DZIAŁAJ Z NAMI

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
tpawlisiak
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: tpawlisiak » 13 sie 2007, 12:02

kociou! Dokładnie ;)
pwd. tomasz.pawlisiak@zhp.net.pl HO

Komendant zlotu Wędrownicza Watra 2011

Instruktor Referatu Wędrowniczego Chorągwi Śląskiej
Drużynowy 16 Drużyny Wędrowniczej "KATHARSIS"

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 16 sie 2007, 14:47

Dominium pisze:Jednak moja krytyka nie podobala sie pewnym "instruktorom" tego zwiazku. stworzyli ony harcnet^2 i sa dumni z siebie, szkoda tylko ze nie mieli dosc odwagi i checi (czy czego tam nie mieli) zeby zrobic cos bezposrednio dla ZHP.
O nie panie kolego. Akurat ludzie tworzacy harcnet to bylo swiatelko w tunelu naszego internetu. A z tego co pamietam Twoja publiczna "krytyka" zostala usunieta nie ze wzgledu na tresc tylko na forme.

To co robili ludzie z harcnetu bylo bezposrednio dla ZHP. Nie bylo nawet dla GKi tylko dla zwyklych druzyn, hufcow. Marcin chcial to kontynuowac jako kierownik WNT, mial dosc checi i odwagi ale niestety okazalo sie ze bil glowa w mur. To dlaczego zrezygnowal to jego prywatna sprawa i jak bedzie chcial to moze to opisze. W kazdym badz razie przygoda tego czlowieka z harcerskim internetem to material na dobra ksiazke o nowych technologiach w NGOsach i malo brakowalo nie bylaby jeszcze zakonczona, choc moze nie jest?

Podobnie Kojot ktory napisal chyba najlepsze dedykowane aplikacje dla ZHP(forum, foto) ktore o mile wyprzedzaly uwczesne tredy.

Zgadzam sie ze dobrze nie jest. Nigdy nie bylem czlonkiem WNT, ZI ani HarcNETu aczkolwiek wspolpraca jakos zawsze sie ukladala, mimo wszystko podobnie jak bibik czekam wytrwale do Zjazdu.

Prosze Cie waz slowa bo mimo ze jestem na urlopie w cieplejszych krajach i mialem tylko zerknac to mnie az szarpnelo.
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

adam.zorawski
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: adam.zorawski » 16 sie 2007, 18:11

Mimo sporych obowiązków na zlocie znalazłem chwile i przeczytałem to co piszecie i jak to pisze za glowe sie lapie.

Nie rozumiem podejścia ze trzeba czekać do zlotu - co to da i jaki jest tego cel.
Czyżby zjazd zapowiadal jakies drastyczne zmiany ?????????????????????????

Ja nie mam zamiaru czekac do zjazdu caly czas pracuje i staram sie pozyskac nowych czlonkow do wydzialu tych mianowanych jak i wspolpracownikow jak i tych co maja jakies fajne pomysly i pragna je zrealizowac pod szyldem www.zhp.pl
phm. Adam Żórawski

Administrator stron WWW
http://www.stoleczna.zhp.pl
http://www.otwock.zhp.pl

giqusek
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: giqusek » 16 sie 2007, 21:27

adam.zorawski pisze:Ja nie mam zamiaru czekac do zjazdu caly czas pracuje
[wymoderowane]
[giqusek]
Hufiec ZHP Toruń im. Mikołaja Kopernika

adam.zorawski
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: adam.zorawski » 16 sie 2007, 22:55

A co to za wymoderowana wypowiedz i czemu tak sie stalo
phm. Adam Żórawski

Administrator stron WWW

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 16 sie 2007, 23:18

;-)
dobrze że ja nic nie robie i się obijam to przynajmniej nie mam nic do roboty :)

giqusek
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: giqusek » 17 sie 2007, 08:12

Ugryzłem sie w język.
Hufiec ZHP Toruń im. Mikołaja Kopernika

adam.zorawski
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: adam.zorawski » 17 sie 2007, 11:11

A ty ciagle swoje
Pogratulowac
bobik pisze:;-)
dobrze że ja nic nie robie i się obijam to przynajmniej nie mam nic do roboty :)
phm. Adam Żórawski

Administrator stron WWW

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 17 sie 2007, 17:59

giqusek pisze:Ugryzłem sie w język.
a bolało ? ;-)

tpawlisiak
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: tpawlisiak » 17 sie 2007, 18:25

Ludzie... niech każdy robi to co do niego należy i nie patrzy się na innych... Jeżeli ktokolwiek chce coś usprawniać niech zrobi to sam... Jeżeli ktoś nie należy do WNT a mu nie pasi jak działa WNT niech powoła swój zespół i sam stworzy jakiś nieoficjalny portal...

A nie pokazywać tu swoje fochy i się kłócić bo to nie po harcerskiemu :P
pwd. tomasz.pawlisiak@zhp.net.pl HO

Komendant zlotu Wędrownicza Watra 2011

Instruktor Referatu Wędrowniczego Chorągwi Śląskiej
Drużynowy 16 Drużyny Wędrowniczej "KATHARSIS"

adam.zorawski
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: adam.zorawski » 17 sie 2007, 22:13

