Zlot w Krakowie 2010

forum Wydziału Zagranicznego GK ZHP
Rafal
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Rafal » 17 paź 2009, 11:17

23 - 26 października mamy warsztaty całej kadry hufca w Gorcach. Następne takie spotkanie będzie z okazji Wigilii Hufca. Teraz jedzie 50 osób... co mam im powiedzieć o Zlocie?

Biorąc stan przygotowań... niewiele. W sumie.. Nie mam im nic do powiedzenia... Ja nie wiem jak GK sobie wyobraża udział harcerzy w tym Zlocie? Że podejmiemy decyzję o udziale w maju?

Niepoważne to jest na maxa...

Rafał
Hufiec ZHP Radom - miasto
Centrum Wychowania Morskiego ZHP w Gdyni

agulka04
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: agulka04 » 17 paź 2009, 15:35

Biorąc pod uwagę, że pierwsza rata miała być wpłacana do 15 grudnia to ciężko będzie podjąć decyzję w maju.
hm. Jolanta Wysocka
drużynowa - 100 GZ "Leśne zwierzęta"
Szef HZKK
Hufiec Ziemi Tarnogórskiej

Rafal
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Rafal » 17 paź 2009, 17:59

agulka04 pisze:Biorąc pod uwagę, że pierwsza rata miała być wpłacana do 15 grudnia to ciężko będzie podjąć decyzję w maju.
Zawsze się znajdzie ktoś, kto mi przypomni , żebym przestał na forum posługiwać się ironią... Ok, już wyłączam i ironię i przerysowania i żarty.

Rafał
Hufiec ZHP Radom - miasto
Centrum Wychowania Morskiego ZHP w Gdyni

Vandrey
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Vandrey » 17 paź 2009, 18:01

agulka04 pisze:Biorąc pod uwagę, że pierwsza rata miała być wpłacana do 15 grudnia to ciężko będzie podjąć decyzję w maju.
zdziwiłabyś się. Podejrzewam, że nabór będzie prowadzony jeszcze grubo po zimie 2010

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 17 paź 2009, 18:41

Rafal pisze:
Zawsze się znajdzie ktoś, kto mi przypomni , żebym przestał na forum posługiwać się ironią... Ok, już wyłączam i ironię i przerysowania i żarty.

Rafał
Ciebie jeszcze stać na ironię, ja się wściekam :(
Pisaliśmy z Grzegorzem o błędach i rażących przeinaczeniach w 10 krokach, zero reakcji.
Nie wiem jak to określić, bo cisną się na klawiaturę przykre słowa.
PS
Ładnej pogody w Gorcach, / Teraz leży kupa śniegu :D/, pomacham Wam ze swojej gawry w Stróży za Myślenicami :D
Ostatnio zmieniony 17 paź 2009, 18:48 przez StaryWilk, łącznie zmieniany 1 raz.

agulka04
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: agulka04 » 17 paź 2009, 20:32

Rafal pisze:Zawsze się znajdzie ktoś, kto mi przypomni , żebym przestał na forum posługiwać się ironią... Ok, już wyłączam i ironię i przerysowania i żarty.
W tej sytuacji to ratuje nas tylko ironia i żarty....
Ostatnio zmieniony 17 paź 2009, 20:32 przez agulka04, łącznie zmieniany 1 raz.
hm. Jolanta Wysocka
drużynowa - 100 GZ "Leśne zwierzęta"
Szef HZKK

Stawik
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Stawik » 22 paź 2009, 10:16

Strona "już" jest, a z tego co wiem miała być jakoś we wrześniu. Niestety na stronie praktycznie nic nie ma, po za terminem wpłat i kwot. 16.10 Była zbiórka Komendantów Gniazd, więc może coś ruszy... musimy być dobrej myśli :)
pwd.Przemysław Stawicki HO
Drużynowy 100 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej "Agger Lupinus"
Szef Zespołu ds. Promocji i Informacji

dokumenty
Stały bywalec
imię i nazwisko: Czesław Przybytek
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Kraków-Krowodrza
Chorągiew: Krakowska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: dokumenty » 22 paź 2009, 12:21

Stawik pisze:Strona "już" jest, a z tego co wiem miała być jakoś we wrześniu. Niestety na stronie praktycznie nic nie ma, po za terminem wpłat i kwot. 16.10 Była zbiórka Komendantów Gniazd, więc może coś ruszy... musimy być dobrej myśli :)
Nie "już jest", tylko "jeszcze nie ma"
To nie jest strona zlotu.

