[Mundur] Gdzie kupić? -> kiedy będą nowe mundury?

forum harcerskich drużyn wodnych i żeglarskich
Zablokowany
Anarin

Post autor: Anarin » 09 paź 2006, 17:07

A tak na boku mam pytanie... co do regulaminu... kiedy pojawią się nowe bluzy (o ile mają takowe być) jak narazie w "4żywiołach" nie ma (tylko stare), poza tym co do reszty umundurowania oficjalnego czy wogóle gdzieś jeszcze można dostać coś takiego jak pionierki/traperki nie uśmiecha mi się kupowanie jakichś innych czarnych butów??? tego też brak przynajmniej w sklepie internetowym.
Czy nie lepszym wyjściem byłoby żeby w składnicach były spódnice i spodnie dla specjalności wodnej? Wtedy skompletowanie munduru było by o wiele prostrze i tańsze.
Z tego co wiem na dzień dzisiejszy jest to kombinatowyka stosowana...

Pozdrwaiam

orite
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: orite » 09 paź 2006, 20:36

http://4zywioly.pl/index.php?do=products&navi=15,01 - nie wem skąd hasło, że nowych koszul nie ma w 4Ż? Pisze "na wyczerpaniu" ale to nie znaczy, że zupełnie nie ma.
Idę by dotrzeć, wręcz idę by iść - czynność jest skutkiem, przyczyną jest myśl...

peshoo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: peshoo » 09 paź 2006, 22:23

Druhno,
Przypominamm, że to jest forum wodniaków. Ani chodziło o BLUZY.
Wodniackie.
A nie koszule "zielonych".
Co zaś do głównego tematu: ostatnia wieść niesie, że nowe bluzy są projektowane. Sądząc po tym jak długo są projektowane, to może będą nawet dobre (grunt żeby nie wrzucili dziurki na krzyż, flagi Polski i logo ZHP :) ).
Pomysł żeby sprzedawać kompletny mundur (a nie samą bluzę) w sumie jest genialny w swej prostocie i odkrywczości, ale obawiam się że wykonanie mogłoby być... Choć nie ma rzeczy niemożliwych, ale doświadczenie podpowiada, że do sukcesu dochodzilibyśmy długo i krętą drogą prób i błędów.
pwd. Michał Pesz HO
Żeglarski Krąg Akademicki
Harcerski Ośrodek Wodny STANICA

"Życie jest o wiele bardziej skomplikowane niż belka swobodnie podparta" dr hab. inż. R. K.

orite
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: orite » 10 paź 2006, 09:09

ups.. ;)
czasem jak człowiek zapętli się w głupie pytanie 12 latków na innych forach, to umykają mu szczegóły...
Idę by dotrzeć, wręcz idę by iść - czynność jest skutkiem, przyczyną jest myśl...

Anarin

Post autor: Anarin » 10 paź 2006, 17:28

Szczegóły czasami są ważne, tylko jest jeden szkopuł musze kupić bluzy, a po co tracić kasę na stare skoro zaraz będą nowe?
Dlatego padło pytanie, kiedy będą dostępne nie będę ubierać drużyny w stare, jak np. za dwa dni pojawią się nowe. Jeśli mam czekać rok to jeszcze da się przeżyć, ale jak parę miesięcy to nie ma to najmniejszego sensu.

Czemu brak jest w składnicy spodni czy spódnic dla specjalności to moim zdaniem dyskryminacja? Sorry, ale zieloni nie muszą się tak męczyć ze skompletowaniem munduru.

Orite co do wieku hm... gdzieś w innych tematach jest on poruszony prosze dodaj do 12 jeszcze jedno 12 :D .
Staram się nie zadawać głupich pytań.

Pozdrawiam

Anarin

Post autor: Anarin » 14 paź 2006, 12:14

HAHAHA no mam nadzieję....

Tak zdecydowanie nie ma żadnych informacji na ten temat. Ostatnie są z przed wakacji, ale chyba nic się w tym temacie dalej nie ruszyło, co jest mało zabawne. Zgadza się nic na stronie się nie dzieje - ciszaaa.
Powstaje więc pytania czy w tym temacie coś się też ruszy.
Elercik dzięki za pocieszenie, szczerze mówiąc mam nadzieje że w tym temacie coś się szybko ruszy, ale w cuda nie wierzę. Jeśli chodzi o przewidywania czasowe to ja widze bluzy za 2 lat najwcześnie.

Pozdrawiam

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wodniacy i Żeglarstwo”