Serwisy

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
Zablokowany
Pieta
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Pieta » 21 sie 2008, 23:04

Witam

Zauważyłem nowy spis w serwisach. Jednak wg mnie jest on bardzo niedopracowany i brakuje kilka linków m.in. do zespołów zuchów czy zespołu wędrowniczego. Brakuje jeszcze jakiegoś ale nie pamiętam jakiego. I co z adresy.zhp.pl. Bo nadal nie jest uzupełniony i są tam jakieś bzdurne dane?
Pieta. Ten znad morza:)

www.koszalin.zhp.pl

Pieta
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Pieta » 21 sie 2008, 23:14

Przydałoby się też w tych serwisach takie coś jak link do 4 Żywiołów, Na Tropie, Czuwaj, Głodówka, itp.

www.koszalin.zhp.pl

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 22 sie 2008, 08:51

Hej hej,

Jesteś czujny że HEJ :) ale jakoś uwagi nikt nie zwracał jak na tej liście były informacje i linki "z czapki" nawet do zhp.org.pl :) co już od 3 lat nie bardzo działa.

Listę zmieniałem ja :) w środku nocy i jeszcze nie skończyłem. W chwili obecnej pracujemy na układaniem informacji w serwisach - wyłączaniem "martwych" itd w celu migracji na nowy system i uruchomienia nowych serwisów. :)

Oczywiście na liście "serwisy" pojawi się wszystko co trzeba proszę jeszcze o chwile cierpliwości.
Pieta pisze:I co z adresy.zhp.pl. Bo nadal nie jest uzupełniony i są tam jakieś bzdurne dane?
Masz racje, problem jest trojaki

a) nie ma spójnej bazy - przynajmniej ja jej nie znam
b) chorągwie i hufce nie dbają o tę treść
c) serwis jest chwilowo mało atrakcyjny i niereklamowany (także ze względu na jego treść)

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 22 sie 2008, 11:14

chyba jest wszystko... albo przynajmniej mam taką nadzieję :)

Pieta
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Pieta » 22 sie 2008, 23:37

Witam

Nie widzę zespołu wędrowniczego.

I jeśli mogę wtrącić nie zakładając osobnego wątku to zauważyłem że ze strony specjalności nie ma linku do strony HSR (dokładnie z działu HSR)

Pozdrawiam

www.koszalin.zhp.pl

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 25 sie 2008, 16:17

ready

Pieta
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Pieta » 25 sie 2008, 22:12

O, pięknie :)
bobik pisze:Hej hej,

Masz racje, problem jest trojaki

a) nie ma spójnej bazy - przynajmniej ja jej nie znam
b) chorągwie i hufce nie dbają o tę treść
c) serwis jest chwilowo mało atrakcyjny i niereklamowany (także ze względu na jego treść)
Co do tych adresów.pl to moja podpowiedz jest taka, że w gk mają nakieś dane. Po za tym jest on nienagłośniony i dlatego nieznany. Po trzecie jakie z pół roku temu napisałem jakie dane w mojej Chorągwi są nieaktualne i na jakie należałoby uzupełniać. Nawet dotyczące mojego hufca. Odpisano mi że będą uzupełnione i jakoś do dzisiaj nie są. Więc chyba jest brak zainteresowania ze strony osoby to prowadzącej. A te adresy mogą być bardzo przydatne dla dziennikarzy czy rodziców, instytucji i innych. Pomysł jest świetny, ale jakoś nie ma zainteresowania od osób to prowadzących, skoro dałem nawet zmiany o których wiedziałem, a to nie zostało do dziś zmienione :(

www.koszalin.zhp.pl

Magheru
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Magheru » 26 sie 2008, 23:09

http://ksztalcenie.zhp.pl/

pobrałam część materiałów z tej strony, ale jak próbuję otworzyć to wyskakuje błąd skryptu. Czy może ktoś to sprawdzić?

Dziękuję
"Jeśli zobaczysz iskrę w oczach zucha dokonaj wszelkich starań by nie zgasła, gdy ujrzysz dogasający żar w spojrzeniu wędrownika pozwól mu zapłonąć na nowo"

------------------------------------------------------------------
Harcerski Krąg Akademicki "Czogori" w Olsztynie

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 27 sie 2008, 00:44

Można prosić o wskazanie konkretnego pliku i najlepiej screena z błędem?

Przydałby się też krótki opis zawierający system operacyjny i program(najlepiej z wersją) jakiego używasz do otwarcia pliku na adres daniel.dobrijalowski@internet.zhp.pl

Ja ściągnąłem całą zawartość tego serwisu(ze strony, jak zwykły użytkownik) i wszystkie PDFy mi się otworzyły. OpenOffice też nie sypnął błędem przy otwarciu wszystkich pozostałych plików z działu download.

Najszybszą reakcję można zwykle uzyskać pisząc na helpdesk@zhp.pl bo tą pocztę odbierają ludzie którzy zajmują się wszelkimi problemami(związanymi z internetem oczywiście).
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 27 sie 2008, 10:33

Pieta pisze:O, pięknie :)
Co do tych adresów.pl to moja podpowiedz jest taka, że w gk mają nakieś dane. Po za tym jest on nienagłośniony i dlatego nieznany. Po trzecie jakie z pół roku temu napisałem jakie dane w mojej Chorągwi są nieaktualne i na jakie należałoby uzupełniać. Nawet dotyczące mojego hufca. Odpisano mi że będą uzupełnione i jakoś do dzisiaj nie są. Więc chyba jest brak zainteresowania ze strony osoby to prowadzącej. A te adresy mogą być bardzo przydatne dla dziennikarzy czy rodziców, instytucji i innych. Pomysł jest świetny, ale jakoś nie ma zainteresowania od osób to prowadzących, skoro dałem nawet zmiany o których wiedziałem, a to nie zostało do dziś zmienione :(
Hej,

Za treść serwisu adresy odpowiadało niegdyś biuro GK, a dokładniej wolontariusz, który z ramienia biura zajmował się tym tematem (nie wiem jak to wygląda w chwili obecnej)

Obecnie zmieniła się szefowa biura, wystosuje odpowiedniego maila z prośbą o aktualizacje tego tematu i ustalenie osoby odpowiedzialnej za ten serwis.

Jeżeli chodzi o dane chorągwi jeżeli błąd jest faktycznie proszę o przesłanie na adres helpdesk@zhp.pl z adresu e-mail @zhp.pl chorągwi wraz z niezbędnymi informacjami. I proszę o chwile cierpliwości.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerski Internet”