Mieszane uczucia

O idei harcerskiej, naszych zasadach, Prawie...
sikor
Stały bywalec
imię i nazwisko: Janusz Sikorski
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Ziemi Tyskiej
Chorągiew: Śląska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: sikor » 07 kwie 2008, 21:39

Czarek61 pisze:...A HR, owszem, ciekawy, szkoda tylko, że liczba czytań poszczególnych artykułów jest mniejsza niż komentarzy związanych z uczuciami (taklże mieszanymi) Maćka...
No cóż HR nie jest pismem dla każdego jednak jak na odnowione pismo (ledwie miesiąc temu - chociaż faktycznie z dłuuugą historią) to 50 czy 60 czytań artykułów które są skierowane do dość ograniczonej liczby odbiorców nie jest złym wynikiem. I generalnie to ... taki sobie argument mający na celu... no właśnie, co właściwie mający na celu ?
A co do wypowiedzi Maćka... Cóż czasem są zbyt zapalczywe ale cóz nie każdy musi być zimną wyważoną rybą. Czasem krew się gotuje... No i co ? Przynajmniej jest życie miast miałkich dziesięć razy przesianych, powycinanych i jałowych słów "kukułek".
hm. Janusz Sikorski HR
Redaktor Naczelny czasopisma "Harcerz Rzeczypospolitej"
lesni.pl hr.bci.pl
Przewodniczący ŚKPW

Maciek P
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Maciek P » 07 kwie 2008, 22:01

Zapalczywe? To ty mnie nie czytałeś jak się naprawdę zapienię. Tu byłem wybitnie wyważony :D

A co do HaeRa, to nie ma on - przynajmniej jak ja to rozumiem - być pismem popularnym, ale właśnie bardziej opiniotwórczym, miejscem wymiany poglądów. Jest więc w innej "niszy", niż "NaTrop". Tak jak inne pisma opiniotwórcze nie będzie miał idących w dziesiątki tysięcy rzesz czytelników, co nie obniża jego wartości. Roczniki "Nowego Państwa" się chowa, "WPROST" po tygodniu ląduje w koszu.
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2008, 22:05 przez Maciek P, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Pietraszczyk 503-664-824
hsg@zhp.pl; maciej.pietraszczyk@strazgraniczna.pl

Nad sruby korouhev zavlála, to v¹ak neznaèí, ¾e je tam sláva,
v¹em vìrným poka¾dé nesmírnou sílu a jednotu dává,
ve znaku kalich, v kalichu víra, jen pravda vítìzí, v pravdì je síla.

Megidox
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Megidox » 09 kwie 2008, 20:31

Ludzie to co przedstawia ten temat jest dokladnie tym o czym mowili na warsztatach - chwytliwy tekst wyrwany z kontekstu moze zrobic wiele. Że akurat Tybet był tematem nie dosc ze goracym to poruszanym przez niektórych uczestników w prywatnych rozmowach to został akurat on użyty. Nie był to żaden chwyt polityczny wiec nie ma o co sie martwic ze zaczyna sie upolitycznianie naszej organizacji, a akcje zorganizowana pod pokojem Maćka była zorganizowana przez wędrowników których nikt do tego nie namawiał, wszyscy robili to z własnej nie przymuszonej woli( i wydaje mi sie ze wiele osob nawet nie traktowala tego hasla doslownie tylko brala go za zwykly slogan)

Pozdrawiam Cytrus

p.s - WOLNOŚć DLA TYBETU
Chodz życie ciąży a psycha siada nie mogę się poddać to moja zasada

Maciek P
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Maciek P » 09 kwie 2008, 20:55

Krystianie, "chwytliwy tekst wyrwany z kontekstu moze zrobic wiele" złego. I o tym piszę, żeby uważać. Łatwo dać się wmanipulować. Trudniej z tego się potem wyplątać.
Po prostu, uważajcie.
Maciej Pietraszczyk 503-664-824
hsg@zhp.pl; maciej.pietraszczyk@strazgraniczna.pl

Nad sruby korouhev zavlála, to v¹ak neznaèí, ¾e je tam sláva,
v¹em vìrným poka¾dé nesmírnou sílu a jednotu dává,
ve znaku kalich, v kalichu víra, jen pravda vítìzí, v pravdì je síla.

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerskie ideały”