Nowe Adresy

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
miro
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: miro » 27 cze 2009, 21:56

Taki dodatek :) dane teleadresowe też masz ... chyba że się mylę :P

Czytacz
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Czytacz » 28 cze 2009, 02:44

Oczywiście że są :) są również czytelne. Tyle że adresy.zhp.pl mają być chyba źródłem informacji teleadresowych i nie wiem czy rozbudowywanie podstrony o dodatkowe funkcjonalności - niezwiązane z podstroną - ma sens.

Żeby nie było wątpliwości - uważam że wykonujecie kawał niezłej roboty :) Robię co mogę aby pomóc - a na razie jedyną możliwością jest dzielenie się swoimi wrażeniami. Howgh.
pwd. Piotr Kołodziejski
Hufiec Łódź-Śródmieście

Zespół ds. Wsparcia Technicznego
Wydział Nowych Technologii GK

Fedajkin
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Fedajkin » 28 cze 2009, 06:38

eee... dodatek jest przydatny, możesz zobaczyć co w danej chwili dzieje się w konkretnej chorągwi... nie przeszkadza on w zupełności.
Czuwaj!
phm. Sergiusz Papuga
Wydział Systemów Informatycznych
HelpDesk ESHD

kurok
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kurok » 29 cze 2009, 22:46

Co do adresów stron hufców.
Strona hufca Trzemeszno(mojego) jest podana jako strona www.trzemeszno.zhp.pl Ale taka strona nie istnieje. W kilku innych przypadkach zauważyłem, że jest tak samo. Może zwyczajnie nie wpisywać stron hufców na siłę tam, gdzie ich nie ma?(Tak jak w hufcu Gostyń, gdzie nie jest wpisana żadna strona, bo zwyczajnie jej tam nie ma.) Bo mnie przykładowo to zmyliło :)
Pozdrawiam Kurok :)
Ostatnio zmieniony 29 cze 2009, 22:51 przez kurok, łącznie zmieniany 1 raz.

Czytacz
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Czytacz » 30 cze 2009, 07:40

... może ktoś wpisał taki adres w Ewidencji?
pwd. Piotr Kołodziejski
Hufiec Łódź-Śródmieście

Zespół ds. Wsparcia Technicznego
Wydział Nowych Technologii GK

Pieta
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Pieta » 30 cze 2009, 11:31

Te adresy www nie są brane z Ewidencji. Wystarczy wrócić do początku tego wątku i go prześledzić :)
Pieta. Ten znad morza:)

www.koszalin.zhp.pl

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 01 lip 2009, 19:17

kurok pisze:Co do adresów stron hufców.
Strona hufca Trzemeszno(mojego) jest podana jako strona www.trzemeszno.zhp.pl Ale taka strona nie istnieje. W kilku innych przypadkach zauważyłem, że jest tak samo. Może zwyczajnie nie wpisywać stron hufców na siłę tam, gdzie ich nie ma?(Tak jak w hufcu Gostyń, gdzie nie jest wpisana żadna strona, bo zwyczajnie jej tam nie ma.) Bo mnie przykładowo to zmyliło :)
Pozdrawiam Kurok :)
Do bazy wpisane są wszystkie adresy które delegowane są z naszego serwera gdzieś dalej. Czyli wszystkie które została złożona prośba o utworzenie takiego adresu. Co kilka miesięcy dokonujemy weryfikacji tych adresów i sprawdzamy czy strony działają itd. Jeżeli nie subdomena jest usuwana z DNS oraz z ewidencji. Zapewne po wakacjach będzie taka weryfikacja.
Czytacz pisze:... może ktoś wpisał taki adres w Ewidencji?
Tych adresów oraz adresów e-mail nie można edytować w ewidencji.

Pieta pisze:Te adresy www nie są brane z Ewidencji. Wystarczy wrócić do początku tego wątku i go prześledzić :)
Dane te SĄ brane z ewidencji :) ALE jednostki nie mają możliwości ich edytowania z jakiego powodu już pisałem. Ogólnie jedynym źródłem informacji o hufcach jest ewidencja, wszystkie serwisy formularze itd. które powstają, powstawały komunikują się z ewidencją.

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerski Internet”