Dojazd - IST

Zablokowany
cadfael
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cadfael » 30 sty 2005, 18:46

Cześć!

Ponieważ EJ zbliża się wielkimi krokami chciałem zapytać jak chcecie się na EJ, Wy w sensie IST, dostać? Tanie linie, pociąg, autokar? Bezpośrednio, ze zwiedzaniem przed Jambo, ze zwiedzaniem po Jambo?

Myślę, że jeśli skołuje się grupka chętnych możnaby sobie przedłużyć EJ w którąś stronę i spróbować coś po drodze do/z UK zwiedzić, odwiedzić innych skautów itp.

Pozdrawiam i czekam na jakieś głosy!
"Chciałem, by Warszawa była wielka. Wierzyłem, że wielką będzie. (...) dziś Warszawa broniąca honoru Polski jest u szczytu swej wielkości i sławy." Stefan Starzyński, 23 września 1939 r.

hubcio
Starszy użytkownik
imię i nazwisko: Hubert Piotr Mika
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Warszawa-Centrum
Chorągiew: Stołeczna
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: hubcio » 06 lut 2005, 03:16

ja tam chcę polecieć tanimi liniami tam i z powrotem - jak na razie jest to wizzair
hm. Hubert Mika HR
-----------------------------------
"I am working on my ticket if I can"

emka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: emka » 13 lut 2005, 09:01

to może lepiej zorganizować jakąś grupkę, która poleciałaby tam razem. razem zawsze raźniej :) oczywiście to też zależy od dat treningów dla IST, ale jakby coś... może ten WizzAir jest dobrym pomyslem??

silana
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: silana » 07 cze 2005, 20:00

A my już mamy zarezerwowne bilety na wizzair... niestety nie będziemy zwiedzać, bo plany wakacyjne są napięte... Ale i tak mam problem, jak się zmieścić w limicie bagażowym ( o wagę chodzi) bo przeciez namiot trezba zabrać...;)
Eli

Nestorka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Nestorka » 07 cze 2005, 22:36

Już wrzuciłam te informacje na naszą listę mailową IST
(http://groups.yahoo.com/group/eurojam_istpoland/ - dla niewtajemniczonych jeszcze), ale wrzucę je też tutaj:

Musimy dotrzeć 26 lipca do jednego z tych 5 miejsc:
- lotnisko Luton
- lotnisko Stansted
- lotnisko Heathrow
- Baden-Powell House w Londynie
(szczegóły dojazdu: http://www.scouts.org.uk/nationalcentre ... ntact.html )
- Stacja kolejowa Harlow

Tam będą punkty, w których będzie się zbierało IST i będą stamtąd co jakiś czas (jak się zbierze grupka) organizowane transporty IST na North Weald, gdzie jest rejestracja jamborowa (z North Weald kolejnym busem przewożą nas na samo miejsce zlotowe).

Oczywiście można się też przetransportować na North Weald na własna rękę...

Rejestracja na North Weald i punkty zbierające IST w tych 5 miejscach będą otwarte 26 lipca od 8.00 do 24.00.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

PS. Spróbujmy się już na miejscu, w podobozie dla IST, rozstawić jakoś razem, hę?
Po całym dniu w takim tyglu kulturowym może być przyjemnie usłyszeć polskie "dobranoc" chociaż ;)

Pozdrawiam,
Nestorka

--------------------------------
pwd. Joanna Nestorowicz
Chorągiew Stołeczna
phm. Joanna Nestorowicz
Pełnomocnik ds. zagranicznych
Chorągiew Stołeczna

Szefowa promocji "Na Tropie"
www.natropie.zhp.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa