Zmiany loginow FTP

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
Zablokowany
sigma
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: sigma » 01 kwie 2005, 18:57

hm.. dostalem mailem informacje na temat nadchodzacych zmian wraz z linkiem do wykazu nowych loginow do ftp. w punkcie gdzie umieszczony jest ten link napisano "zmianie ulegaja loginy FTP, nie bedzie juz loginow numerycznych w postaci 21432, dokladny wykaz nowych loginow opublikujemy wkrotce na stronie:" z tego wynika iz dotyczy to tylko starych kont gdzie loginy byly numeryczne, natomiast w wykazie zmienione sa tez loginy z pakietow czyli nie numeryczne. jak to z tym wlasciwie jest?
hm. Krzysiek Wojtas HR
Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej | Zespół Harcerski Chorągwi Dolnoślaskiej
www.dzierzoniow.zhp.pl | www.harcerski.dolnoslaska.zhp.pl

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 01 kwie 2005, 21:17

Tez mnie to zastanowilo...

Razem z tymi informacjami dostales za pewne tez adres pod ktorym mozesz sprawdzic jak twoj login sie zmienil. Moj w nowym pakiecie pozostal niezmieniony, ale i tak znalazlem go w spisie.

Pozdr.
orcus
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

schmergiel
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: schmergiel » 01 kwie 2005, 21:51

a ja jak wchodziłem za pierwszym razem to strona jeszcze nie działala - moze ktos podać adres
pwd. Łukasz "Schmergiel" Szlachta
drużynowy 9 WDH "Kosmonautów"
...jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...

schmergiel
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: schmergiel » 01 kwie 2005, 21:55

aa znalzłem juz na zi ale co z tego jak mi wyskakuje cos do pisania loginu i hasła a ja nie wiem co wpisac ;]
pwd. Łukasz "Schmergiel" Szlachta
drużynowy 9 WDH "Kosmonautów"
...jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...

caesar
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: caesar » 01 kwie 2005, 22:44

loginy sie zmieniaja - nie wszystkie, niektore - po to jest wykaz zeby sobie sprawdzic

strona nie dzialala, bo nie byla gotowa, dlatego napisalem, ze wkrotce opublikujemy, zreszta chwile potem juz dzialala i jest

login i haslo bylo w mailingu, kto mial dostac, dostal, kto nie ma a potrzebuje niech pisze, nie opublikujemy hasla na stronie
hm Marcin Wysmułek HR
www.wysmulek.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerski Internet”