Eurojam!!!!

cadfael
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cadfael » 30 maja 2004, 22:03

szynka napisał:
No rzeczywiście musze przyznać, że wymieniłes tutaj wiele możliwości, bardzo ciekawych, tylko jest jeszcze jeden problem... że na dzień dzisiejszy nie będę w stanie stwierdzić ile pieniędzy nazbieram i czy uda mi się nazbierać całą kwotę, a zgłoszenia sa tylko do końca listopada... Hhhhmmm co byś poradził na ten problem?? Przeciez nie za bardzo mogę się zgłośić, a potem nagle rezygnować, to by było trochę śmieszne.Pozdrawiam!!
To, co napisałem w ostatnim akapicie :) Czyli zbieranie, a jak się nie uda do tego listopada (czasu jest faktycznie mało), to zawsze jest jeszcze Światowe Jamboree w 2007 roku, o którym też można zacząć myśleć.

Pozdrawiam!
"Chciałem, by Warszawa była wielka. Wierzyłem, że wielką będzie. (...) dziś Warszawa broniąca honoru Polski jest u szczytu swej wielkości i sławy." Stefan Starzyński, 23 września 1939 r.

cadfael
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cadfael » 30 maja 2004, 22:04

dokumenty napisał:
A co z tymi co "muszą zdobyć" także kwotę "do różnicy"
aby móc pojechać na "normalny obóz" ?
Jak napisałeś - muszą zdobyć kwotę do różnicy.
Oczekiwałeś jakiejś innej odpowiedzi?

Pozdrawiam!
"Chciałem, by Warszawa była wielka. Wierzyłem, że wielką będzie. (...) dziś Warszawa broniąca honoru Polski jest u szczytu swej wielkości i sławy." Stefan Starzyński, 23 września 1939 r.

cadfael
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cadfael » 30 maja 2004, 22:07

szynka napisał:
Dokładnie.... niestety!! trzeba mieć tylko nadzieję, że kiedyś ta nędza się zmieni... Pomyśleć jakie w tym przypadku polscy harcerze mają mniejsze możliwości... a tacy skauci z zagranicy to pewnie dla większość z nich to pryszczyk zapłacić za ten wyjazd...
No nie dla wszystkich i nie zawsze. Trzeba pamiętać, że dla nich stawki samego uczestnictwa są sporo wyższe. Zresztą - w Polsce zawsze było ciężej finansowo niż w innych krajach, a zawsze jakieś wyjście z sytuacji znajdywaliśmy :)

Trzeba być dobrej myśli! :)

cadfael
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cadfael » 12 cze 2004, 18:15

Snorek napisał:
To wszystko powinno być inaczej zorganizowane- PÓKI CO TO WOŁA O POMSTę DO NIEBA
Jak? Czekam na ciekawe propozycje :)

kamil90_

Post autor: kamil90_ » 19 wrz 2004, 16:28

Ja też tam chce jechać i juz od dzisiaj zbieram pieniądze mam jak do listopada uzbieram 500 żł to pogadam z mamą to moze mi cos dołoz ja jeszcze uzbieram moze tylko że ja nie jestem w stanie zarobić tak szybko tyle kasy . Cuda sie zadazłają :)

pigwa
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pigwa » 29 wrz 2004, 11:22

Pamiętajcie, że przed nami jeszcze akcja 1% z której też można zebrać sporo pieniędzy na udział w Eurojam

pigwa
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pigwa » 20 paź 2004, 06:51

akcje zarobkowe - zblizaja sie swieta - mozna pakowac zakupy w sklepach, sprzedawac znicze itp; popracowac nad akcja 1%; poszukac sposnorow - zbliza sie koniec roku, mysle ze sa tacy, ktorza wola dac na ZHP niz fiskusowi; popisac granty - i tu mam nadzieje, ze ci ktorzy sie zglosza na eurojam, otrzymaja pomoc w tym temacie od komendy zlotu i wydzialu zagranicznego
uwierzcie, ze sie uda - ja wierze ;)

simone

Post autor: simone » 20 paź 2004, 12:42

mam nadzieje ze to nie wyszło tak ze ja uwazam ze nie ma harcerzy prawdziwych..:p

--
"My też jesteśmy kamieniami rzuconymi na szaniec. Mamy te same ideały! Nie musimy pięknie umierać. Ale czy umiemy pięknie żyć?."

pigwa
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pigwa » 21 paź 2004, 05:51

simone napisał:
no cóz....tyle kasy ...ale jednak kazda sekunda spędzona tam jest chwila którą bedziecie pamietac przez cale zycie...ja tez chciałam jechac ale jak sie dowiedziałam ze tyle kasy to wiadomo ze nie pojade:~(
A ile jeszcze czasu, by te kase zdobyc!!!!!! Dlaczego sie tak szybko poddajecie, dlaczego nie szukacie zrodel finansowania tego wyjazdu/

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „EuroJam 2005”