[Mundur] Mundury instruktorskie - gdzie kupić?

forum harcerskich drużyn wodnych i żeglarskich
panwac
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: panwac » 05 kwie 2010, 21:15

Mhmm,
Kwestię czapek pilnuje jeden z instruktorów mojej chorągwi - zamówienie pewnie już poszło i jest realizowane, ale jeśli nie, jeśli święta przeszkodziły, to może jeszcze uda się w nie wpasować... no nie obiecuję.
Gdybyś szukał na własną rękę, to najpierw poczytaj wątki na forum - znajdziesz tam informacje, jaki to powinien być krój, także to, że taką czapę da się kupić za mniej niż sto złotych... a u najbardziej znanego obecnie producenta nie powinna być droższa niż 150 za sztukę.
Co do emblematu - jasne, choć jeśli potrzebujesz już, to polecam zapytać wpierw Wiktora. Sam mam emblemat z tamtej partii sprzed 8 lat - on nie jest zły, po prostu o jakieś 4-5 mm za wysoki. :)
hm. Piotr Nowacki kpt.j.
instruktor Zespołu Pilota Chorągwi Łódzkiej ZHP
instruktor Retmanatu Hufca Łódź-Polesie - HKW "Dal"
WODNIACY | SZANTOWIĄZAŁKA | WENECJA

Czternastak
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Czternastak » 06 kwie 2010, 21:57

heh pisalem mu wiadomosc na forum i nie uzyskalem odpowiedzi :)
a w sumie jak macie zamawiac to juz nie bede szukal tylko bym odkupil 5 emblematow a z czapka sobie poradze :D
dzieki za informacje i jak cos to napisz mi na tego maila jak zamowicie :D albo napisz posta w tym watku.. z gory dzieki
CZUWAJ!
Komandor HKW w Przemyślu, XIV Przemyska Harcerska Drużyna Wodna im.hm. Edwarda Heila

KIERO
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: KIERO » 09 maja 2010, 18:48

Witam. Ja w sprawie koszuli instruktorskiej czy już zakończyły się testy i gdzie można zamówić ewentualnie przez kogo można zamawiać
Ostatnio zmieniony 09 maja 2010, 18:49 przez KIERO, łącznie zmieniany 1 raz.
Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki : im wyżej postawieni , tym rzadziej do czegoś służą.

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wodniacy i Żeglarstwo”