Przygotowywania do ogólnopolskiego zlotu w Kielcach

O idei harcerskiej, naszych zasadach, Prawie...
Zablokowany
Iwona_dezet
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Iwona_dezet » 31 mar 2007, 20:40

Siemka... To znaczy Czuwaj!!! Fajne forum :) W ogole sa fajne rozne takie fora harcerskie :) Mozna sie duzo rzeczy dowiedziec. No ale juz tu nie będę przynudzać :P chciałam się dowiedzieć, jak się przygotowujecie do zlotu w Kielcach :) Ja mam takie postanowienia że do zlotu otworzę i zamknę próbę na krokiewkę, sama nazbieram na nowy mundur, nie będę spóźniała się na zbiórki, będę regulaminowo nosić mundur, nie będę nosić komórki na zbiórki a tym bardziej ich używać oraz odwarzę sie zostać zastępową (już byłam, ale nie umiałąm sobie poradzic z zastepem).
To dosyc duze wyzwanie. Jeszcze pol roku temu bylam po prostu strasznie roztrzepana i nieobowiązkowa. Do harcerstwa naleze od prawie 4 lat, ale dopiero teraz tak na prawde zrozumialam, co to znaczy nalezec do harcerstwa. To nie tylko mundur i obrzedowosc. Postanowilam sie zmienic i dlatego zrobilam sobie takie postanowienia. Mam nadzieje, ze na zlocie w Kielcach poznam duzo nowych ludzi przed ktorymi nie bede musiala sie wstydzic swojej wiedzy o harcerstwie, historii skautingu i zaradnosci, ktora harcerzom na obozach jest niezbedna :) Mysle, ze nie spotkam nikogo, kto nie bedzie wiedzial po co, i dlaczego tu przyjechal. Nie chce, by ktos mnie rozczarowal i abym ja rozczarowala kogos. Pokazmy innym, ze jestesmy prawdziwymi harcerzami. Takie jest wlasnie moje postanowienie na te ostatnie 132 przed obozem. Zrobic z siebie prawdziwa harcerke.

Uwazam ze kazdy powinien sie jakos przygotowac do tego zlotu. Pokazmy, ze przez te 100 lat skautingu nie proznowalismy. Badzmy harcerzami. Zrobmy z siebie prawdziwych harcerzy i jako harcerze spotkajmy sie w Kiecach. Do zobaczenia :*

"przy innym ogniu w inną noc do zobaczenia znów"...

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerskie ideały”