Karta rabatowa

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
Zablokowany
babel
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: babel » 14 cze 2006, 08:37

Szybkie pytanie - co z serwisem karta.zhp.pl ?
taki adres nie istnieje - przekierowuje mnie na stronę z informacją, zebym sprawdził np. na faq.zhp.pl ale tam nie ma żadnych odpowiedzi i informacji.
Otrzymałem wczoraj karty rabatowe z chorągwi i jestem trochę w kropce, no bo co moim harcerzom mam powiedzieć ?? "Macie karty, ale nie wiadomo po co".
Jakieś szczątkowe info powinno się chociaż pojawić.
hm. Wojciech Brągiel
Hufiec ZHP Gorlice

marzenka
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: marzenka » 14 cze 2006, 14:20

w czerwcowym Czuwaju jest artykuł na temat karty rabatowej 2006 łącznie z wykazem partnerów, którzy je honorują, a czy jest to gdzieś na necie to nie mam zielonego pojęcia:)
pwd. Marzena Chyba HO
www.sumasil.harc.pl
Hufiec Ziemi Koszalińskiej

sigma
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: sigma » 14 cze 2006, 19:51

zasadniczo powinno moim zdaniem być tak że taki wykaz jest dołączony do karty tak jak jest to robione przy okazji karty euro26. powiedzmy sobie szczerze że nie każdy harcerz czy też harcerka prenumeruje czuwaja;) a strona powinna być już swoją drogą.
hm. Krzysiek Wojtas HR
Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej | Zespół Harcerski Chorągwi Dolnoślaskiej
www.dzierzoniow.zhp.pl | www.harcerski.dolnoslaska.zhp.pl

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 21 cze 2006, 09:48

zgadzam się;-) a czemu nie ma to ja nie wiem :( ale zobacze temat bo też sądzę że to dość ważny i trudny temat

felman
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: felman » 08 wrz 2006, 19:55

Mam w ręce 'Kartę Rabatową 2006'...i nasuwa mi się kilka wniosków do uwzględnienia przy następnej emisji:

1. Po co to zdjęcie...? Pomysł jest wręcz beznadziejny. Karta bankomatowa nie wymaga zdjęcia a Karta Rabatowa ZHP - tak. Nie widzę w tym sensu. Wystarczyłaby inforamcja, że karta jest ważna z dokumentem tożsamości lub legitymacją szkolną.

2. Pewnie to nie wina "góry" ale kartę otrzymałem właśnie dzisiaj. Na karcie widnieje wielkie oznaczenie roku 2006. Mam nadzieję, że źle rozumuję.... bo po co mi ta karta która jest ważna jeszcze tylko przez 3 miesiace?

3. I juz sprawa zupełnie marginalna ... sam wygląd karty jakoś mi się nie podoba... jest taka...wyblakła?

Sam pomysł wprowadzenia karty oceniam na bardzo dobry! :)
Mam nadzieje, że moje uwagi uzględni ktoś za to odpowiedzialny :)

Pozdrawiam!

mędrzec
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: mędrzec » 15 wrz 2006, 08:29

czu-waj

Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego wszyscy MUSZĄ mieć kartę rabatową? Moja dh Komendant Hufca powiedziała, że nie ma od niej odwołania. Muszę ją mieć i koniec. A przecież by ją otrzymać to muszę zrobić zdjęcie i zapłacić za nie. Dzieci w naszej drużynie nie mają zbyt zasobnych rodziców, ledwo opłacają składki, a tu naraża się ich na kolejne wydatki, bo karta jest z tego co się dowiedziałem jednoroczna. Dlaczego ktoś zmusza mnie do zrobienia czegoś czego nie chcę? Tłumaczenia, że będę miał zniżki, rabaty itp. nie są dla mnie przekonywujące, bo jak juz coś kupuję to czy płacę 2 zł czy 1,9 zł po rabacie to nie ma znaczenia. Poza tym, by mieć rabat to muszę dojechać do miejsca gdzie rabat dostanę i cóż z tego że go otrzymam, jak koszty np. dojazdu przekroczą kwotę rabatu.
A tak na marginesie. Czy nasz związek stać na coś takiego?

phm Piotr "Camel" Polak
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2006, 08:34 przez mędrzec, łącznie zmieniany 1 raz.

gosior_bytom
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: gosior_bytom » 18 wrz 2006, 17:13

a za co dostaje się taką kartę bo ja nie mam i szczerze to nie wiem jak ją zdobyć :>
phm. Małgorzata Szewczyk
79 DH "Echo" im.J.Korczaka
Hufiec Bytom, z-ca komendanta ds. programowych

felman
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: felman » 18 wrz 2006, 17:45

Karta przychodzi do Twojego Hufca. Otrzymuje ją kazdy kto opłaca składki członkowskie (instruktorzy-drużynowi i członkowie jednostek). Odprowadzasz do hufca składki za 16 osób - tyle kart dostajesz.

gosior_bytom
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: gosior_bytom » 19 wrz 2006, 13:03

ahaaa dzieki
phm. Małgorzata Szewczyk
79 DH "Echo" im.J.Korczaka
Hufiec Bytom, z-ca komendanta ds. programowych

puszkow
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: puszkow » 22 paź 2006, 13:49

To jeszcze raz w takim razie ja - dalej niestey nie ma nic nowego o karcie rabatowej na necie i stronie karty.

Pomysł zdjęcia - dobry - teraz w dobie cyfrówek robicie zdjęcia obrabiacie w programie graficznym i po 20-30 minutach albo drukujecie na papierze foto albo wysyłacie meilem albo idziecie do punktu gdzie płacicie około 1 za zdjecie 10x15 gdzie jest 9 -12 zdjęć legitym. (format małego zdjęcia który wlezie na kartę rabatową)

że karta jest ważna 3 miesiące... no to źle bo mozna by zrobić tak - spis harcerski - wykaz osób - tyle kart. i byłoby z głowy już od stycznia. - myślę że władzę sprężą się i zrobią tak
hm. Andrzej Zawalski - Puszek
Hufiec Sosnowiec Kierownik Zespołu Internetowego

PO Kierownika Zespołu Internetowego Chorągwi Śląskiej

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerski Internet”