PR Eurojam'2005

Zablokowany
hubcio
Starszy użytkownik
imię i nazwisko: Hubert Piotr Mika
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Warszawa-Centrum
Chorągiew: Stołeczna
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: hubcio » 29 paź 2004, 19:59

:D Jako że pojawiły się pewne głosy, że coś nie gra z PR

proszę o komentowanie i przesyłanie swoich uwag odnośnie informacji o Eurojam

hm. Hubert Mika HR
-----------------------------------
"I am working on my ticket if I can"

hajder

Post autor: hajder » 31 paź 2004, 20:07

no to jako przykład podaję taką oto odpowiedź.
Druhno, Szczecin jest ogromnym miastem, a razem z okolicznymi miejscowościami wręcz daje nieograniczone możliwości sformowania patrolu. Patrol może licvzyć przecież dowolną ilość osób (nie więcej niż 40), więc może warto spróbować stworzyć reprezentację waszego miasta, choćby kilku osobową. Jeżeli sie nie uda, to oczywiście jest możliwość dołączenia pojedyńczej osoby do innego patrolu... Proponuję jednak podjąć starania sformowania choć niewielkiej reprezentacji Zachodniego Pomorza...

Czuwaj,

hm. Paweł Smardz
komisarz zagraniczny ZHP

ku wyjaśnieniu prosiłem o informacje o tym czy można się zgłosić bezpośrednio do GK...

wyobraźmy sobie jeszcze, że tego maila nie mapisał ktoś kto zdobywa pwd, tylko np. mama 11 letka. Była kiedyś harcerką, była na fajnym międzynarodowym zlocie i chciałaby żeby jej ukochane przecież dziecko pojechało sobie na EuroJam...

(pozostawiam do własnych przemyśleń)

hajder

Post autor: hajder » 01 lis 2004, 14:36

ku wyjaśnieniu do wydziału wysłałem nastepującego maila...

Czuwaj!

Chciałbym otrzymać informacje czy istnieje możliwość dołączenia się pojedyńczego harcerza do formującego się patrolu.
Bardzo chciałbym pojechać na jamboree, ale o ile mi wiadomo w Szczecinie nie ma szans na zebranie się patrolu.
Proszę o pomoc.

z harcerskim pozdrowieniem,
Czuwaj!
Michał Szyndel

(w odpowiedzi jest Druhna gdyz przez przypadek wysłałem maila z konta mamy... :)

pigwa
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pigwa » 02 lis 2004, 07:27

Hmm, nie chce bronic komisarza, ale mysle, ze probowal Cie zmobilizowac do stworzenia fajnej szczecinskiej ekpiy, ale wiem tez, ze jak Ci sie nie uda to Pawel napewno ci pomoze dolaczyc sie do jakiegos patrolu

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „EuroJam 2005”