Dzieki popieram i dalej biore sie do pracy
phm. Adam Żórawski

Administrator stron WWW

adrian
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: adrian » 20 sie 2007, 00:18

orcus pisze:Podobnie Kojot ktory napisal chyba najlepsze dedykowane aplikacje dla ZHP(forum, foto) ktore o mile wyprzedzaly uwczesne tredy.
Jeśli "chyba" odnosi się do "najlepsze", to się zgadzam, ale jeśli odnosi się do "napisał", to uściślam, że foto.zhp.pl napisałem ja, Adrian Łaskarzewski. Oczywiście nie mogę pominąć tutaj Michała Boruna, bo bez niego nic bym nie napisał.
Powyższym stwierdzeniem nie odbieram oczywiście należnej chwały Kojotowi.
Zespołowi WNT szczerze życzę sukcesów w pracy.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2007, 00:21 przez adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
hm. Adrian Łaskarzewski
Poczta Harcerska Szczecin II
KSI Hufca Szczecin Pogodno

Dominium
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Dominium » 24 sie 2007, 23:07

orcus pisze:O nie panie kolego. Akurat ludzie tworzacy harcnet to bylo swiatelko w tunelu naszego internetu. A z tego co pamietam Twoja publiczna "krytyka" zostala usunieta nie ze wzgledu na tresc tylko na forme.
Nie chodzi o usuwanie czy te nie, to nie jest takie proste. Forma moich wypowiedzi jest taka jaka jest i taka juz zostanie. Z roku na rok ZHP wyglada coraz gorzej, a nikt nie ma zamiaru nic z tym zrobic. Tylko gadanie ze moze to a moze tamto. Moje wypowiedzi nie sa kulturalne, mile a co najwazniejsze sa kontrowersyjne i takie beda. Kazdy ma prawo do glosu i wyrazania opini. I prosze nie pisac o swiatelku w tunelu, bo to swiatlo juz zgaslo i nigdy sie nie zapali.
orcus pisze:Marcin chcial to kontynuowac jako kierownik WNT, mial dosc checi i odwagi ale niestety okazalo sie ze bil glowa w mur. To dlaczego zrezygnowal to jego prywatna sprawa i jak bedzie chcial to moze to opisze. W kazdym badz razie przygoda tego czlowieka z harcerskim internetem to material na dobra ksiazke o nowych technologiach w NGOsach i malo brakowalo nie bylaby jeszcze zakonczona, choc moze nie jest?
Napisz o jakim Marcinie piszesz bo troche ich bylo.
orcus pisze:Podobnie Kojot ktory napisal chyba najlepsze dedykowane aplikacje dla ZHP(forum, foto) ktore o mile wyprzedzaly uwczesne tredy.
Z calym szacunkiem, ale to co napisal kojot to byl smiech na sali. Nawet strona glowna zhp.pl. Nie chce tu nikogo obrazac, ale to co piszesz poprostu swiadczy o Twojej niewiedzy. Ponadto nie sadze iz pisanie ze ktos cos probowal cos pomoze.
orcus pisze:Zgadzam sie ze dobrze nie jest. Nigdy nie bylem czlonkiem WNT, ZI ani HarcNETu aczkolwiek wspolpraca jakos zawsze sie ukladala, mimo wszystko podobnie jak bibik czekam wytrwale do Zjazdu.

Prosze Cie waz slowa bo mimo ze jestem na urlopie w cieplejszych krajach i mialem tylko zerknac to mnie az szarpnelo.
Szczerze mowiac skoro Cie "szarpnelo" to swiadczy o slabej psychice. Ja bede dalej kontrowersyjny i tak juz zostanie. Nikt z Was mnie nie toleruje i bardzo dobrze, nie potrzebuje tego. Ale jak juz podjeliscie sie jakiegos zadanie to zacznijcie cos robic.
To ze harcnet dal cos czego nie bylo, to faktycznie sie zgodze, ale CI sami ludzie nie potrzfili zrobic tego bedac w ZI. Inna sprawa ze zrobienie czegos samemu bez niczyjej kontroli jest latwiejsze, jak by nie wyszlo to wystarczylo powiedziec ze nie wyszlo.

A i zapomnial bym. Nie wiem ilu jest instruktorow w ZHP, ale (nie urazajac nikogo, i z calym szacunkiem dla Ciebie) jezeli wszyscy maja tak slaba psyche jak Ty to zapomnijmy o ZHP, za kilka lat itak samo sie rozpadnie.

SELAVI

kociou
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kociou » 25 sie 2007, 20:16

Dominium pisze:Z calym szacunkiem, ale to co napisal kojot to byl smiech na sali. Nawet strona glowna zhp.pl
Hmmm...
nie do końca - foto.zhp było naprawdę świetnym serwisem który stworzył wokół siebie całkiem sporą i dość aktywną społeczność użytkowników (fakt że od strony technicznej nie wyglądało to - ponoć - ładnie jest drugorzedny), serwis był przejrzysty, spójny i funkcjonalny a co najwazniejsze było widać że ŻYJE

Forum stoi na bunBB - jakie jest punBB kazdy widzi, szału nie robi, odstaje funkcjonalnością od invision i nawet od phpBB ale działa i się sprawdza

Jesli chodzi o strony GK ze strona główną na czele to juz całkiem co innego - używałem kiedyś tego systemu jako admin i z przykrościa stwierdzam że jest raczej mierny, nie wiem jak wygląda od strony technicznej (świerzbi mnie żeby zmajstrować jakieś sql injection, xss i kilka inych - w celach badawczych) jednak użyteczność jest prawie żadna :/ wygląd i ogólnie pojata użytecznośc tez nie zwalają z nóg. Ogólnie mocno poniżej przeciątnej :)

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 26 sie 2007, 12:04

sądzę że temat tej wiadomości jaki i jej zalążek nie są związane z tym czy to jest fajne czy nie a czy ta ekipa była dobra czy nie... i bardzo bym prosił nie roztrząsać wszystkich magicznych problemów, jeśli chcecie podyskutować która ekipa była najgorsza proszę o założenie oddzielnego tematu ;-)

kolejne posty nie na temat będą usuwane,

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerski Internet”