Anonimowość

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
MYCHAS
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: MYCHAS » 03 maja 2006, 16:38

Mi do szczęścia nie jest to potrzebne Druhu, ja jestem za anonimowością, ale też za poziomm.
Uważam, że anonimowość musi istnieć na poziomie.
Tymczasem długi trzeba spłacać, depozyty przekazać innym. Może nikt im tego nie powiedział?”
S t e f a n M i r o w s k i „ S p ł a c i ć d ł u g ”
www.orneta.zhp.pl

hm. Michał Ludkiewicz
Chorągiew Warmińsko - Mazurska

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 03 maja 2006, 17:29

Ja:) pisze:Może dlatego że łatwiej jest być anonimowym bo np. łatwiej jest sie wypowiedzieć na jakiś temat ...moze dlatego że po co to wiedzieć skoro i tak nie jest sie z tego samego miasta może dlatego że ktoś beznadziejnie sie nazywa i nie chce tego ujawniać
Tak i latwiej jest kogos zwyczejnie gnojem obrzucic... Latwiej klamac w zywe oczy i zaslonic sie nickiem. Latwiej smiac komus w twarz. Latwiej opluc. Przeczytaj uwaznie moje posty w tym watku. Wiecej nie mam zamiaru odpowiadac.

Ludzie odpowiedzialnui nie boja sie podpisac swoich slow.
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

dalkow
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dalkow » 03 maja 2006, 18:40

Ja:) pisze:Nie wstydze się swojego środowiska Tylko powiedz mi po co Tobie to wiedzieć do czego tobie jest to potrzebne skad jestem i kim jestem??
jeżeli się coś piszę na samym końcu, to powinno się przeczytać to co jest napisane powyżej

jest tam około 10 powodów do czego innym forumowiczom potrzebne jest to kim jesteś i z jakiego środowiska - lepiej merytorycznie zbijać nasze argumenty, niż zachowywać się w taki sposób, że Druh Michał będący jako jeden z nielicznych tutaj będących za anonimowością się z Tobą nie zgadza i się oburza

powtórzę tutaj com napisał w innym miejscu:

pragnę jedynie zapewnić, że taka postawa tutaj prezentowana tylko przybliża dzień zmiany regulaminu, bo dostarcza następne argumenty za obowiązkiem podawania swoich danych

MYCHAS
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: MYCHAS » 03 maja 2006, 19:11

Niech mnie ktoś oświeci - gdzie nie zajrzę wszędzie ujawniają się anonimowi, to mania czy czytają ten wątek i są za anonimowością.
Tymczasem długi trzeba spłacać, depozyty przekazać innym. Może nikt im tego nie powiedział?”
www.orneta.zhp.pl

hm. Michał Ludkiewicz

giqusek
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: giqusek » 03 maja 2006, 21:15

Ja:) pisze:Kurcze dlaczego tak wam na tym zależy czy z kimś anonimowym nie mozecie prozmawiać ??to coś złego ??
Jeśli jesteś anonimowym komornikim to nie chce z Tobą rozmawiać :lol:
Hufiec ZHP Toruń im. Mikołaja Kopernika

grzesiek
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: grzesiek » 03 maja 2006, 21:18

Jeśli można... Już miałem wtrącić to w wątku,bodajże o długach,które zeszły na anonimowość. Ale powstał ten temat. Słowo zucha - imię,które widnieje przy mojej wypowiedzi prawdziwym jest i nadał je mój ojciec. Do nazwiska mojego również łatwo można dotrzeć,a jest to,co zostało mi po wspomnianym już ojcu i po Jego ojcu,i... To,że podałem swoje prawdziwe imię i nazwisko było moją decyzją i zdaję sobie sprawę z tego,iż nic nie powie to czytającym to forum. Dlatego też,nie przeszkadza mi to,iż ktoś nie poda swojego imienia /jego decyzja,a regulamin tej trybuny to dopuszcza/. Już kiedyś,w którymś z tematów wspomniałem o tym. Zresztą,nawet jeśli dyskutant tego forum poda swoje prawdziwe dane,to i tak pozostanie dla mnie "anonimowym dyskutantem". No...,chyba wtedy nie,kiedy nasze ścieżki gdzieś tam się przecięły...
Są tacy,którzy z otwartą tu przyłbicą piszą pod swoimi wypowiedziami tutaj:
porucznik/pwd,itp./ Jan Kowalski/Maria Nowak lejtnant /H.O. na ten przykład/
hufiec ZHP Kogutkowo Górne /ale może być też Dolne/
chorągiew ..........
- drużynowy/a/ 761 DH "Wiercipięty"
- przyboczny/a/ 563 SDH "Mokre Stopy"
- zastępowy/a/ 365 WDH "Grzybiczne Paluszki"
- opiekun/ka/ 163 GZ "Za Małe Buciki"
- namiestnik/ka/ hufca ds. rozmów z woźnymi w szkole
- członek/ni/ ds. propagandy /pardon,zespół informacji to się zwie teraz.../
- przyszły z-ca/ni/ komendanta hufca ZHP.... /ba,a właściwie,czemu nie komendant?/
- w przyszłości conajmniej członek/ni/ KCH ds. /o rany,co by tu se wybrać?/
- w przeszłości harcerz/ka/ jakiejś tam drużynki /no co,już nie pamiętam! - tyle tego było...!/ - no! To już nie jest dla mnie anonim. Już wiem z kim mam do czynienia...
Ktoś dopominając się ujawnienia imienia innych doprowadzi tutaj do galimatiasu. Ale to jest tylko moje zdanie,a człowiek mylnym najczęściej bywa...

