Ponownie konkurs na Szefa Zespołu ds. Internetu

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
sigma
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: sigma » 13 lis 2006, 15:31

no to konkretnie pytam jak wygląda sprawa z konkursem? czy zgłosił się ktoś? i kiedy jest planowane rozstrzygnięcie konkursu.
hm. Krzysiek Wojtas HR
Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej | Zespół Harcerski Chorągwi Dolnoślaskiej
www.dzierzoniow.zhp.pl | www.harcerski.dolnoslaska.zhp.pl

panwac
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: panwac » 13 lis 2006, 19:42

mrowek pisze:Z tego co mi wiadomo to regulacje zostały już dawno ustalone. Chyba na koniec maja powstał projekt i został przekazany do zatwierdzenia, a na pewno zostały opublikowane minima stron które są opublikowane na stronie ZI http://internet.zhp.pl/article,15,11,1.html
Nie jestem pewien, czy to aby nie wcześniejsza wersja Zasad. Brałem udział w dyskusji dotyczącej nowego opracowania regulacji i jak pamiętam, dokładnie 30 maja projekt został rozdzielony na kilka oddzielnych wątków tak, by usprawnić wymianę poglądów i ropozycje konkretnych zapisów. Ostatnie wpisy pochodzą z początku i połowy czerwca; można w nich wyczytać m.in uzasadnienia dla braku wymogu podpisywania się pod artykułami imieniem i nazwiskiem, po czym na wskazanej stronie ani śladu.

Dlatego byłbym wdzięczny, gdybym mógł uzyskać odpowiedź na swoje wątpliwości - od tego, jakie zasady są/będą zależy później przygotowywanie w jednostkach ludzi zajmujących się informacją.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2006, 19:44 przez panwac, łącznie zmieniany 1 raz.
hm. Piotr Nowacki kpt.j.
instruktor Zespołu Pilota Chorągwi Łódzkiej ZHP
instruktor Retmanatu Hufca Łódź-Polesie - HKW "Dal"
WODNIACY | SZANTOWIĄZAŁKA | WENECJA

kasiakwapinska
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kasiakwapinska » 13 lis 2006, 21:09

Witam serdecznie:)
Konkurs będzie rozstrzygnięty w drugiej połowie listopada, o czym wiedzą osoby zainteresowane.
W przypadku problemów bieżących z Internetem, proszę o kontakt.
Pozdrawiam,
hm. Katarzyna Kwapińska

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerski Internet”