Dyskusja na temat różnic w stopniach harcerskich

poświęcone ogłoszeniom nt. imprez
ODPOWIEDZ
Pałka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Pałka » 15 mar 2010, 16:08

Czuwaj.

Nazywam się Paulina Marciniak i prowadzę 50 WGZ Strażniczki Wielkiej Tajemnicy w SH. W ramach realizacji stopnia poszukuje osób zainteresowanych inteligentną dyskusją, z której wynikną bardzo konkretne wnioski. Będzie to dyskusją na temat stopni w różnych organizacjach harcerskich. Trochę jak analiza porównawcza merytorycznej strony stopni jak i samej ich formy zdobywania.
Dlatego osoby w wieku 16-19 lat ze wszystkich organizacji harcerskich chętne do wzięcia udziału w tej dyskusji proszone są o kontakt ze mną (wiadomość na priv - 50wgz.swt@gmail.com).

Sama dyskusją odbędzie się w Warszawie, dlatego proszę o kontakt tylko osoby, które będą w stanie przyjechać.

Gdy znajdą się chętni przynajmniej z ZHP, ZHR i SHK "Zawisza" i oczywiście z SH zaproponuje termin dyskusji. Na pewno odbędzie się ona w WARSZAWIE, dlatego jeszcze raz proszę kontakt tylko osoby z okolic.

Wnioski po dyskusji będą zamieszczone prawdopodobnie na stronie http://sh.org.pl

Czuwaj!
Paulina Marciniak

Slonik
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Slonik » 15 mar 2010, 19:51

Nie myślała druhna o dyskusji on-line np. za pomocą programów takich jak popularny "Skype"?? Daje to możliwość osobom praktycznie z całej Polski oraz za pomocą kamerki można widzieć rozmówce, nie więm czy akurat przez Skype można prowadzić rozmowe z kilkoma osobami w video, ale to trzeba by było sprawdzić.

dh. Michał Dębski

michalsadowski
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: michalsadowski » 15 mar 2010, 20:25

a ja uważam, że żadnej wirtualnej dyskusji nie można porównywać o dyskusji osobistej, realnej.

Pałka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Pałka » 07 kwie 2010, 19:00

Wirtualna dyskusja nie wchodzi w grę - zależy mi na rzeczywistym kontakcie z osobami z innej organizacji.

Nadal czekam na chętnych do wzięcia udziału w dyskusji!

Nistrz umysł
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Nistrz umysł » 07 kwie 2010, 19:31

A czy mógłbym prosić druhnę o kontakt? Dyskusją jestem oczywiście zainteresowany, chociaż czy wezmę udział zależy od terminu. a przy okazji mam też inną sprawę związaną z SH? Proszę się odezwać albo na mail kapitan.zlom@gmail.com albo na GG 363503.
http://ekborowiecki.wordpress.com/
Drop out, Turn on, Tune in (Timothy Leary)
Zrywka!

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Imprezy”