Kiedy dostaje się belke na pagon

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
Paweł G
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Paweł G » 15 cze 2008, 12:14

orcus pisze:Nie podoba mi się wypowiedź o Sikorze, która zawiera tylko obrzucenie błotem i zero faktów z tym związanych. Najchętniej bym usunął ale nie chce kolejnego buntu "antycenzorskiego"
Przepraszam, przesadziłem. Ale to wynika z mich osobistych doświadczeń. Mniejsza o szczegóły. Chętnie sam bym wyedytował mój post ale już nie mogę. Jeśli chcesz usuń ten fragment. I tak jak już pisałem więcej nie będę pisał, za dużo złych emocji wiąże z ZHP, dlatego tak będzie lepiej.

Pozdrawiam

PS do Maćka

Skąd ty wiesz czy ja mam skrajnie lewicowe poglądy, nie masz o tym bladego pojęcia więc się nie wypowiadaj, a potem się dziwisz, że "gość" robi osobiste wycieczki sugerując na dodatek iż jest to specyfika "czerwonych".
Ostatnio zmieniony 15 cze 2008, 12:18 przez Paweł G, łącznie zmieniany 1 raz.

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 15 cze 2008, 12:25

Maciek P pisze:Danielu, tu nie chodzi o kwestię "lewy-prawy". Pisząc "czerwony" nie mam na myśli socjalistów, ani socjaldemokratów, tylko właśnie "czerwonych", bolszewików, komunistów. Ludzi odpowiadających za 100 milionów morderstw w ciągu niecałych 100 lat. Ludzi, którzy wymordowali 10 procent ludzkości na terenie całego globu w ciągu życia dwóch pokoleń. Nie mam w historii porównywalnych zbrodni.
IMO tym bardziej nie powinieneś sugerować że zaliczasz kogokolwiek z dyskutantów do "czerwonych", ale to moja prywatna opinia.
Maciek P pisze:Zgadzam się z Danielem, żeby zamknąć wątek.
Nie pozostaje mi nic innego.
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”