Ciągłe zmiany

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
hajder

Post autor: hajder » 16 maja 2006, 12:02

Johny! Ja w dniach 3-6 przenosiłem jeden z serwisów, który ZI przypadkiem usunął - błędy się zdarzają. Do tego zdawałem w tym terminie maturę - tak jak Ty.
Ale widzisz. Administrator to człowiek, któy nawet jak ma maturę, to znajdzie też chwilę na przeniesienie serwisu. Ja jestem Administratorem. Przez duże A.
Dlatego przez duże, bo poświęcam się dla serwisów, które prowadzę.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2006, 12:09 przez hajder, łącznie zmieniany 1 raz.

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 16 maja 2006, 12:56

JohnyBravo pisze:zgłosiłem się po dane, ale nie z konta nazwa@zhp.pl tylko z prywatnego; pionformowano mnie że w celu odzyskania plików muszę skontaktować się z konta nazwa@zhp.pl (logiczne) do którego nie mam hasła. Nasza chorągiew podała hasło ale złe - nie działa.
czy rozmawiales juz w tej sprawie z dh. Jakubem? Bo jesli nie to moze najwyzsza pora.

Wiesz mi to jest sytuacja z ktorej przy odpowiednim zaangazowaniu mozna wyjsc dosc szybko nawet droga formalna.
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 16 maja 2006, 13:26

A ja jako ten "ZłY" odpisze tak, mam przyjemność pomagać w ZI, obsługuje meila helpdesk@zhp.pl

Powiem tak zasady są jasne, my jako ZI dopilnowaliśmy przesłania informacji odpowiednio wcześnie i odpowiednią ilość razy, odpowiadam na każdego meila zaraz po przeczytaniu CALY WEEKEND MAJOWY spędziłem pomagając hufcą z przenosinami i informacjami jak mogą uzyskać hasła do konta nazwa@zhp.pl!

Wiec bez podstawne uważam stwierdzenia źle,niedobrze.

Sądzę że nikt z Was niechciałby aby jego BAZY DANYCH trafiły w niepowołane ręce bo np. taki jportal nie haszuje haseł i nie ma problemu aby wtedy sie tym pobawic prawda ? więc nie wymagajcie od Nas abyśmy podawali dane na meile typu onet.pl czy wp.pl, te same zasady stosujemy do osób z GK które przesyłają jakies zapytanie.

Rasumując nie macie hasła do konta nazwa@zhp.pl kontakt z chorągwią, ona kontaktuje sie z helpdesk@zhp.pl i zgłoszenie jest wykonane.

kasiakwapinska
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kasiakwapinska » 16 maja 2006, 14:43

JohnyBravo pisze:hajder: rozumiem Cię w 100% :)

A powiedzcie mi jesio coś, od czego to zależy, żeby na Głównej stronie ZHP, w serwisach regionalnych była jeszcze właśnie nasza podkarpacka, bo w chwili obecnej to jej nie ma. To takie pytanie czysto retoryczne, tak chcę wiedzieć dla siebie :) tak samo na http://regiony.zhp.pl/ po lewej stronie nie ma naszej chorągwii (podkarpackiej)? (mówie, pytanie czysto retoryczne, nie ja zarządzam treścią naszej chorągwianej)
Witam serdecznie:)
Króciutko - nie ma tam Chorągwi Podkarpackiej, ponieważ nie trafiają do Głównej Kwatery aktualne informacje do umieszczenia z tej chorągwi (ostatnie były z marca). Polecam zadać pytanie Adamowi Zawadzkiemu - regiony@zhp.pl. Na pewno pomoże:)
hm. Katarzyna Kwapińska

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 16 maja 2006, 16:57

JohnyBravo pisze:Sprawa przedstawia się tak:w ykonałem dzisiaj telefon do naszej chorągwii, okazało się, że hasła nie działają dla wszystkich naszych hufców, podobno zostało to już przez nich zgłoszone do GK`i, ale odzewu ni ma...
Do kogo został taki meil wysłany ? do GK czy do ZI ? konkrety druhu bo tak nie dojdziemy do porozumienia pozatym jak wiadomo wszem i wobec e-mail wymaga zwykle potwierdzenia! bo jest to instrument który czasem ze swej istoty zawodzi i jeśli miją 24 i nie jest to weekend warto zapytanie ponaglić czy aby napewno dotarło prawda ?

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 16 maja 2006, 18:23

JohnyBravo: bo jeśli nawet WSZYSTKIE hasła nie działają to był ponad miesiąc na rozdysponowanie ich w hufcach ! wiec twierdzenia że wszystkie hasła są złe... niewiele mi mówią...

dhkanciak
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dhkanciak » 24 maja 2006, 12:07

nie wiem kim jest JohnyBravo i nie ciekawi mnie to zbytnio. Ale popieram stanowisko.
A że na tym forum najwięcej można poczytać krytyki to można się przyzwyczaić...
pozdrawiam i życze miłej i owocnej dyskusji:)
Rafał Benedyk
4 DW im.płk.Leopolda Lisa-Kuli w Białobrzegach

dhkanciak
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dhkanciak » 02 cze 2006, 10:39

wielkim znawcą w internecie harcerskim i wogóle to ja nie jestem ale czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego po przenosinach na stronka i forach nie ma polskich znaków??
czy wcześniej wiedziano że po tej zmianie tak będzie??
czyli teraz admini muszą poprawiać błędy czy coś z tym da się zrobic??
tak tylko pytam bo średnio pięknie wyglądają niektóre stronki...:/
Rafał Benedyk
4 DW im.płk.Leopolda Lisa-Kuli w Białobrzegach

hajder

Post autor: hajder » 02 cze 2006, 10:54

dhkanciak: piszesz coś zupełnie bezsensu. Jeżeli masz konkretne pytanie to podaj linka do forum gdzie widzisz problemy. Ja nic o nich nie wiem.
Jeżeli problemy są to jest to sprawa administratora serwisu a nie przeniesienia go tu czy tam. Jak ktoś nie umie tego zrobić, to będą krzaki.
Daj linka - zobaczymy o co chodzi.

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 21 cze 2006, 08:13

jesli jest problem prosze o kontakt helpdesk@zhp.pl coś napewno da się zdziałać

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerski Internet”