Bo
http://zlot2010krakow.pl/
to strona gniazda krakowskiego

http://zlot2010krakow.pl/index.php?opti ... 23&lang=pl
Strona zlotu Chorągwi Krakowskiej
Wpisany przez Administrator
sobota, 17 października 2009 18:07

Serdecznie informuję, ze strona nie jest jeszcze dokończona, w najbliższym czasie nabierze odpowiednich barw, a jej treść zostanie poszerzona. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.
hm. Czesław Przybytek HR
tel.kom. 519-160-185

maciejek300
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: maciejek300 » 22 paź 2009, 13:46

Przepraszam że zapytam , wracamy do starej ( moim zdaniem świetnej ) nomenklatury , dlaczego gnaizda prosze tylko o uzasadnienie i dlaczego strona zlotu zlot2010kraków jest tylko krakowska skoro zaprasza sie na niej całą brać na zlot i podaje koszty i terminy wpłat , i jak bedzie wyglądała strona oficjalna zlotu .
Maciej Branowski fizyk HO
kwatermistrz szczepu twierdza z gliwic

wyksztalcioch
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: wyksztalcioch » 22 paź 2009, 21:01

Widzę, w chorągwi krakowskiej zlot będzie kosztował "tylko" 350 złotych. Skąd obniżenie kosztów o 100 złotych? Jacyś sponsorzy, czy jak?

cebul
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: cebul » 22 paź 2009, 21:19

A to ciekawe. Sądzę, że nie tylko ja i Tomek będziemy wdzięczni za wyjaśnienie tej kwestii. Bo jeśli to nic zdrożnego, to czemu nie wyjaśnić? No chyba, że ta dodatkowa stówa od reszty, to "czysty zysk" ;)
hm. Mateusz Cebula HR
Drużynowy 5. Dębickiej Drużyny Wędrowniczej "Sprzysiężeni" im. Dębickich Sybiraków
Komendant 7. Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" im. gen. Mariusza Zaruskiego
Komendant Hufca Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów
Przewodniczący Rady Chorągwi Podkarpackiej
instruktor Wydziału Wędrowniczego GK ZHP

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 22 paź 2009, 23:16

Raczej pomoc Rady Miasta Krakowa dla uczestników krakowskiego Gniazda, ale piszę to "nieoficjalnie". No i jeszcze jedno Mateuszu, jakoś niespecjalnie wygląda na to żebyśmy w Krakowie byli "domówieni" przez p.t. Sztab do organizacji Zlotu. Swoją drogą to ciekawy pomysł - Zlot w Krakowie, ale organizatorzy jakoś "pozakrakowscy"..................... ;)

cebul
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: cebul » 23 paź 2009, 07:46

Dzięki za wyjaśnienie :) A co do drugiej części Twego posta Stary Wilku - aż żal brać się za komentowanie tego całego zamieszania. I jak tu podejmować decyzje o wyjeździe na Kraków, kiedy z jednej strony krąży w sieci koncepcja organizacji zlotu, a z drugiej okazuje się, że to czy tamto jest jeszcze niepewne - na 10 miesięcy przed zlotem i na 2 przed pierwszą, bezzwrotną ratą?! Nie mówię tu o jakiś szczególikach, tylko treści wspomnianej koncepcji :(
hm. Mateusz Cebula HR
Drużynowy 5. Dębickiej Drużyny Wędrowniczej "Sprzysiężeni" im. Dębickich Sybiraków
Komendant 7. Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" im. gen. Mariusza Zaruskiego
Komendant Hufca Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów
Przewodniczący Rady Chorągwi Podkarpackiej
instruktor Wydziału Wędrowniczego GK ZHP

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 24 paź 2009, 10:14

Mateuszu, nikt nie bedzie się pchał tam, gdzie go nie chcą ;) to jedno. Po drugie, tu na tym forum Grzesiek Skrukwa napisał swoje uwagi do "10 kroków", ja też, choć niepełne. Uwagi Grześka poważne, bo to historyk i znawca przedmiotu. A "wpadka z projektem Krzyża" godna ....Młodzika ?. A jak najbardziej słuszne uwagi Rafała Klepacza co do samej IDEI Zlotu ? I CO ? I NIC !
Cóż , widać działamy w....różnych Związkach :D
Ostatnio zmieniony 24 paź 2009, 10:17 przez StaryWilk, łącznie zmieniany 1 raz.

Stawik
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Stawik » 05 lis 2009, 08:19

maciejek300 pisze:Przepraszam że zapytam , wracamy do starej ( moim zdaniem świetnej ) nomenklatury , dlaczego gnaizda prosze tylko o uzasadnienie i dlaczego strona zlotu zlot2010kraków jest tylko krakowska skoro zaprasza sie na niej całą brać na zlot i podaje koszty i terminy wpłat , i jak bedzie wyglądała strona oficjalna zlotu .
Wczoraj tzn. 4.11 byłem na odprawie drużynowych drużyn zlotowych gniazda śląskiego.
O stronie całego zlotu nic nie słyszałem, podobno ma powstać.... Jeśli chodzi o gniazdo śląskie to strona będzie zamieszczona pod adresem www.krakow2010.slaska.zhp.pl :) są już tam podstawowe informacje, a całkowicie integralna strona ma powstać na dniach. Tak przynajmniej zapewniała nas komenda gniazda :)
pwd.Przemysław Stawicki HO
Drużynowy 100 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej "Agger Lupinus"
Szef Zespołu ds. Promocji i Informacji

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Skauting”