strona druzyny

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
Zablokowany
100krotka

Post autor: 100krotka » 02 mar 2005, 19:35

to swietnie... naprawde...a jakas przyblizona data...tzn...za miesiac?...za tydzien? czy za pol roku...? to dosc wazne dla mnie

--
101 ŁDH Nadzieja

caesar
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: caesar » 02 mar 2005, 19:58

serwer zhp bedzie dawal takie mozliwosci - bylo juz o tym na forum pare razy
ale utknelismy w kwestiach proceduralnych i finansowych - tak wiec nie teraz, jeszcze za chwilke
hm Marcin Wysmułek HR
www.wysmulek.pl

100krotka

Post autor: 100krotka » 02 mar 2005, 21:02

to swietnie... naprawde...a jakas przyblizona data...tzn...za miesiac?...za tydzien? czy za pol roku...? to dosc wazne dla mnie

--
101 ŁDH Nadzieja

schmergiel
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: schmergiel » 02 mar 2005, 22:22

no ja tak sądze że za roczek mozna sie czegos spodziewać :D a osobiście mam nadzieje ze za tydzień :P

a teraz najlepiej sobie skorzystaj z jakiegos zagranicznego serwera podałbym jakies adresy ale nie wiem czy moge reklamować tu :P (kilka polskich też sie znajdzie
pwd. Łukasz "Schmergiel" Szlachta
drużynowy 9 WDH "Kosmonautów"
...jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...

Fedajkin
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Fedajkin » 03 mar 2005, 09:42

100krotka - czy musi być to koniecznie darmowy serwer? Polecam spojrzeć na stronę http://serwer.harc.pl

Co prawda konta są tam płatne ale nie tak wysoko na innych komercyjnych serwerach, bo śa to konta dla harcerek i harcerzy :D Caesar nie pochwalił się tym, bo pytałaś o darmowe konta, ale ze swojej strony, na prawdę polecam!
Czuwaj!
phm. Sergiusz Papuga
Wydział Systemów Informatycznych
HelpDesk ESHD

caesar
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: caesar » 03 mar 2005, 16:25

Prosilem i prosze jeszcze raz - z uwagi na potencjalny konflikt intersow prosze NIE polecac uslug harcowych na tym forum, ciesze sie, ze jestescie zadowoleni, bardzo mi jest milo itd, ale prosze tego nie robic

forum sluzy do swobodnej wymiany pogladow na rozne tamty dlatego tylko o to prosze, nie chce by ktokolwiek wiazal moja funckje w GK z moim prywatnym projektem

dziekuje za zrozumienie

a co do terminu - nie potrafie podac orientacyjnej nawet daty, czekamy na decyzje natury proceduralnej i na ... kase

hm Marcin Wysmułek HR
www.wysmulek.pl

Fedajkin
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Fedajkin » 07 mar 2005, 09:31

ups... ok, sorry.
Czuwaj!
phm. Sergiusz Papuga
Wydział Systemów Informatycznych
HelpDesk ESHD