Wydaje mi sie to troche niepoważne...

forum Harcerskiej Szkoły Ratownictwa
hsr.zhp.pl
SeFer
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: SeFer » 22 wrz 2006, 13:12

Witam!!
Wybaczcie, że pisze o czymś takim na forum, ale inne formy kontaktu niestety zawiodły.
W lutym tego roku podczas kursu instruktorskiego HSR na głodówce zdałem kurs BLS/AED.
Jak poinformowała mnie kol. Magda Stankiewicz potwierdzenie tego faktu w postaci certyfikatu powinienem dostać do ok. miesiąca czasu.
Później ok. lipca dostałem w odpowiedzi na pytanie dlaczego nie dostałem jeszcze tego certyfikatu prośbę o przesłanie swojego adresu i zapewnienie, że niezwłocznie zostanie on mi wysłany. Dane wysłałem niezwłocznie.
We wrześniu do kol. Marka Jędrzejko wysłałem zapytanie o ten certyfikat. Dotychczas nie otrzymałem odpowiedzi.
Minęło 7 miesięcy od kursu. Ja rozumiem opóźnienie miesięczne do półtora ,ale 7 miesięcy???
Naprawdę wydaje mi się to skrajnie niepoważne- czy takim zachowaniem HSR świadczy o swojej solidności koniecznej we współpracy ze służbami.
Nijak też ma się to do PH- "na harcerzu polegaj jak na Zawiszy"(ponoć HSR jest jeszcze w strukturach ZHP... ).
Zawiedziony
PRZEWODNIK GÓRSKI|MIęDZYNARODOWY PRZEWODNIK GÓRSKI UIMLA|SZKOLENIA LAWINOWE

Góra idzie do Ciebie??Nie jesteś Mahometem??... Uciekaj! To lawina!

CYREK1
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: CYREK1 » 22 wrz 2006, 16:16

Certyfikat powinieneś dostać na kursie. Taki jest standard Polskiej Rady Resuscytacji i tak powinno być.
W imieniu Harcerskiej Szkoły Ratownictwa przepraszam Cię, że tak się nie stało. Przepraszam cię dlatego, że jestem członkiem Szefostwa HSR i czuję się odpowiedzialny za to, co robi szkoła. Niestety, nie byłem organizatorem tego kursu i ubolewam, że osoby z którymi rozmawiałeś Cię zawiodły. Przyznaję - tak nie powinno się zdarzyć.

Mam nadzieję, że osoby odpowiedzialne za taki stan rzeczy skontaktują się z Tobą pilnie i otrzymasz certyfikat.
hm. Mariusz Cyrulewski
instruktor HSR

bulon
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bulon » 22 wrz 2006, 17:10

Nijak też ma się to do PH- "na harcerzu polegaj jak na Zawiszy"(ponoć HSR jest jeszcze w strukturach ZHP... ).
ej !
co tak slabo !?
trzeba bylo jeszcze napisac ze sa niedogni mundurow, bycia instruktorem w ogole to wykluczyc z zhp !
Braci się nie traci

SeFer
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: SeFer » 07 paź 2006, 10:33

Minęło już ponad 2 tygodnie, tutaj dalej nic...nie wiem co mam myśleć...

SeFer
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: SeFer » 07 paź 2006, 10:36

bulon pisze:
ej !
co tak slabo !?
trzeba bylo jeszcze napisac ze sa niedogni mundurow, bycia instruktorem w ogole to wykluczyc z zhp !
Dam Ci dobrą radę, bo chyba Ciebie jeszcze nikt tego nie nauczył-NIE WPYCHAJ SIę W NIE SWOJE SPRAWY... Jak masz jeszcze jakieś kretyńskie gadki, to idź do swojej matki/ojca albo dziewczyny ... zobaczymy jak oni zareagują...

biedrona
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: biedrona » 07 paź 2006, 14:01

Druhu Sebastianie,

Rozumiem naturalnie Druha niezadowolenie - ja również byłam na Głodówce na kursie BLS i również nie mam certyfikatu. ALE:

Musi mieć Druh świadomość, że to nie Marek Jędrzejek, Magda Stankiewicz czy kogo tam Druh jeszcze wymienił w postach, wyśle certyfikat, tylko ja - Ewa Sętowska, sekretarz HSR.

Czekałam na maila od Druha (doszły mnie słuchy, że pojawił się problem), ale wciąż go nie mam. To każe mi myśleć, że albo jest Druh nieporadny, albo wcale nie chce tej sprawy załatwić. Pisząc na forum nie oczekujmy efektów. Chociażby dlatego, że niektórzy - np. ja - nie mają czasu/chęci/potrzeby przeglądania forum.

