Propozycja dotycząca obozu letniego

Wydział Starszoharcerski harcerzestarsi.zhp.pl
ODPOWIEDZ
marcin_mistrz
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: marcin_mistrz » 02 maja 2008, 15:13

Witam

piszę w tej części, bo nie znalazłem czegoś bardziej odpowiedniego,

Mam taką sprawę, do tych wszystkich drużynowych, którzy organizują obozy, ja będę to robił w tym roku poraz pierwszy nie wiem jako do tego się zabrać, więc poprosiłem jednego znajomego o pomoc, on nie jest z harcerstwa, ale siedzi trochę w temacie takich różnych biwaków i obozów. I on zaproponował mi coś takiego:

"Ja mam bazę letniskową w samym środku lasu nad rzeką na Roztoczu, kuchnia jest w takiej świtliczce, tam też jest stołówka, a uczestnicy moich obozów śpią tak jak harcerze w namiotach, więc możemy zrobić tak bierzesz swoich harcerzy, pakujesz w autokar przyjeżdżasz do mnie ja pożyczam ci wszystko co będziesz chciał, namioty, garnki, sprzęt kuchenny, narzędzia itp. i rozbijacie się gdzieś w lesie, gdzie będziecie chcieli. A jeżeli chcesz to możesz u nas jeść, korzystać z łazienek itp. (wszystko do dogadania). Po prostu przyjeżdżasz tylko z dziećmi i niczym się nie martwisz, a jak będziesz zgłaszał do sanepidu to my mamy papiery na bazę to się po prostu oddzielny turnus zgłosi i tyle."

Mniej więcej coś takiego mi powiedział, co wy o tym sądzicie???

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze starsi”