HSR i HSR

forum Harcerskiej Szkoły Ratownictwa
hsr.zhp.pl
Zablokowany
ufo125

Post autor: ufo125 » 30 sty 2003, 01:19

Właśnie preczytałem sprawozdanie posiedzenia Rady Naczelnej ZHP i było tam takie zdanie:

Na zakończenie punktu "Sprawy różne" został złożony wniosek o dopisanie dodatkowego punktu porządku obrad dotyczącego zwołania zjazdu nadzwyczajnego, w związku z tym Przewodniczący ZHP ogłosił przerwę w zebraniu do dnia 28 czerwca br.

Czy to oznacza, że szykuje się Nadzwyczajny Zjazd ZHP? A może ja źle zrozumiałem treść. Jeżeli tak to czym on jest spowodowany.

--
ćwik Bartłomiej Kolisko
drużynowy Hufiec Chorzów
Chorągiew Śląska

DEXTER

Post autor: DEXTER » 30 sty 2003, 01:27

Rozdrabniasz się...

Kaśka

Post autor: Kaśka » 31 sty 2003, 10:40

Drodzy Druhowie,
Wiem, że nie muszę nic pisać, na pewno sami wiecie, że poziom tych wypowiedzi jest przynajmniej niezadowalający. Może przejdźmy do konstruktywnych wypowiedzi.
pozdrawiam
katarzyna Krawczyk

--
hm. Katarzyna Krawczyk
Harcerska Szkoła Ratownictwa
Wydział Programowy GK ZHP

ufo125

Post autor: ufo125 » 02 lut 2003, 23:19

Właśnie preczytałem sprawozdanie posiedzenia Rady Naczelnej ZHP i było tam takie zdanie:

Na zakończenie punktu "Sprawy różne" został złożony wniosek o dopisanie dodatkowego punktu porządku obrad dotyczącego zwołania zjazdu nadzwyczajnego, w związku z tym Przewodniczący ZHP ogłosił przerwę w zebraniu do dnia 28 czerwca br.

Czy to oznacza, że szykuje się Nadzwyczajny Zjazd ZHP? A może ja źle zrozumiałem treść. Jeżeli tak to czym on jest spowodowany.

--
ćwik Bartłomiej Kolisko
drużynowy Hufiec Chorzów
Chorągiew Śląska

HSI110

Post autor: HSI110 » 07 lut 2003, 23:51

Ja powrócę do samego początkowego tematu.

Kiedyś Ktoś powiedział mi, że na złych z pozoru sprawach można zyskać pozytywny efekt. Promocja na przykrych rzeczach, nie jako zamierzenie, ale wykorzystanie już istniejącego, niepodważalnego faktu. Każdy wie, jak bardzo ZHP i harcerstwo w ogóle potrzebuje promocji, może to jest metoda. Jesteśmy sporą organizacją, czasem silniejszą, czasem słabszą – bo tworzą ją tylko ludzie, a tym zdarzają się potknięcia.
Pomysł prezentacji Instruktorów w ich pracy może być świetny – da nam często rozwiązania problemów, z którymi się borykamy, a przez które już ktoś przebrnął. Da nam wzorce i przykłady, zaowocuje pomysłami metodycznymi, gospodarczymi i kto wie jakimi jeszcze. Warto pokazać ile robią niektórzy instruktorzy, na tle tego jakie prócz harcerstwa prowadzą życie.
Warto by „Czuwaj” nie tylko ustosunkowywał się do zaistniałych i ujawnionych przez media problemów, lecz także samemu pokazywał inne z odpowiednim komentarzem. Rozbrojone bomby wybuchają o wiele rzadziej niż te pozostawiane same sobie.
Rynek prasy związkowej skurczył się „Czuwaj” więc zaczyna pełnić inne funkcję niż w ubiegłych latach, może warto podnieść wyzwanie i stworzyć szpaltę, która będzie korespondować z głodnymi sensacji masami ;).

To takie moje przemyślenia, gdyby podzielić stronę na dwie kolumny i w jednej dać to co złe a w drugiej to co dobre, to sam mój hufiec do obu przydałby wiele materiałów, a śmiem podejrzewać z przykrością, że nie jest on wyjątkiem.

--
Czuwaj! pwd. Maciej Figiel 110 WDH i GZ.
Świat ma tysiące barw, dusza harcerska tylko dwie: BIEL i CZERń

ufo125

Post autor: ufo125 » 10 lut 2003, 01:37

--
ćwik Bartłomiej Kolisko
drużynowy Hufiec Chorzów
Chorągiew Śląska

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Ratownictwo”