W poniedziałek przygotowuję w GK wysyłkę korespondencji HSR. Proszę o przysłanie do mnie mailem (sekretarz@hsr.pl) swojego adresu korespondencyjnego (do poniedziałku wieczór). Znacznie ułatwi mi to wysłanie przygotowanego już od kilkunastu dni certyfikatu. Odradzam pisanie adresu na forum, chociażby dlatego, że nieprędko tu zajrzę.

Jeśli nie dostanę odpowiedzi, to wyślę certyfikat na adres Chorągwi. Albo gołębiem pocztowym;)

Pozdrawiam i czekam na maila.
Ewa Sętowska
Ewa Sętowska
Sekretarz HSR
-
Impossible is nothing.

SeFer
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: SeFer » 07 paź 2006, 21:19

Ewa wiem, że byłaś na Głodówce..
Natomiast nie zgodzę się z Toba jakoby mnie nazywac nieporadnym.
Wysyłałem swój adres na maile tak jak to napisałem wyżej, natomaist nikt mnie nie poinformował, że powinny iśc do Ciebie...
Logika nakazywałą wysyłać albo do dyrektora kursu, albo do osoby z która się cały czas kontaktowałem się w sprawie tego kursu i tak robiłem.
Pozdrowienia
Seba

bulon
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bulon » 08 paź 2006, 17:10

Dam Ci dobrą radę, bo chyba Ciebie jeszcze nikt tego nie nauczył-NIE WPYCHAJ SIę W NIE SWOJE SPRAWY... Jak masz jeszcze jakieś kretyńskie gadki, to idź do swojej matki/ojca albo dziewczyny ... zobaczymy jak oni zareagują...
ja tez ci dam dobra rade :) zmien organizacje bo ci sie ewidentnie cos pomylilo w glowce twojej wlochatej i wyraznie rozczochranej

masz racje - to byla kretynska gadka- staram sie zawsze dostosowac poziom dialogu do poziomu rozmowcy

pozdrawiam :) bracie
Braci się nie traci

SeFer
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: SeFer » 08 paź 2006, 20:37

Powiem Krótko- to Tobie się coś pomyliło z Twoimi niemerytorycznymi docinkami.....

orite
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: orite » 08 paź 2006, 20:49

Seba, Bulon - obaj zachowujecie się jak przedszkolaki.
Pax panowie, pax.
Idę by dotrzeć, wręcz idę by iść - czynność jest skutkiem, przyczyną jest myśl...

CYREK1
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: CYREK1 » 09 paź 2006, 11:31

Z tego co wiem, to obowiązkiem organizatora kursu jest przygotowanie i dostarczenie certyfikatów, dyrektor kursu musi dopilnowac realizacje tego obowiązku, jesli tak się nie dzieje, to ktoś łamie zasady.
hm. Mariusz Cyrulewski
instruktor HSR

dziechu
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dziechu » 11 paź 2006, 14:39

Tym razem mocno nie rozumiem zachowania instruktorów HSR na tym forum...człowiek chce dostać certyfikat, którego nie może sie doprosić. Czy to jego wina, że ktoś nawalił?
phm Jaro spod Giewonta HO

biedrona
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: biedrona » 11 paź 2006, 21:54

Certyfikat już jest w drodze do Sebastiana, więc chyba nie ma potrzeby dalszego roztrząsania tematu.

I zdaję sobie sprawę z tego, że to sekretariat nawalił, nigdzie nie napisałam, że tak nie jest, więc...?

Pozdrawiam,
ES
Ewa Sętowska
Sekretarz HSR
-
Impossible is nothing.

Marecki
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Marecki » 12 paź 2006, 15:14

Witam,

Mariuszu masz rację, dyrektor ma obowiązek dopilnować wydania certyfiaktów i myślałem nie ukrywam, że tak się stało, ba nawet dosyłałem informacje jeszcze Tomkowi Chruścikowi.
I myślałem, że nie ma wogóle problemu póki nie przeczytałem informacji na forum. Sprawa jest już załatwiona.

Pozdrawiam
Marek
phm. Marek Jędrzejek H.O
Inspektorat Ratowniczy Śląskiej Chorągwi ZHP
http://www.hsr.slaska.zhp.pl

SeFer
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: SeFer » 13 paź 2006, 20:55

Zacząłem i zakończe-certyfikat dotarł.Dziękuje i licze na dalszą współprace mimo wszytskich przeciwności.
Moderatora proszę o zablokowanie tego wątku.
Pozdrowienia

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Ratownictwo”