89 Plus i harcerskie ideały?

O idei harcerskiej, naszych zasadach, Prawie...
Zablokowany
harcerka_zhp
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: harcerka_zhp » 12 lut 2007, 19:59

Mi generalnie ten program się podoba:) (Tylko czemu jest tak wcześnie rano?;)) I właściwiem mam jedno ale, dlaczego są tam sami harcerze z ZHR-ów. Nie mam przeciw nim zupełnie nic, mam nawet przyjaciółkę z ZHR, ale skoro jest to program "Młodość pasja scautingu", to dlaczego biorą w nim udział same ZHR? Czyżbyśmy my nie byli scautami? Czy to nie pokazuje naszemu społeczeństwu, że ZHP nie potrafi się w nic angażować? Choćby ich świąteczna zbiórka żywności dla Polaków zagranicą. Przecież my też to robimy, tylko nie z takim rozmachem...My wiemy, że jest inaczej, ale ludzie "niezrzeszeni" niekoniecznie.

orite
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: orite » 13 lut 2007, 12:15

harcerka_zhp pisze:dlaczego biorą w nim udział same ZHR?
prezenterzy są wybrani z castingu, przynależność organizacyjna dla producenta nie miała nic do rzeczy, po prostu ludzie z ZHR zaprezentowali się lepiej.
Idę by dotrzeć, wręcz idę by iść - czynność jest skutkiem, przyczyną jest myśl...

maciupa
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: maciupa » 14 lut 2007, 00:52

pit pisze:Na www.89plus.pl można zobaczyc archiwalne odcinki.
Pzdr.
No własnie albo mam juz całkiem zepsute oczy albo nie mozna ich zobaczyc. Może ktoś choć jednym linkiem zarzucić :)
pwd. Jakub Maćkowski HO
Krakowski Harcerski Krąg Akademicki "Diablak"

maki
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: maki » 15 lut 2007, 19:58

Uważam że jeśli jest to program dla harcerzy z Polski to osoby prowadzące należyć z innych środowisk powinny być w ZHP, ZHR i innych orgazniacji harcerskich.
pwd. Krzysztof Makowski H.R.
drużynowy 2 ŚDW ARKADIA
Hufiec Bystrzyca Kłodzka
http://bystrzycaklodzkazhp.pxd.pl/
http://bystrzycaklodzka.zhp.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerskie ideały”