serwer w holandii

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
caesar
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: caesar » 28 kwie 2005, 13:38

sigma napisał:
hm.. coz nasz uslugodawca ma czesc swoich serwerow w holandii no i miedzy innymi ten ktory dzierzawi zhp jest w tej holenderskiej serwerowni. nie wiem o co chodzi z ta holandia. niebardzo tez rozumiem awari w serwerowni i co to ma do serwera zhp? jesli chodzi o porzadki na serwerze to osobiscie bylbym za tym aby wstrzymac swiadczenie uslug na tydzien i zrobic to co jest do zrobienia. niestety zdaje sobie sprawe z tego jaka fale zlosci by to wywolalo i rozumiem ze jednak trzeba wszsytko robic powoli i stopniowo.
ja zas nie rozuemiem czego nie rozuemiesz - skoro jest jakas awaria w serwerowni w ktorej stoi serwer z ktorego korzystamy to dlaczego nie widzisz tu zwiazku? dla mnie jest oczywisty

tamta awaria nas nie dotyczyla i zeby wlasnie nas nie dotyczyla przesunelismy przelaczenie o tydzien

a odnosnie drugiej czesci - tez bym wolal, ale bylo to oczywiscie niemozliwe
zreszta (i tu byl moj blad - ze tego nie zrobilem) taka kacja powinna byc poprzedzona miesiacami akcji informacyjno instruktazowych, bo okazalo sie, ze najwiecej problemow wynika z nieumiejetnosci zmiany loginu w poczcie albo niepamietania hasla - przez takie detale powazne sprawy musialy czekac
hm Marcin Wysmułek HR
www.wysmulek.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerski Internet”