Poszukuje!!!!

Wydział Starszoharcerski harcerzestarsi.zhp.pl
Zablokowany
Carla-pwd
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Carla-pwd » 30 lip 2007, 15:07

czuwaj :)

Szukam i szukam i albo nie umiem znaleść albo nie ma...

Chodzi o jakąś strone internetowa Hufca Piaseczno.. szczep w Piasecznie znalazłam... (jeśli ktoś tu od nich zagląda to tez prosiłabym o kontakt)
Ponieważ jestem sobie pwd-niczka :) Teoretycznie jak widzicie działam w 2 miejscach: Tarnobrzeg, Warszawa ale mieszkam w Piasecznie... a ponieważ pewiem kochany biocian przyniusł mi kochane dzieciątko... to niestety wyjazdy do Tarnobrzega i nawet Warszawy są.... powiedziałabym nieco bardzo ograniczone :)... pomyślałam, że miło by było zaglądnąć do Was do hufca, Szczepu, drużyny.. i podziałać z Wami.. jakoś może pomóc... mam pewne dokumenty, które może i u Was się przydadzą, a nie chce rezygnować z czegoś w czym "siedzie" 9 lat, także bardzo bym prosiła o kontakt albo na meila, albo na gg:6083530. :)

CZUWAJ :)
... Składam się z kropelek wspomnień, okruchów marzeń i pierwiastka nadzieji, szczypty uśmiechu i garści słonecznych promieni ...

Inspektorat HSG i HSRD WS GK ZHP-
pwd. Karolina Narolska

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 30 lip 2007, 15:13

phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

Carla-pwd
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Carla-pwd » 31 lip 2007, 09:12

Dziekuję za te informację.. ale nie o to mi chodziło bo GDZIE znajduje się HUFIEC to ja wiem (teraz wszyscy są na obozach wiec hufiec jest zamknięty)
chodziło mi bardziej o "strone internetowa Hufca Piaseczno" a nie o dane kontaktowe... ale dziękuję :)
... Składam się z kropelek wspomnień, okruchów marzeń i pierwiastka nadzieji, szczypty uśmiechu i garści słonecznych promieni ...

pwd. Karolina Narolska

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 31 lip 2007, 10:22

Ale może ten hufiec nie ma swojej strony? Zadzwoń pod ten numer, to pewnie do biura, ale może też do komendanta, który Ci powie co i jak :)

BTW: tytułuj jaśniej wątki, które zakładasz, bo samo "Poszukuje" (btw: poszukuję) jest dość lakoniczne.
Ostatnio zmieniony 31 lip 2007, 10:23 przez kiubik, łącznie zmieniany 1 raz.
phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

Carla-pwd
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Carla-pwd » 31 lip 2007, 18:21

druhu Kubiku.. hmm nie potrzebuje rad typu "zadzwon" bo tak jak zaznaczyłam jest obóz (wiem bo byłam w tym hufcu i taka infomrację tak przeczytałam) strona jest mi "potrzeba" po to, ażeby się zoriętować jaki jest ten hufiec, czym sie zajmują, jak działają itp. taki ZWIAD i ROZPOZNANIE TERENU tylko bez maskowania ;)

Co do tytułu... hmm może chciałam, ażeby każdy kto jest zaciekawiony Wszedł a nie mijał ten wątek wzrokiem jak widać druh zaciekawiony był i wszedł, odpisał choć nie na temat :)

pwd. Karolina Narolska

filipek
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: filipek » 01 sie 2007, 13:53

Carla-pwd
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Carla-pwd » 01 sie 2007, 20:29

Druhu filipku.... właśnie o to mi chodziło.. serdecznie dziekuję :) Zwiad będzie jak ta lala :)

pwd. Karolina Narolska

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze starsi”