VI Rajd Dragon, 25-27 kwietnia - trzy dni w świecie magii

poświęcone ogłoszeniom nt. imprez
ODPOWIEDZ
orite
Starszy użytkownik
Posty: 222
Rejestracja: 13 mar 2005, 21:58
Lokalizacja: 5 DHS "Feniks"
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: orite » 19 mar 2008, 21:14

"Dobrobyt był wizytówką Terros, którego ziemie rozciągały się od lasów Arthadu po góry Ghrytos. Mroczne dzieje, wojny z ciemnością, bitwy z nieumarłymi włożono już między legendy. Teraz jednak coś niepokojącego zagościło w granicach królestwa. Do stolicy przybywają ludzie z różnych stron, przynosząc dziwne wieści o cieniach krążących nocami po wioskach, lasach, miasteczkach. Znikają ludzie, zwierzyna w głąb mateczników. Gdzieniegdzie widziano nieznajomych poszukujących czegoś w starych ruinach.

Te pogłoski były powodem zebrania Rady przez króla, ona zaś zadecydowała o zmobilizowaniu całego miasta w poszukiwaniu odpowiedzi. Najwyżsi dostojnicy Rady odpowiadają teraz przed władcą za wyjaśnienie i rozwiązanie całej sytuacji. Nagroda czeka na bohaterów, potępienie dla złoczyńców. Liczy się każda głowa, która stanie do walki z nieznajomą siłą. Jesteście gotowi?"


5 Drużyna Harcerzy Starszych „Feniks” (www.feniks.harcerski.pl) zaprasza wszystkich śmiałków chcących pomóc Radzie w wyjaśnieniu sytuacji na VI Rajd Dragon, który odbędzie się w Kolbudach koło Gdańska od 25 do 27 kwietnia. Rajd jest dużą kostiumową grą fabularną, przygotowaną głównie dla harcerzy i harcerzy starszych, mimo to zapraszamy także umiejących się bawić wędrowników. W ramach 15 złotych wpisowego (od osoby) zapewniamy: nocleg w szkole (podłoga), ciepłą herbatę do posiłków (czajniki elektryczne), plakietki, dyplomy dla wszystkich, nagrody dla najlepszych i dobra zabawę.

Uwaga! W tym roku w Rajdzie będzie mogło wziąć udział ni mniej, ni więcej, tylko 12 patroli, które wcielą się w role cechów miejskich – zarówno strojem jak i zachowaniem. Kto pierwszy ten lepszy! Wszystkie informacje – lista cechów, zadania przedrajdowe, regulamin i aktualności znajdziecie na stronie www.dragon.harcerski.pl
Ostatnio zmieniony 19 mar 2008, 21:15 przez orite, łącznie zmieniany 1 raz.
Idę by dotrzeć, wręcz idę by iść - czynność jest skutkiem, przyczyną jest myśl...

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Imprezy”