Jak zostać harcerzem ??

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 20 sie 2004, 20:29

Piekne slowa... jezeli to piosenka to zaluje ze nie znam melodii, ale refren mi sie bardzo podoba :D
Harcerstwo to jest przepiekna sprawa, a przedewszystkim niezla szkola zycia, ale w wiekszosci rozumieja to tylko harcerze wiec fajnie ze sa jeszcze ludzie ktorzy to cenia i chca wstepywac do Zwiazku :D i za to ich koffam :D bo bez nich nic by nie bylo.

A wstapic do Zwiazku wcale nie jest trudno i nie ma zadnych wytycznych... wystarczy usmiech, chcec poznania i zabawy :D.
"Skautostwo to wspaniala praca, a zarazem walka i zabawa" R. Baden-Powell a co do wieku... to tylko zalezy do jakiego pionuu pasujesz... bo napewno majac 20 latkof nie pojdziesz do zuchow.. chyba ze w charakterze kadry :D a do wedrownikow.

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze udalo Ci sie zostac HARCERZEM :)
I pamietaj ze harcerstwo nie konczy sie na mundurze, bo harcerzem raz, Harcerzem na cale zycie.

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 04 wrz 2004, 18:59

"BY ZOSTAć HARCERKA, TRZEBA CHCIEC, KTO NIE CHCE, NIE ZNAJDZIE MIEJSCA I ODEJDZIE PREDZEJ CZY POZNIEJ"
-E. Grodecka-

sigma
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: sigma » 19 cze 2006, 20:49

coz to nie problem. zglosc sie do ktoregos z 2 hufcow wroclawskich. albo wroclaw stare miasto (www.wsm.zhp.pl) albo do hufca wroclaw fabryczna. moge tez podac ci namiary na konkretne druzyny i osoby ale to juz na priv. moj adres to krzysztof.wojtas@xl.wp.pl
pozdrawiam
hm. Krzysiek Wojtas HR
Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej | Zespół Harcerski Chorągwi Dolnoślaskiej
www.dzierzoniow.zhp.pl | www.harcerski.dolnoslaska.zhp.pl

sigma
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: sigma » 23 cze 2006, 16:45

to jak juz sie wkrecisz to daj przynjamniej znac w jakiej druzynie jestes:) pozdrawiam
hm. Krzysiek Wojtas HR
Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej | Zespół Harcerski Chorągwi Dolnoślaskiej
www.dzierzoniow.zhp.pl | www.harcerski.dolnoslaska.zhp.pl

Stary Wedrowiec
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Stary Wedrowiec » 21 sty 2007, 07:56

tak naprawdę to nie ma różnicy czy to ty będziesz prowadzić zbiorki czy jakiś instruktor... najlepiej by było jakby to był jakiś instruktor... a kwestia samego założenia to należy zgłosić się do najbliższego hufca... dodatkowo trzeba mięć do tego ludzi chętnych i samemu mieć troszkę chęci... życzę powodzenia
pwd. Piotr Winiarski ćw.
Drużynowy 21 KWDW Grot
Członek KH
Hufiec Pionki

Stary Wedrowiec
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Stary Wedrowiec » 21 sty 2007, 21:21

oj może może.... zainteresować:) harcerstwo jest fenomenem gdyż składa się z rożnych form spędzania wolnego czasu a zarazem uczy zaradności braterstwa... tego, czego brakuje nam w dzisiejszych czasach...
pwd. Piotr Winiarski ćw.
Drużynowy 21 KWDW Grot
Członek KH
Hufiec Pionki

Wilczyca12
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Wilczyca12 » 22 sty 2007, 11:57

Czuwaj! A mam takie pytanie, jakie to gimnazjum (w sensie numeru)? Pytam z ciekawosci, bo jestem z Lublina:).

ja proponuje zglosic sie do Komendy Hufca Lublin - www.zhp.lublin.pl

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”