Pytanie

Wydział Starszoharcerski harcerzestarsi.zhp.pl
Suchy_13
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Suchy_13 » 24 mar 2008, 23:53

Pomijając to, że przez Twoje pytanie z początku tematu widać chęć pójścia na łatwiznę, a nie tędy droga, to zastanawia mnie jedna rzecz. W innym temacie pisałeś parę miesięcy temu, że dopiero zostałeś zastępowym, że nie złożyłeś jeszcze przyżeczenia itd, od tego czasu pewnie coś się w tej sprawie zmieniło, ale jakoś wydaje mi się, że otwarcie próby na HO po takim krótkim czasie to jednak za szybko. Z założenia HO zdobywa się przynajmniej w wieku 16 lat, a tyle chyba jeszcze nie masz? Jeśli się mylę to proszę sprostować ;).

Życzliwek
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Życzliwek » 25 mar 2008, 11:04

Robie sprawności w ramach naramiennika to pomyłka ty masz zmierzyć się z soba a nie z tym czy roślina urośnie. Poza tym nie łączy sie zadań na dwie próby jeśli coś jest w jednej to wiadomo że nie będzie w drugiej

futuristka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: futuristka » 25 mar 2008, 11:22

Niektóre sprawności mogą być wyczynem dla danej osoby. Przecież dla gaduły, która boi się ciemności i nocy w lesie wyczynem są Trzy Pióra.

sikor
Stały bywalec
imię i nazwisko: Janusz Sikorski
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Ziemi Tyskiej
Chorągiew: Śląska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: sikor » 25 mar 2008, 13:50

Dokładnie. Niektóre sprawności spokojnie są wyczynem.
hm. Janusz Sikorski HR
Redaktor Naczelny czasopisma "Harcerz Rzeczypospolitej"
lesni.pl hr.bci.pl
Przewodniczący ŚKPW

Caleb
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Caleb » 26 mar 2008, 22:18

Suchy_13 pisze:dopiero zostałeś zastępowym, że nie złożyłeś jeszcze przy<b>RZ</b>eczenia itd, od tego czasu pewnie coś się w tej sprawie zmieniło, ale jakoś wydaje mi się, że otwarcie próby na HO po takim krótkim czasie to jednak za szybko.
juz dawno mam zamkniętego odkrywce. Czekanie na Krzyż ok 6 lat to dla Ciebie również za szybko? za niedługo możliwe, ze bede przybocznym ;]

Suchy_13 pisze:Z założenia HO zdobywa się przynajmniej w wieku 16 lat, a tyle chyba jeszcze nie masz? Jeśli się mylę to proszę sprostować ;).
no moze sie nie mylisz, ale we wrześniu kończe 16 lat :)
HO Marcin Walkowicz
33HDT Włóczykije im. Jerzego Kukuczki, ZPiI
Hufiec Ziemi Mikołowskiej

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze starsi”