DZIAŁAJ Z NAMI

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 20 cze 2007, 21:11

Witam miło mi zaprezentować Wam odsłonę serwisu rekrutacyjnego Wydziału Nowych Technologi w chwili obecnej poszukujemy następujących osób.

http://dzialajznami.wnt.zhp.pl

jeśli chciałbyś/chciałabyś podjąć z nami wyzwania jakie stoją przed harcerskim internetem to zapewniamy że będzie ich dużo, a pracy starczy dla każdego :)

uwagi oraz aplikacje prosimy przesyłać na adres dzialajznami@wnt.zhp.pl

pytania z kategorii inne proszę kierować do kierownika wydziału internet@zhp.pl

Jerzyk
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Jerzyk » 21 cze 2007, 21:39

To są oferty pracy, czy wolontariatu?

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 21 cze 2007, 22:58

oczywiście wolontariatu, jednak jeśli osoba która zajmie się pozyskiwaniem środków a praca będzie szła pełną parą myślę że nie można wykluczyć choć minimalnych korzyści finansowych ale jednak to przyszłość i jeśli,

kociou
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kociou » 09 sie 2007, 00:29

Czuwaj cześc i czołem.

jako że jestem gdzieś w świecie przy cudzym kompie CV nie dołączę :)
Portfolio tez nie mam ze sobą.

ale może wystarczy że napisze iz od ok 10 lat zajmuje sie tworzeniem stron internetowych - głównie wiekszych lub mniejszych systemów CMS funkcjonuj¹cych w internecie i kilku intranetach.
Jestem autorem systemu obsługujacego fundację WOŚP: www.wosp.org.pl, i klikunastu innych mniejszych serwisów o których w kontekście wospu wspominać nie warto :)

Na wstępie ostrzegam że zazwyczaj mówię co myślę i to dość dosadnie, a tak poza tym jestem całkiemn terminowy dość pomysłowy, nie znoszę pustosłowia i gadek o niczym (a tego IMHO ostatnio dużo w harcerskim internecie - który niedługo zapewne umrze śmierci¹ naturaln¹ jeśli strony GK nadal będ¹ tak niefunkcjonalne i nieintuicyjne w obsłudze), moja zdecydowan¹ zalet¹ (oprócz dobrej znajomości PHP, W3C, HTMLa, JS i kilku innych fajnych skrótów) jest to że nigdy nie pracowałem w żadnym zespole działaj¹cym wyżej niż w moim hufcu więc jest spora szansa że zamiast gadać i dyskutowac będę robił co do mnie należy.

A na koniec sie przedstawię:
Nazywam sie Marcin Kotłowski, działam w Lęborskim Hufcu ZHP i jestem podharcmistrzem, mam prawie 30 lat więc teoretycznie jestem dośc poważnym człowiekiem.
jeśli po tym co przeczytaliście chcielibyście sie ze mna skontaktować piszcie prosze na biuro[...malpa...]koja24.pl lub na webmaster[...malpa...]wosp.org.pl lub wysyłajcie PW o ile to forum na coś takiego
Za swoja pracę nie oczekuję wynagrodzenia (przynajmniej nie przez okres pierwszych kilku - kilkunastu miesiecy)

Jeśli macie jakieś watpliwości to wyjaśniam że moja oferta - mimo iż wysłana po terminie - jest JAK NAJBARDZIEJ POWAŻNA - i że naprawdę chce coś zrobić bo mnie cholera bierze za każdym razem gdy wchodzac na stronę zhp.pl nie moge znaleźć tego co mnie interesuje.

pozdrawiam ciepło
urażonych treścia maila nie przepraszam - jeśli czuja się urażeni widać to ich wina że jest tak nędznie jak jest.

czuwaj

phm Marcin (kociou) Kotłowski

PS.: To co powyzej wyslalem takze na adres email dzialajznami@wnt.zhp.pl ale jako ze jest po terminie postanowilem umiescic tez na forum... :)

A poza tym - moze ktos z WNT bedzie w kielcach? Z chęcią bym sie spotkal i pogadal przy szklance koli o zyciu i php...

pozdra

/k

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 09 sie 2007, 10:02

odpisałem na meila

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 09 sie 2007, 13:30

kociou pisze:A poza tym - moze ktos z WNT bedzie w kielcach? Z chęcią bym sie spotkal i pogadal przy szklance koli o zyciu i php...
Bardzo żałuję że nie będzie mnie w Kielcach... Bobik przedstawi Ci na pewno obecną sytuację.

