Hufiec Wilno pgk

forum Wydziału Zagranicznego GK ZHP
ODPOWIEDZ
domx
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: domx » 28 paź 2007, 22:04

Czuwaj!

czy ktoś orientuje się jak/z kim skontaktować się w Hufcu Wilno pgk? Ich internetowe zasoby pozostawiają wiele do życzenia, ale wciąż je drążę w nadziei, że wpadnę na odpowiedni trop i uda mi się skontaktować czy to z komendanturą, czy z jakimś instruktorem czy chociażby ze skautem z tegoż hufca. Jeśli ktoś dysponuje odpowiednimi informacjami, prosiłbym o kontakt! Z góry dziękuję za pomoc, druhny i druhowie.

Maciek P
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Maciek P » 28 paź 2007, 22:16

Maciej Pietraszczyk 503-664-824
hsg@zhp.pl; maciej.pietraszczyk@strazgraniczna.pl

Nad sruby korouhev zavlála, to v¹ak neznaèí, ¾e je tam sláva,
v¹em vìrným poka¾dé nesmírnou sílu a jednotu dává,
ve znaku kalich, v kalichu víra, jen pravda vítìzí, v pravdì je síla.

domx
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: domx » 28 paź 2007, 22:27

domx pisze:Ich internetowe zasoby pozostawiają wiele do życzenia, ale wciąż je drążę w nadziei, że wpadnę na odpowiedni trop i uda mi się skontaktować czy to z komendanturą, czy z jakimś instruktorem czy chociażby ze skautem z tegoż hufca.
Dziękuję za sugestię druhu, ale jestem już na takim etapie, że najpierw googluję, a potem pytam. Moja zacytowana wypowiedź odnosi się właśnie do linku, który druh podał. Niemniej dziękuję za odpowiedź ;)

edit: dodam jeszcze, że być może możliwość nawiązania kontaktu zaistnieje, gdy stanę się członkiem grupy dyskusyjnej Wilna, o co już zdążyłem aplikować parę godzin temu na tej właśnie stronie. Czekam teraz na zatwierdzenie prośby przez moderatora.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2007, 22:31 przez domx, łącznie zmieniany 1 raz.

zophia
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: zophia » 11 lut 2008, 18:05

Witam! Obecnie działam w hufcu Wilno. Troche juz czasu od rozpoczęcia wątku minęło, ale odezwę się również na priv :)

kalu
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kalu » 12 lut 2008, 02:57

Chetnie podejme kontakt a nawet współpracą
phm Piotr Kalewski

Pod błękitnym niebem...

Helenka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Helenka » 05 sie 2008, 20:01

O. Ja kiedyś (styczeń 2002?) widziałam się z harcerkami z "Szafirowej piątki" i "Czarnej trzynastki". Bardzo miło wspominam tamto spotkanie - a kontaktować można się było też przez dyrektora polskiej szkoły w Wilnie - wtedy był Naczelnikiem (?) ZHP na Litwie. I nawet jeśli już nie pełni tej samej funkcji, to pewnie tą drogą też można znaleźć miejscowych harcerzy i harcerki.
Pozdrawiam
phm. Helena Anna Jędrzejczak HR
Komendantka Szczepu 23 WDH "Pomarańczarnia"
Hufiec Warszawa Mokotów

wayta

Post autor: wayta » 30 lip 2009, 20:46

eem Czarna Trzynastka nie w hufcu a w zwiazku,mile ze spotkaliscie sie z moja druzynka :)

kasiuleneczka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kasiuleneczka » 30 sie 2009, 13:16

A Czarna Trzynastka była <tak mi się zdaje> na zlocie w Kielcach 2 lata temu ,albo chociaż jakieś osoby z tej druzyny były, mylę się?
Kontakt mozna ''złapac'' przez portal harcerz.eu Wiem,bo sama kiedyś pisałam z osobą z 13stki. :)
:)

asia16
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: asia16 » 31 sie 2009, 17:13

Jak druh potrzebuje jeszcze namiary na ZHPnl to ja mam do naczelniczki kontakt telefoniczny.

rafal bednarczyk
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: rafal bednarczyk » 03 wrz 2009, 00:47

Witam,

jesli ktos jeszcze jest zainteresowany wspolpraca z ZHP na Litwie i chcialby nawiazac kontakt z jego srodowiskami to zapraszamy do Wydzialu Zagranicznego GK ZHP. Korzystajac z okazji moge tez napisac, ze w pazdzierniku ZHP na Litwie bedzie organizowalo kurs druzynowych, na ktory bedziemy chcieli wyslac wykladowcow - poszukiwac bedziemy doswiadczonych druzynowych prowadzacych druzyny niekoedukacyjne.

CZUWAJ!
R. Bednarczyk
--------------------------------------------
hm. Rafal Bednarczyk
czlonek GK ZHP, komisarz zagraniczny ZHP

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Skauting”