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „4 Żywioły”