Regiony...

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
Zablokowany
KubaM
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: KubaM » 14 mar 2007, 16:14

Strona Hufca ZHP Lubin pisze:W miniony piątek (16.02) odbył się hufcowy bal instruktorski. Wszyscy uczestnicy zobowiązani byli przybyć na miejsce w odświętnych kreacjach. Parkiet przez cały czas był zapełniony, co oznacza, że zabawa była fantastyczna. Organizatorami tegorocznego balu było namiestnictwo wędrownicze i starszoharcerskie. Przy okazji uczciliśmy urodziny jednego z instruktorów naszego hufca, a mianowicie pwd. Łukasza Brzezickiego.

Monika Bieniek
Zespół ds. Promocji i Informacji Hufca ZHP Lubin
Strona Regiony ZHP pisze:W piątek 16 lutego odbył się bal instruktorski w Hufcu Lubin. Wszyscy uczestnicy zobowiązani byli przybyć na miejsce w odświętnych kreacjach.

Parkiet przez cały czas był zapełniony, co oznacza, że zabawa była fantastyczna. Organizatorami tegorocznego balu było namiestnictwo wędrownicze i starszoharcerskie. Przy okazji uczczono urodziny jednego z instruktorów hufca - pwd. Łukasza Brzezickiego.

phm. Adam Piwek,
dolnośląski korespondent serwisu regionalnego ZHP, na podst. inf. ze strony hufca
Nasuwa się pytanie: czy zmiana kilku słów daje prawo aby podpisywać się własnym nazwiskiem pod treścią, nie podając nawet autora artykułu?

Pozdrawiam. :)
Ostatnio zmieniony 14 mar 2007, 16:34 przez KubaM, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ruch rodzi organizację, organizacja się rozrasta, kostnieje, tłamsi Ruch... Ruch porzuca organizację!"

Wilk
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Wilk » 15 mar 2007, 10:39

Witam serdecznie!
Dziękuję za tą informację. Prosiłbym jednak druha o przesyłanie tego typu spostrzeżeń bezpośrednio do zainteresowanych osób. W tym do mnie jako osoby, która odpowiada za serwis regiony.zhp.pl W przyszłości uprzejmie proszę o rozwiązywanie niejasności tą drogą:)
Namiary można znaleźć na stronie regionow.
Druh Adam Piwek jest osobą odpowiedzialną i kompetentną, która od ponad roku współpracuje z serwisem. Przez ten czas informacje z Chorągwi Dolnośląskiej przekazywane były obiektywnie i nie było zastrzeżeń do pracy mojego korespondenta.
Dlatego też ze zdziwieniem przyjąłem tego posta.
Jeśli druh zauważył na końcu newsa jest podpis, który podaje źródło. Nic tez nie szkodzi, żeby przesłać wcześniej informacje niż znajdzie ją korespondent serwisu i umieści. To jego zadania wyłapywać ciekawe informacje:)
Mam nadzieję, że wyjaśniłem niejasności. Praca korespondenta serwisu regiony warta jest docenienia. Adamie robisz dobra robotę ! Dziękuje Ci za to.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2007, 11:01 przez Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
phm. Adam Zawadzki - rzecznik prasowy ZHP
„stawiajmy wyzwania, świećmy przykładem”

KubaM
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: KubaM » 15 mar 2007, 10:58

Wilk pisze:Adamie robisz dobra robotę !
Zapewne tak. Ale dobrze by było gdyby Druh Adam sam pisała informacje a nie przepisywał jej zmieniając kilka słów, nie podając nawet autora. Autorem tego tekstu jest 17-letnia druhna, i ma ona prawo aby być chociaż wymieniona jako autor. Jak dla mnie "na podst. inf. ze strony hufca" to trochę za mało.
KubaM pisze:czy zmiana kilku słów daje prawo aby podpisywać się własnym nazwiskiem pod treścią, nie podając nawet autora artykułu?
Odpowie mi druh?:)

Pozdrawiam. :)
Ostatnio zmieniony 15 mar 2007, 12:46 przez KubaM, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ruch rodzi organizację, organizacja się rozrasta, kostnieje, tłamsi Ruch... Ruch porzuca organizację!"

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerski Internet”