V Zimowa Watra Wędrownicza

poświęcone ogłoszeniom nt. imprez
ODPOWIEDZ
leon01
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: leon01 » 08 lut 2008, 18:23

Gdy stwierdzisz że nie jesteś w stanie dotrzeć na miejsce rozbijasz namiot i biwakujesz do rana. Nie wzywasz GOPR bo co za różnica gdzie stoi twój namiot (chyba że niezbędna będzie natychmiastowa pomoc lekarska). Trzeba tylko zadzwonić do mnie że jesteście, żyjecie i biwakujecie. SMS em wysyłacie listę osób biwakujących z wami.
10 HDŻ Katowice
Zło dobrem zwyciężaj.

flymarek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: flymarek » 08 lut 2008, 19:21

No to do zobaczenia przy Watrze na śniegu.

Marek

rudzik_
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: rudzik_ » 08 lut 2008, 22:21

pozdrówcie ode mnie góry i wracajcie cało i zdrowo. Mnie niestety rzeczywistość nie pozwoliła iść z Wami. Będę się łączyć co najwyżej duchem

kasiorzyna Frąszczak
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kasiorzyna Frąszczak » 09 lut 2008, 01:05

hehe i strzeżcie się SpaRRow BANDY :P
>> 30 HDW Katowice <<
SpaRRow BANDA

"Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście"
R. Baden-Powell

leon01
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: leon01 » 10 lut 2008, 17:40

I ponownie się udało. Wszyscy przeżyli. Jesteśmy tacy głupi czy tacy dobrzy??.
Przypominam, że nie dopisujemy do listy ludzi z ekip, które nie przysłały zdjęć do galerii lub relacji na nasze konto.
Dzięki za wspaniałą postawę.
No to do za rok !!
PS. tutaj jeszcze możecie opisać wasze pierwsze wrażenia i pozdrowić poznanych watrowiczów.
Idę na zakupy może mają coś fajnego w TESCO
10 HDŻ Katowice
Zło dobrem zwyciężaj.

czeneka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: czeneka » 10 lut 2008, 19:33

He fajny pomysł na za rok podoba mnie się. A poza tym to fajnie ze mieliśmy szanse naszą drużyną wziąć udział w nocowaniu na szczycie. Traktuje my to jako przedsmak przed zdobywaniem wyższych gór z listy Korony Europy. Atmosera super. Trochę się wymarźlismy i juz niestety na ognichu nie zostalismy ale może następnym razem. Dużo fajnych ludzi , ogólnie wiele ekip dobrze przygotowanych do bycia w górach to fajnie że harcerze potrafią. Pozdrawiamy wszystkich i następnym razem ... też będziemy...

TYTUS
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: TYTUS » 10 lut 2008, 19:47

Wrażenia całkiem fajne szczegulnie z trasy do celu (Diablak jak zwykle surowo przywitał) na Jałowcu też miłe zaskoczenie liczbą uczestników tego spotkania. I jeszcze raz wielkie dzieki dla ekipy z nad Bagru za przysługę. Do zaś.

czeneka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: czeneka » 10 lut 2008, 22:25

http://picasaweb.google.com/172DHCZENEK ... WDROWNICZA

zdjęcia jakby ktos chciał zobaczyc, oczywiście z naszej perspektywy

baton
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: baton » 10 lut 2008, 22:29

leon podaj prosze jakieś statystyki
ilu nas było, ile ekip itp
kurde zapomniałem zabrać termometru - ale moze wie ktoś ile stopni było ?

