Sejm Czeskiej Ligi Leśnej Mądrosci - V. 2009'

poświęcone ogłoszeniom nt. imprez
ODPOWIEDZ
Rafał Łoziński
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 30 mar 2006, 18:42
Lokalizacja: WATRA WROCŁAW
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Rafał Łoziński » 21 maja 2009, 09:20

Piękno Ciała. Prawda Myśli. Siła Ducha. Służba Miłości.


Hau Kola!
Kolejny raz, czeska Liga Leśnej Mądrości organizuje puszczański spęd. W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Ligowy sejm odbywa się w terminie 29-31 maj, na malowniczej łące tuż przy ścianie świerkowego lasu w okolicy wsi Sklene nad Oslavou koło dużego miasta Brno. Zbiegowisko obfituje w moc przeróżnych ciekawych i wesołych zabaw, konkursów, interesujących warsztatów, malowniczej indiańskiej cepelii i inspirującego obozownictwa. Na terenie obozu życie kręci się w tipi i obok nich. Panuje samoorganizacja stadna, nikt nikomu nie wydaje poleceń, wszyscy sami wiedzą co robić. Ukoronowaniem sobotniego dnia będzie wielkie i majestatyczne, obrzędowe ognicho sięgające nieba! Jest to uroczystość z pogranicza teatru, performance i czarodziejskiej ceremonii. Kto był, ten wie o czym mówię! Za udział w biwaku nikt nie zedrze z nas ani halerza! Na zlocie nie ma ani krztyny indiańskiej pseudo-religijności. Nikt nie zwraca uwagi na ludzi śmigających na bosaka i w biodrowych przepaskach. Obóz jest kopalnią pomysłów i wyśmienitej puszczańskiej atmosfery.
Wszelkiego rodzaju, proporczyki, flagi, totemy, wojenne pałki, dzidy, maczugi, obrzędowe łachy, murzyńskie maski, księgi pamiątkowe mile widziane!

Odrębną atrakcją jest jazda czeskimi kolejami krętymi i malowniczymi dolinami wśród czeskich gór i lasów. Na czeskiej kolei są b. duże zniżki dla grup a grupa to już 2 osoby! Im więcej osób pojedzie tym cena biletu kolejowego spadać będzie.

Korytko i spanie organizujemy sobie we własnym zakresie. Mimo, że na przekroczenie granicy nie potrzebujemy dokumentów, mimo wszystko warto zabrać ze sobą jakiś dokument tożsamości. Może tym razem ktoś zabierze ze sobą aparat fotograficzny?

www.mapy.cz/#x=136924864@y=133685760@z= ... %20Wallowy

Błękitne niebo!
"Lisy mają nory i ptaki powietrzne - gniazda, lecz Syn Człowieczy nie ma miejsca, gdzie by głowę mógł oprzeć" (Mt 8, 9-20)

http://www.puszczanstwo.pl

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Imprezy”