Szukam pomocy [sterników i mejsca na rejs/obóz żegl.]

forum harcerskich drużyn wodnych i żeglarskich
ODPOWIEDZ
Stary Wedrowiec
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Stary Wedrowiec » 27 lut 2008, 14:28

Czuwaj

Moja drużyna stara sie o uzyskanie specjalności wodnej. Podjelismy już pewne kroki w tym celu. Ale mam problem z wakacjami poniewaz mimo tego ze mam troje zeglarzy... to dwie z nich sa jeszcze osobami niepelnoletnimi i tu kieruje moja prosbe czy jakas drużyna/szczep pomogła by nam w organizacji rejs dla starszych obozy z elemantami zeglarstwa dla mlodszych. Może byśmy mogli sie z kims połączyć. Chciałbym nawiazac z jakims srodowiskiem kontakt ktory chcialby nam pomoc ruszyc z ta specjalnościa z gory dziekuje:)

pozdrawiam
pwd. Piotr Winiarski ćw.
Drużynowy 21 KWDW Grot
Członek KH
Hufiec Pionki

wroobel
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: wroobel » 28 lut 2008, 22:57

Stary Wedrowiec pisze:tu kieruje moja prosbe czy jakas drużyna/szczep pomogła by nam w organizacji rejs dla starszych obozy z elemantami zeglarstwa dla mlodszych. Może byśmy mogli sie z kims połączyć.
Witaj! :D
1. Napisz ilu Was jest chętnych na obóz, ilu na rejs. I może kilka szczegółów więcej. To może komuś łatwiej będzei się zadeklarować.
2. Spróbuj zagadać, jakąś drużynę, która wiesz (od kogoś albo z ich strony) że już gdzieś jedzie na obóz albo rejs – ich konkretnie, czy możesz się przyłączyć ze swoją ekipą. To taki psychologiczny aspekt „wołania o pomoc” – jak prosisz wszystkich to nikt nie czyje się „kompetentny” ;) a jak wskażesz palcem już kogoś to on zaczyna czuć się „odpowiedzialny” ;)
3. W wątku na forum specjalności znajdziesz opis form wodnej akcji letniej ich program, przybliżone koszty i potrzebną kadrę.

peshoo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: peshoo » 29 lut 2008, 01:23

A to Ty dzwoniłeś do nas! Jaki ten świat mały :)
pwd. Michał Pesz HO
Żeglarski Krąg Akademicki
Harcerski Ośrodek Wodny STANICA

"Życie jest o wiele bardziej skomplikowane niż belka swobodnie podparta" dr hab. inż. R. K.

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wodniacy i Żeglarstwo”