czegos nie rozumiem

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
Zablokowany
schmergiel
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: schmergiel » 17 paź 2004, 22:50

wiec po pierwsze to ie rozumiem co to jest ta winieta ;] a moze jest gdzies jakis słowniczek słów tu używanych
a po drugie, czy to wszystko prowadzi zeby wszystkie strony (hufce, drużyny i wszystkie inne serwisy robione dla harcerzy) wyglądały tak jak strona zhp.pl ?
Bo jesli tak, to co sie stanie z takim kims (webmasterem) który sie nie dostosuje. wiadomo kazdy ma inny gust estetyczny i jednemu sie podoba to a innemu owo.
pwd. Łukasz "Schmergiel" Szlachta
drużynowy 9 WDH "Kosmonautów"
...jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...

caesar
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: caesar » 18 paź 2004, 08:16

chyba przestane odpisywac na takie posty - wszystk zostalo juz wiele razy omowione w szczegolach an tym forum
wielokrotnie na tym forum, na stronie ZI oraz w publikowanych dokumentach podkreslalismy - centralny CMS jest dla GK

Hufce go nie dostana nawet jak poprosza, byc mzoe bedzie kiedys inny CMS do wykorzystania przez huce, ale na razie:
1. nie ma takich planow (przemysliwujemy na ten temat, ale bez konkretow)
2. nawet jak cos takiego powstanie to pewnie nie bedzie obligatoryjne
3. jesli nawet bedzie obligatoryjne to bedzie sobie mozna 'skorke' zrobic dowolna

ale dysputa jest jalowa bo - patrz punkt pierwszy

(winieta to to cos na czym leci orzel na zhp.pl - sa nawet pliki wzorcowe do pobrania, ale to tez nie jest istotne bo webmajster bedzie wiedzial, a centralny CMS dotyczy i tak tylko GK)
hm Marcin Wysmułek HR
www.wysmulek.pl

schmergiel
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: schmergiel » 18 paź 2004, 13:22

dzieki :)
a nie chodziło mi o samego cmsa bo sie doczytałem ze nie planujecie go udostepniac, chodziło mi raczej o jakies podobne skórki, czy banery :)
...jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...

caesar
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: caesar » 18 paź 2004, 13:25

schmergiel napisał:
a nie chodziło mi o samego cmsa bo sie doczytałem ze nie planujecie go udostepniac, chodziło mi raczej o jakies podobne skórki, czy banery :)
nie rozumiem, z Twojego posta niczego takiego nie wyczytalem, sprecyzuj pytanie

hm Marcin Wysmułek HR
www.wysmulek.pl

schmergiel
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: schmergiel » 18 paź 2004, 14:07

hmm dokładnie to chodziło mi o to czy na stronie hufca bede musiał umiescic jakis baner i dać podobne kolory do zamieszczonych na stronie zhp.pl ale jak rozumiem to nie.
i chyba chodziło mi tylko o to

caesar
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: caesar » 18 paź 2004, 14:33

nie, nie bedziesz musial, wszystko co bedziesz musial (juz musisz) precyzuje minimum stron WWW, ktore w nowej wersji jest zatwierdzane, a w starej obowiazuje kilka juz lat
nowa wersja porzadkuje pewne sprawy, ale rewolucji nie robi
hm Marcin Wysmułek HR
www.wysmulek.pl

schmergiel
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: schmergiel » 18 paź 2004, 18:12

a mógłbym dostac jakis link do strony lub topicu tu na forum, gdzie jest zamieszczone minimum www
oraz informacje na temat powierzchni dyskowej (choć to chyba jest 50 mb?) oraz ile jest miejsca dostepnego w bazie mysql?

caesar
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: caesar » 18 paź 2004, 18:31

http://www.forum.zhp.org.pl/viewtopic.php?TopicID=1910
minimum jest gdzies w dokumentach (zdaje sie tu: http://www.dokumenty.zhp.org.pl/downloa ... 004_04.pdf), nowe minimum (jak zostanie zatwierdzone - czekamy) zostanie opublikowane na stronie zi.zhp.pl
hm Marcin Wysmułek HR
www.wysmulek.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerski Internet”