Jak zdobyć pieniądze na remont łódki?

forum harcerskich drużyn wodnych i żeglarskich
Zablokowany
P.Tom
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: P.Tom » 26 paź 2006, 16:34

Piszę w tym dziale, ponieważ dotyczy to już wody... a mianowicie:

mam aktualnie w remoncie drewnianego Cadeta klasy regatowej... jak wiecie wiąże się to z wielkimi kosztami... jak zdobywacie pieniądze na remonty? czy jest możliwość zdobycia pewnych funduszy w ramach zhp lub innych? jak radzicie sobie z utrzymaniem i konserwacją jachtów drewnianych? i ostatnie już pytanie: jakie żaglownie polcecacie i czy w chorągwi gdańskiej jest możliwość jakiegoś zdobycia doświadczenia w związku z zajmowaniem się "drewnem"... ? (moje pytanie wynika z tego że jestem drużynowym druzyny ktora dopiero od tego roku jest drużyną wodną i właśnie przejmujemy do końca wszystkei jachty które otrzymaliśmy...) ...

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi i rady...
Tomasz Niewolin
drużynowy 32 Harcerskiej Drużyny Wodnej "Baszta" im. TOW "Gryf Pomorski"
Komenda Hufca ZHP Lębork

peshoo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: peshoo » 27 paź 2006, 19:55

Jak to bywa w kapitaliżmie najpierw musisz mieć kasę żeby w coś zainwestować, a potem zbierasz profity :)
Nie wiem jak u ciebie jest z bazą, ale dobrym pomysłem jest wypożyczalnia wszelkiego pływającego sprzętu :)
Spróbuj też wystartować o pieniądze z urzędu miasta - jest pełno programów, trzeba się tylko rozejrzeć.
pwd. Michał Pesz HO
Żeglarski Krąg Akademicki
Harcerski Ośrodek Wodny STANICA

"Życie jest o wiele bardziej skomplikowane niż belka swobodnie podparta" dr hab. inż. R. K.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wodniacy i Żeglarstwo”