W każdym bądź razie każda para rąk do pracy się przyda.
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

kociou
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kociou » 09 sie 2007, 15:07

orcus pisze:Bardzo żałuję że nie będzie mnie w Kielcach... Bobik przedstawi Ci na pewno obecną sytuację.
W każdym bądź razie każda para rąk do pracy się przyda.
ano - szkoda... a może wogóle wiadomo kto bedzie z ludzi zwiazanych z harcerskim netem?
bo spotkac sie naprawde warto (a potem pograc w kłejka po lanie ;p) :D

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 09 sie 2007, 15:35

Ja myślę że przydałby się jakiś minizlot harcerskich netowców... nie w ramach żadnego zespołu ale przydałoby się trochę porozmawiać i poznać opinie innych. Ja jestem wycięty przez najbliższe 8 tygodni...
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 09 sie 2007, 15:46

taaaa zróbmy konferencje ;-) albo inne cudo spotykajmy się i rozmawiajmy a sprawy internetowe jak będą leżeć tak leżą ;-)

a tak serio konferencja by się przydała ale nie ma kto jej zorganizować, kiedyś takie próby nie pamiętam czy się udało podejmował harcnet, ale oni mieli ludzi niestety WNT nie ma ludzi, można o tym jak najbardziej pomyśleć ale wówczas jak ZHP wyjdzie choć na prostą do tego czasu moim zdaniem są potrzebny rządy silnej ręki internetowej taki BB,

tpawlisiak
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: tpawlisiak » 10 sie 2007, 11:03

Jakby do takiej konferencji miało dojść to ja jestem chętny do pomocy w organizacji!

Pozdrawiam!
pwd. tomasz.pawlisiak@zhp.net.pl HO

Komendant zlotu Wędrownicza Watra 2011

Instruktor Referatu Wędrowniczego Chorągwi Śląskiej
Drużynowy 16 Drużyny Wędrowniczej "KATHARSIS"

Dominium
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Dominium » 11 sie 2007, 10:35

Tak sobie czytam i patrze i widze ze WNT zaczyna dzialac, przez ponad 2 lata nic sie nie dzialo, a szkoda. Aczkolwiek to co napisze moze znowu kogos urazic, nie mniej jednak mowi sie trudno. Znowu zaczynacie gadac a nie dzialac. Zapewne znowu ktos potraktuje moja wypowiedz jako kontrowersyjna i obrazliwa, ale to jest konstruktywna krytyka w moim mniemaniu. Jako zwykly uzytkownik harcerskiego internetu z ciekawoscia sledze nowosci. Jednak nigdy jeszcze nie widzialem aby ktos pisal jakie sa projekty ZI czy teraz WNT. Swoja droga patrzac na to dzis, to tak naprawde nic sie nie dzieje (prawie bo widac skromne ruchy).

Widzialem ze jest nowy kierownik, a czy poza tym cos sie zmienilo? czy ktos wkoncu zacznie cos robic? Internet w ZHP umiera i nie jest to tylko moja opinia. Patrzac na to dzis moge powiedziec ze za kilka lat juz nikt nie bedzie pamietal ze kiedykolwiek istnialo cos takiego jak internet w ZHP.

Swoja droga to nie jest skierowane tylko do WNT, patrzac na strone choragwi stolecznej widac jak niekompetentna jest osoba, ktora nia zarzadza. A szkoda, bo wiekszosc informacji trzeba zdobywac na wlasna reke, a z mojego punktu widzenia nie po to jest strona w sieci, aby nie bylo na niej nic, po za faktem ze jest sama strona.