Pozdrawiam ciepło - czuwaj!
hm. Grzesiek Kluczny
hufiec ZHP Opole-Miasto
/poczułem dreszcze w tym momencie,bo jutro wytykanym będę palcami. Ze strachem odwracać będę swój też czerep,patrząc na to,czy jakiś pismak nie czycha... Baj,baj moja ty anonimowości!/

MYCHAS
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: MYCHAS » 03 maja 2006, 21:23

Ja:) pisze:Kurcze dlaczego tak wam na tym zależy czy z kimś anonimowym nie możecie porozmawiać ??to coś złego ??
Powiem Ci tak Druhno / Druhu jestem dalej za anonimowością wg woli forumowicza, ale pierwsza wypowiedź niestety, nastawiła mnie źle wobec twojej osoby, wypowiedź nie składniowa i w sumie bez większego sensu.
A co do rozmowy z anonimowymi jestem jednym z, niewielu, którzy udowodnili swoją dobrą wole w topic namiestnictwa pomóc a nie wytykać.

Więc jeżeli chcesz znaleźć miejsce w tym wątku to napisz np. dlaczego chcesz być anonimowa - zapewne dobrze to ująłem - r.ź -Co Cie skłania do anonimowości, jakie masz z tego zyski, a jakie straty.
www.orneta.zhp.pl

hm. Michał Ludkiewicz

grzesiek
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: grzesiek » 03 maja 2006, 23:38

Drudno/druhu JA. Bez nerwów przeczytaj choćby to,co nabazgrałem tutaj ciut wyżej. Akurat mnie nie przeszkadza Twoje imię - JA. Klikający w to ustrojstwo również jest - JA! Jesteśmy więc imiennikami...,zapewne... Twoje drugie - Zosia,a zwiesz się Samosia - no,to nie jest to już tak anonimowe. Coś z dzieciństwa mi się kołacze,więc nie jesteś już dla mnie takim anonimem /przyjmijmy/. Kliknęłaś Zosiu,min. - "...oraz czy swoje zdania wypowiada składnie! co to za zwyczaj?!" No cóż,choćbym nie mógł buźki piszącego skojarzyć,to powinienem go zrozumieć,co chce mi przekazać. Więc postaraj się Zosiu...

MYCHAS
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: MYCHAS » 04 maja 2006, 00:51

Chciałbym złożyć oświadczenie (bo to teraz modne) że mi dane z zasobów rejestracyjnych są nie potrzebne mogło by być imię i funkcja i tyle ( a nawet nie musi ), podpisu też nie musi być i powtarzam, jestem za anonimowością wg. woli uczestnika forum dopóki nie łamie prawa.
A co do stylu używania języka polskiego , będę wtrącał swoje uwagi.

Przepraszam, za swój osąd nie na miejscu Druhnę o nicku JA:).
W prywatnej rozmowie udowodniła Druhna, że myliłem się pisząc dane w mym poście sformułowania. Za co przepraszam i w pełni zwracam honor.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2006, 00:52 przez MYCHAS, łącznie zmieniany 1 raz.
www.orneta.zhp.pl

hm. Michał Ludkiewicz

sikor
Stały bywalec
imię i nazwisko: Janusz Sikorski
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Ziemi Tyskiej
Chorągiew: Śląska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: sikor » 04 maja 2006, 08:53

A ja mam prośbę do wszystkich anonimów...
Weźcie sobie jeszcze raz przemyślcie co to znaczy ...Harcerz postępuje po rycersku...
I jeśli się okaże że PH nakazuje podpisywać się pod własnymi zdaniami to zacznijcie przestrzegać naszego Prawa. To statutowy obowiązek KAŻDEGO harcerza i KAŻDEJ harcerki.

Pozdrawiam
hm. Janusz Sikorski HR
Redaktor Naczelny czasopisma "Harcerz Rzeczypospolitej"
lesni.pl hr.bci.pl
Przewodniczący ŚKPW

sigma
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: sigma » 04 maja 2006, 09:16

widzę że wylewasz wiele swoich frustracji związanych z tą organizacją. pewnie nie zauważyłaś że z tym peselem to był przykład skrajności. kwestia jest głębsza bo można się spotkać na tym forum z różnymi głupimi, bezsensownymi postami osób, które rejstrują się po to by napisać jednego posta i zniknąć. sądzę że tego się nie da powstrzymać.

lepiej jest chyba się zastanowić nad tym co zmiana regulaminu w punktach mówiących o formularzu rejestracyjnym i danych obowiązkowych ma przynieść. bo argumenty typu "... bo..., bo... ,bo..." do mnie nie przemawiają. a jak ktoś wchodzi tutaj by sobie wylewać swoje frustracje niech nie dziwi się że działa na szkodę innych osób i że pojawiają się takie później głosy jak ten post.
hm. Krzysiek Wojtas HR
Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej | Zespół Harcerski Chorągwi Dolnoślaskiej
www.dzierzoniow.zhp.pl | www.harcerski.dolnoslaska.zhp.pl

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 04 maja 2006, 09:17

Rzeczywiście, może lepiej by było czasami, gdyby niektóre myśli na tym forum były wypisywane ...anonimowo. Słuszat' żałko, czitat' toże...:-)
A poważnie - nie, nie jestem za anonimowością na harcerskim forum.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2006, 09:19 przez StaryWilk, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerski Internet”