BOAT SHOW

forum harcerskich drużyn wodnych i żeglarskich
Zablokowany
Martyna
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Martyna » 22 lis 2004, 21:02

W DNIACH 26-29 GRUDNIA BIEŻĄCEGO ROKU W ŁÓDZKIEJ HALI EXPO ODBYWAJĄ SIE TARGI ŻEGLARSTWA I SPORTÓW WODNYCH BOAT SHOW

Mój szczep. (58.ŁWDH) również będzie miał swoje stanowisko. Serdecznie zapraszam
58. ŁWDH "Rzeka"
Szczep 58. ŁWDH

wroobel
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: wroobel » 03 gru 2004, 19:14

Martyna napisał:
[..]ODBYWAJĄ SIE TARGI ŻEGLARSTWA [..] Mój szczep. (58.ŁWDH) również będzie miał swoje stanowisko. [..]
Targi, targi i po targach... ;)
W kwestii formalnej - stoisko było wspólne wszystkich drużyn wodnych naszej (łódzkiej) chorągwi. Choć nie ukrywam, że cieszy mnie że poszczególni harcerze i drużyny utożsamiają się jak z własnym :D

W tym miejscu szczególnie chciałbym podziękować Szczepowi 58ŁWDH z hufca Łódź-Śródmiescie - za przywiezienie jedenej z dziesięciu Waszych cudnych słomkowych Omeg. Granatowo-Biała Omega była głównym elementem wystroju naszego stoiska :)

Wielkie ukłony należą się Dziecince z hufca Łódź-Bałuty i Adamowi z hufca Łódź-Polesie, którzy podjęli się koordynoać wejścia i działnia drużyn na targach, a było co koordynować bo przez targi przewinąło się jakieś 250-300 harcerzy-wodniaków. Dzięki Wam, ja mogłem "spokojenie" spędzić całą sobotę w chorągwi na Konferencji Wodniackiej 8)

Martyna
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Martyna » 05 gru 2004, 22:03

wiem, że było to stoisko wspólne, jednak gdy pisałam ten post nie byłam aż tak dobrze poinformowane (wstyd i hanba).
Dziękujemy za podziekowania :)
58. ŁWDH "Rzeka"
Szczep 58. ŁWDH

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wodniacy i Żeglarstwo”