Prośba o pomoc w zadaniu na pwd :)

O idei harcerskiej, naszych zasadach, Prawie...
ODPOWIEDZ
Kembux
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Kembux » 10 sty 2012, 19:18

Witam wszystkich, nie wiedziałem gdzie wkleić więc ew prośba do moderatora o przeniesienie.

Cześć! W ramach zadania na PWD szukam informacji na temat ciekawych lub nietypowych obrzędowości występujących u drużyn każdego poziomu z całego kraju. Nie wymagana jest konkretna ilość słów czy zdań, ale chciałbym żebyście jak najbardziej szczegółowo opisywali Wasze obrzędowości. Przede wszystkim podstawowe zagadnienia – jak wygląda dana obrzędowość, czego dotyczy, skąd się wziął taki pomysł, do czego jest to nawiązanie, czy jest on kultywowany przez parę drużyn albo może przekazywany nawzajem. Oczywiście możecie opisać ich kilka. Jeśli macie takie możliwości, albo już gotowy efekt to wskazane są także filmiki, zdjęcia obrazujące opisane obrzędowości. Na wstępie proszę o wpisanie imienia i nazwiska, pełnej nazwy drużyny (bez skrótów – BDW, HDW, itp.) i funkcji pełnionej przez daną osobę w drużynie. Jeśli macie jakichś znajomych, którzy także chcieliby się pochwalić swoimi ciekawymi obrzędowościami to przekażcie im tą wiadomość albo (oczywiście za ich zgodą) podajcie mi do nich namiary (Facebook, GG, mail). Po zebraniu i zredagowaniu informacje te zostaną umieszczone na stronie naszej drużyny - http://94bdw.pl/ .
Kontakt do mnie: Facebook – Kamil Jakubowski; Białystok, Poland. Mail – kembux@gmail.com

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerskie ideały”