Ciekawe kto i kiedy utworzy profil ZWW na naszej klasie :)

ekipo z KONINA - sorki za meliskę zamiast herbaty pod sklepem w lachonach :)

pozdrawim
Ostatnio zmieniony 10 lut 2008, 22:32 przez baton, łącznie zmieniany 1 raz.

kara_zory
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kara_zory » 10 lut 2008, 23:02

Impreza wyjątkowo udana :D to chyba dlatego, że wybrało się z naszego środowiska dużo pozytywnych osób ... no i oczywiście znajomi m in. z obozu z Orzysza ( Jaworzno, Mysłowice).
Dziś doszłyśmy do wniosku, ze Watra nas wyjątkowo wciągneła. Jest to spotkanie w górskim klimacie - na które oczekuje sie już zaraz po powrocie do domu.
Każdy ma inne wspomnienia... ale łączy jedno... góry. To wspaniałe. Wspaniałe jest to że nie tylko wśród moich znajomych znajdują się ludzie którzy chcą i lubią zimowe biwaki ale jest nas mnóstwo w całej Polsce.... było to widac między innymi w tym roku... bylo nas ponad 200 osób... każdy miał inne podejście do wędrówki... bardziej wyczynowe, integracyjne, relaksacyjne w czasie sesji (...) i to jest ciekawe... czyli jest wiele powodów(pretekstów) do wyjścia w góry... a kazdy jest słuszny :D
Wiecie co mnie najbardziej rozśmieszyły na watrze ? To że śpiewaliśmy szanty przy ognisku :D Bardzo pozytywnie!

P.S. (Madzia, Agata) ... żałuje że nie skorzystałysmy z okazji (tych miłych Panów :) )
Dozobaczenia za ROK!

krtek
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: krtek » 10 lut 2008, 23:26

Leon, jakbyś znalazł coś ciekawego w Tesco to daj znać :P Tak... Zima... Watra... Wędrownicy... Nie ma nic piękniejszego, niż widok i zapach zimowej watry wędrowniczej :) A najbardziej mnie ciekawi, co będzie za rok. Leon wspólnie z innymi wędrownikami (również byłem podczas tej rozmowy), rok temu wybrali Jałowiec ze względu na to ,że w pobliżu nie było schroniska, tak, aby było trudniej... I co? I przyszło jeszcze więcej osób, niż było rok temu :) Tym razem miejsce Zimowej Watry Wędrowniczej jest bliżej, jak i również dalej nie określone, tak, aby na Watrę przyjechali tylko najtwardsi i najwytrwalsi... Jaki z tego morał? :P
Pozdrawiam ciepło wszystkich zimowych Wędrowników!!! :)
phm. Tomasz Ciesielski

gruszkin
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: gruszkin » 10 lut 2008, 23:54

Witam wszyskich
Ja wlasnie zakonczylemm petelke dom - watra - dom. 3000km plus zajefajna imprezka w 52 godziny.
Naprawde warto bylo sie tyle tluc niech zaluja ci co nie byli
Do zobaczonka za rok
Pozdrawiam
GRUSZKIN

kondziek
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kondziek » 11 lut 2008, 08:23

Watra byla swietna, choc rosnaca ilosc uczestnikow budzi dwojakie uczucia... moze trzeba pomyslec o troche bardziej ekstremalnej oprawie, lub jakims zadaniu jednak.
My w tym roku dalismy czadu - hawajki, spodenki, slomkowe kapelusze no i puszka Pepsi od sponsora :D
Bawilismy sie niesamowicie, serdecznie dziekujemy i czekamy na zdjecia - sami nie bylismy w stanie ich zrobic ;-)

XOXO
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: XOXO » 11 lut 2008, 11:38

Co by się nie powtarzać, również powiadam Wam, że świetnie się bawiliśmy. Dla mnie to była druga ZWW i z roku na rok idea tego "przypadkowego spotkania w górach" podoba mi się coraz bardziej, zapewne też dlatego, że w tym roku przybyliśmy już lepiej zorganizowani :)
Pomysł na przyszły rok uważam za jak najbardziej trafiony, ciekawy i motywujący. Na pewno i nas za rok nie zabraknie :D

Zatem pozdrawiam wszystkich poznanych na szczycie, pod szczytem, w sklepie, pod sklepem, w pociągu i pod pociągiem :D Do zobaczenia za rok!
1. Mysłowicki Szczep "Trójkątna Jedynka"
PIDW "Mgła"

g00rek
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: g00rek » 11 lut 2008, 12:52

Mam pytanie - czy Rafał przeżył w śpiworze z TESCO? :D :D Może zamarzł?
hm. Michał "g00rek" Górecki
I love BP

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Imprezy”