IX Cracovia Maraton 2010 - 25.04.2010r

poświęcone ogłoszeniom nt. imprez
ODPOWIEDZ
Pedro
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2010, 22:50
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Pedro » 05 kwie 2010, 20:16

Witam, jak co roku tak i w tym zostaliśmy poproszeni przez Urząd Miasta Krakowa o zabezpieczenie trasy Maratonu (25.04.2010). Jak wiadomo jest to prestiżowa impreza UM, oni nam pomagają to i my musimy im pomóc :)

W związku z tym, zwracam się do Was o pomoc przy zabezpieczeniu. Chciałbym aby każdy Hufiec wybrał jedną osobę, która będzie odpowiedzialna za zbieranie zgłoszeń z danego Hufca i przekazanie je do mnie na adres wojciech.stasik@gmail.com lub RRD@krakowpodgorze.zhp.pl Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, datę urodzenia, oczywiście jaki Hufiec i ew. rozmiar koszulki (będziemy starać się każdemu dobrać odpowiedni rozmiar). Wiek nie powinien być niższy niż 13-14 lat.
Wiem że jest późno ale postarajcie się zebrać ludzi do 13.04.2010 (wtorek) gdyż 14.04.10r jest spotkanie i będą omawiane sprawy koszulek i rozdawane identyfikatory. Później zgłoszenia również będą chętnie przyjmowane :]

Nasza praca będzie polegała na zabezpieczeniu trasy biegu, aby postronne osoby/widzowie i inny nie przeszkadzali uczestnikom biegu, nie wchodzili na trasę itp. w niektórych miejscach, również trzeba będzie wskazać uczestnikom gdzie mają dalej biec.
Maraton startuje o 9:30, trasa musi być już gotowa i zabezpieczona o 8:30, tego wymagają organizatorzy i musimy się dostosować dlatego spotykamy się o godzinie 7:30 pod Smokiem Wawelskim. Godzina tak wczesna bo trzeba odebrać koszulki, identyfikatory, wodę, sprawdzić obecność, policzyć się i rozstawić na całej trasie :]
Trasa jest zamykana o godzinie 15:00 i dopiero wtedy schodzimy z wyznaczonych miejsc, chyba że wcześniej przejedzie samochód kończący i oznajmi że jedzie za ostatnią osobą i można kończyć :) wtedy ładnie i solidnie bijemy brawo wytrwałym i możemy schodzić ;)

Osoby odpowiedzialne z danych Hufców zapraszam na spotkanie w sprawie Maratonu (ze szkoleniem dot. zabezpieczenia imprez masowych) 14 kwietnia 2010 (środa) o godz. 11:00 w Zarządzie Infrastruktury Sportowej przy ul. Walerego Sławka 10. Na tym spotkaniu na pewno powinny pojawić się osoby odpowiedzialne za zabezpieczenie konkretnych odcinków.

Ponieważ współpraca w ramach organizacji Cracovia Maraton jest formą rewanżu miastu za otrzymywane przez nas granty, proszę o poważne potraktowanie sprawy szczególnie te środowiska, które liczą na miejskie dotacje swoich akcji letnich czy śródrocznych.

Organizatorzy potrzebują 120 osób od nas. Liczę że z każdego Hufca będzie liczna reprezentacja by móc pokazać się jak z najlepszej strony, zwłaszcza że za 4 miesiące to oni będą nam pomagać na 100-leciu Harcerstwa.

Zapraszam na stronę maratonu www.cracoviamaraton.pl


Liczę na Was!

Pozdrawiam serdecznie, Czuwaj!
pwd. Wojciech Stasik
wojciech.stasik@gmail.com
0-888 909 886

Referat Ruchu Drogowego
Hufiec ZHP Kraków - Podgórze
RRD@krakowpodgorze.zhp.pl
www.rrd.krakowpodgorze.zhp.pl
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2010, 21:33 przez Pedro, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Imprezy”