Pozdrawiam.

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 11 sie 2007, 10:47

Dominium pisze:Tak sobie czytam i patrze i widze ze WNT zaczyna dzialac, przez ponad 2 lata nic sie nie dzialo, a szkoda. Aczkolwiek to co napisze moze znowu kogos urazic, nie mniej jednak mowi sie trudno. Znowu zaczynacie gadac a nie dzialac. Zapewne znowu ktos potraktuje moja wypowiedz jako kontrowersyjna i obrazliwa, ale to jest konstruktywna krytyka w moim mniemaniu. Jako zwykly uzytkownik harcerskiego internetu z ciekawoscia sledze nowosci. Jednak nigdy jeszcze nie widzialem aby ktos pisal jakie sa projekty ZI czy teraz WNT. Swoja droga patrzac na to dzis, to tak naprawde nic sie nie dzieje (prawie bo widac skromne ruchy).

Widzialem ze jest nowy kierownik, a czy poza tym cos sie zmienilo? czy ktos wkoncu zacznie cos robic? Internet w ZHP umiera i nie jest to tylko moja opinia. Patrzac na to dzis moge powiedziec ze za kilka lat juz nikt nie bedzie pamietal ze kiedykolwiek istnialo cos takiego jak internet w ZHP.
Pozostaje mi zgodzić się z tobą w 200% jednakże jeżeli się coś zmieni to kolejne światełku w tunelu będzie dopiero kiedy zostaną wybrane nowe władze nawet jeśli będą stare.

tpawlisiak
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: tpawlisiak » 11 sie 2007, 14:13

Ja myślę że problem nie tkwi bezpośrednio w ludziach, którzy tworzą WNT... oczywiście pewnie przy stronach chorągwi czy hufców poważny problem stanowi podejście ludzi do pracy nad stronami, ale jeżeli chodzi o WNT to raczej problem jest poważniejszy... Nie będę się rozpisywał, ale myślę, że większość z Was wie o co mi chodzi...

Nie chcę żeby ten post był odebrany jako obronę, tłumaczenie albo wypowiadanie się w imieniu WNT, nic mnie nie łączy z WNT i nie wiem co dzieje się wewnątrz WNT więc nie krzyczcie na mnie! Chodzi mi bardziej o problem całej organizacji... a nie tylko problem WNT ;)
pwd. tomasz.pawlisiak@zhp.net.pl HO

Komendant zlotu Wędrownicza Watra 2011

Instruktor Referatu Wędrowniczego Chorągwi Śląskiej
Drużynowy 16 Drużyny Wędrowniczej "KATHARSIS"

kociou
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kociou » 11 sie 2007, 17:46

tpawlisiak pisze:Chodzi mi bardziej o problem całej organizacji... a nie tylko problem WNT ;)
chodzi ci o beton, degrengoladę i dziadzienie całej organizacji? (tak żeby brzydkich wyrazów nie używać) (że nie wspomnę o zastoju marazmie i stagnacji... i niekończących się gadkach o niczym i...) bo jeśli tak to ja myśle podobnie :)

Dominium
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Dominium » 11 sie 2007, 19:46

bobik pisze:Pozostaje mi zgodzić się z tobą w 200% jednakże jeżeli się coś zmieni to kolejne światełku w tunelu będzie dopiero kiedy zostaną wybrane nowe władze nawet jeśli będą stare.
Mam nadzieje ze cos sie zmieni. Kolejne lata stangacji internetowej ZHP moze miec zgubny wplyw. Kiedys pamietam jak bylem jeszcze w ZI bylo dokladnie to samo, ciagle gadanie. Jednak moja krytyka nie podobala sie pewnym "instruktorom" tego zwiazku. stworzyli ony harcnet^2 i sa dumni z siebie, szkoda tylko ze nie mieli dosc odwagi i checi (czy czego tam nie mieli) zeby zrobic cos bezposrednio dla ZHP.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerski Internet”